Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

Kk se obnese? Fiks, kk zgledajo tanke te gumice.. dej maksimalno šroko kar se da spravt na felno gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš ti proti men? Hehe :? :) Ne, samo pač ko bo drugo kupoval naj se za širšo odloči :)

dvomim da bo drugo on kupo, po moje ga bo prej prodal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lohk bi dal gor max. 110 široko sam pol bi mogu homologirat..kr zdej mam v homologaciji napisano da lohk mam gor sam 90 široko..pol pa se mi ni dalo homologirat pa sm dal kar to..itak začetk druzga leta prodam motor ;) kupi kdo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hmmm...

danes sm se vozu in probavov mal 'globlje zalagat' ovinke :doze: , ampak pač ne gre nič bolj kot ponavad, ker prva guma nikakor ne dopušča, ker začne drset .) . no pa ker mi batkotove besede niso dale miru, sm pomislu, da je mogoče problem v meni :cry: . se parkiram doma v garaži, na ravnem in položim (ročno seveda) motor do tačke, kjer maš pač noge gor. no presenetljivo :eek: sm ugotovu, da če že podrsaš, prej podrsaš s to tačko, kot pa s štenderjem...ampak to ni bistvo...bistvo je, da če bi res tolk položu, da bi s tačko drsu po tleh, bi se vozu že po stranskem delu gume :grim ...kar pa je praktično nemogoče, sej bi zaradi sile enostavno zgubiu stik s podlago in posledično zgrnu po tleh :closedeyes: . torej batko, ne vem kako ti ratuje drsat po tleh, ker z original prvo gumo je to po moji teoriji in "testiranju" praktično nemogoče. no medtem, ko sm nagibov motor v garaži, sm še ugotovu, da če ga preveč nagneš, teče od nekje benz vn...to se mi pa ni dalo več gruntat od kje... :headbang:

aha še glede gume...ja no...res je, da je v homologacijskem kartončku vpisana samo 90, ampak takoaltako ga nimam nikol sabo, poleg tega dvomm, da bi se policaj glih na gumo spravu, ker 90 zgleda res ko na biciklu...pa še to...prva guma je zgulena do roba...no v bistvu ni tazga izrazitga roba, kot na ostalih gumah, ampak se vidi, zadej pa manjka v bistvu še pribl. 1 centimeter na vsaki strani do skrajnega roba (širina 110)

glede prodaje :hmm:

če pogledaš, da je nova 500k (2000€), ne prčakvat, da dobiš za staro potem 400k :grrr težko...z okol 2000-4000 prevoženimi se prodajajo za tam... cca 350-400k, letnik ni važne al 05 al 06...torej, če pogledam, da ma moja že zdej 11 300 prevoženih, sicer letnik 06, bi dobu zanjo :hmm: 250-300k? sploh ne vem kolk se bo kej splačalo prodajat, razen če ti fali res samo tolk...al pa če kilometre nazaj naviješ...torej nekoga moraš v vsakem primeru natengt, če hočš kej stržt zanjo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

danes sm se vozu in probavov mal 'globlje zalagat' ovinke :doze: , ampak pač ne gre nič bolj kot ponavad, ker prva guma nikakor ne dopušča, ker začne drset .) . no pa ker mi batkotove besede niso dale miru, sm pomislu, da je mogoče problem v meni :cry: . se parkiram doma v garaži, na ravnem in položim (ročno seveda) motor do tačke, kjer maš pač noge gor. no presenetljivo :eek: sm ugotovu, da če že podrsaš, prej podrsaš s to tačko, kot pa s štenderjem...ampak to ni bistvo...bistvo je, da če bi res tolk položu, da bi s tačko drsu po tleh, bi se vozu že po stranskem delu gume :grim ...kar pa je praktično nemogoče, sej bi zaradi sile enostavno zgubiu stik s podlago in posledično zgrnu po tleh :closedeyes: . torej batko, ne vem kako ti ratuje drsat po tleh, ker z original prvo gumo je to po moji teoriji in "testiranju" praktično nemogoče. no medtem, ko sm nagibov motor v garaži, sm še ugotovu, da če ga preveč nagneš, teče od nekje benz vn...to se mi pa ni dalo več gruntat od kje... :headbang:

aha še glede gume...ja no...res je, da je v homologacijskem kartončku vpisana samo 90, ampak takoaltako ga nimam nikol sabo, poleg tega dvomm, da bi se policaj glih na gumo spravu, ker 90 zgleda res ko na biciklu...pa še to...prva guma je zgulena do roba...no v bistvu ni tazga izrazitga roba, kot na ostalih gumah, ampak se vidi, zadej pa manjka v bistvu še pribl. 1 centimeter na vsaki strani do skrajnega roba (širina 110)

glede prodaje :hmm:

če pogledaš, da je nova 500k (2000€), ne prčakvat, da dobiš za staro potem 400k :grrr težko...z okol 2000-4000 prevoženimi se prodajajo za tam... cca 350-400k, letnik ni važne al 05 al 06...torej, če pogledam, da ma moja že zdej 11 300 prevoženih, sicer letnik 06, bi dobu zanjo :hmm: 250-300k? sploh ne vem kolk se bo kej splačalo prodajat, razen če ti fali res samo tolk...al pa če kilometre nazaj naviješ...torej nekoga moraš v vsakem primeru natengt, če hočš kej stržt zanjo :headbang:

če maš fest poln kesl pol je možno da teče tam po stranski cevki ven bencin :) druga možnost pa je da teče po cevki iz fergazerja ki je namenjena temu da odteče ven odvečen bencin :) čist normalno je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se mi je zdelo, da je ziher kakšna 'oduška' kje, pa da če ga prevrneš vn teče...zato pa tud nism gledu nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je motor na miru ja, če se pa pelješ pa itq centrifugalna sila rine benz dol pa je nivo enak kot če bi imel motor naravnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede prodaje :hmm:

če pogledaš, da je nova 500k (2000€), ne prčakvat, da dobiš za staro potem 400k :grrr težko...z okol 2000-4000 prevoženimi se prodajajo za tam... cca 350-400k, letnik ni važne al 05 al 06...torej, če pogledam, da ma moja že zdej 11 300 prevoženih, sicer letnik 06, bi dobu zanjo :hmm: 250-300k? sploh ne vem kolk se bo kej splačalo prodajat, razen če ti fali res samo tolk...al pa če kilometre nazaj naviješ...torej nekoga moraš v vsakem primeru natengt, če hočš kej stržt zanjo :headbang:

lej morš sam neki vedt...da če si za motor NOV dau 500k..ne morš pol prčalvt da boš nevem kaj dobu..za cagive stare 9let dajo več dnarja k ti za svojga novga..torej...MAL si dau in MAL boš dobu.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj vem...to sm js prčakvau...mislm...sej lahko ga dam za 400, sm stvar je v tem, da se bo vsak rajš stegnu še za 100k, pa ma novga z garancijo...v tem je point

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

danes sm se vozu in probavov mal 'globlje zalagat' ovinke :doze: , ampak pač ne gre nič bolj kot ponavad, ker prva guma nikakor ne dopušča, ker začne drset .) . no pa ker mi batkotove besede niso dale miru, sm pomislu, da je mogoče problem v meni :cry: . se parkiram doma v garaži, na ravnem in položim (ročno seveda) motor do tačke, kjer maš pač noge gor. no presenetljivo :eek: sm ugotovu, da če že podrsaš, prej podrsaš s to tačko, kot pa s štenderjem...ampak to ni bistvo...bistvo je, da če bi res tolk položu, da bi s tačko drsu po tleh, bi se vozu že po stranskem delu gume :grim ...kar pa je praktično nemogoče, sej bi zaradi sile enostavno zgubiu stik s podlago in posledično zgrnu po tleh :closedeyes: . torej batko, ne vem kako ti ratuje drsat po tleh, ker z original prvo gumo je to po moji teoriji in "testiranju" praktično nemogoče.

ni nemogoče ;)

moraš vedet da se motor drugače obnaša če si v polnem teku, se pravi ko se voziš ali če stojiš na mestu.. jaz mam tud fusrastere počkrampane cele pa sem tui probo ga na mestu položit tako da bi prišel z tačko zraven in bi se moral nagnit za 65-70%, se pravi GP-style.. v vožnji pa ni problema se z fusrasterom dotaknit asfalta..

p.s.:mam pa xtja supermoto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je v gumah,

ybr ma gume ko apn 4, skor .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je v gumah

in kake maš gume? jaz mam original pirelli mt75 al kaka je oznaka in jih morem pohvalit, zagrejejo se full, držijo se fenomenalno, po dežu pa se še nisem furo,tak da nebi vedo..

in kolko še maš ti roba sploh na gumah? na spredni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kake maš gume? jaz mam original pirelli mt75 al kaka je oznaka in jih morem pohvalit, zagrejejo se full, držijo se fenomenalno, po dežu pa se še nisem furo,tak da nebi vedo..

in kolko še maš ti roba sploh na gumah? na spredni

Jst mam odzadi michelinko in ma malo roba (od cavalirja ne vem če ma kaj) in odspredi mam isto kot cavalir..original..kr neka znamka..sakura :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalne gume so čis v kurcu, sploh na mokri cesti, nimajo pa nč roba, take so k na apn, ti rečm, zadej sm pa zamenju za širšo (iz 90 na 110) in sicer heidenau, pa ma rob. profil ni lih cestni, ampak je tak bl, kot je biu na original, samo drži se pa ko majka, super guma :OK:

pa še to

ti maš najbrž supermoto ne? s supermoto se že tako da drugač zalagat, ko pa z naked, prva je odvisno od motorja, sploh pa so gume čis drugačne .)

dimenzije prve gume so 2.75-18, ozke, brez roba

in ko sm probirau v garaži, če bi blo to po tej logiki, bi se pelju skoraj 1 centimeter čez 'rob', se pravi že po tem stranksem delu, na katerem je napis na gumi :blink:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je motor tud mal nižje ko se pelješ z neko hitrostjo ko gor sediš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res...samo še vedno trdim in bom, ker vem in čutim, saj sem živ, meni, na mojem motorju, prej guma zdrsne, da se moram še lovit, da nebi s čelado drsau po asfaltu, preden podrsam s tačko...je pa res, da sem bolj lahek (dobrih 60kg), tako, da ne vem...batko? če jih maš 100, da se res pogreznejo amortizerji bol kot pr men, pol pa ajde...mogoč pa res skup pridemo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjameš ko vidiš an :) BATko, snemaj.. :grim Men se tud čudn zdi da bi kr u izi tk pelu za takimi gumicami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res...samo še vedno trdim in bom, ker vem in čutim, saj sem živ, meni, na mojem motorju, prej guma zdrsne, da se moram še lovit, da nebi s čelado drsau po asfaltu, preden podrsam s tačko...je pa res, da sem bolj lahek (dobrih 60kg), tako, da ne vem...batko? če jih maš 100, da se res pogreznejo amortizerji bol kot pr men, pol pa ajde...mogoč pa res skup pridemo :blush:

:lol1:

ne nimam 100kg..dva kila manj kot ti..58kg ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa skočiš na ovinki, da motor dol porine :D Ok no, šala mala :) Posnami pa bo :OK: Nič ni nemogoče an ;) (kk bom šele js rajsal k mam 75 kil, kaj ste si tolk mali al..? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

175 visok - 60kil :rolleyes:

no sej...ne komentiram več in se pustim presenetit...upam, da utegnem v nedeljo prit in da bo vreme ;)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjameš ko vidiš an :) BATko, snemaj.. :grim Men se tud čudn zdi da bi kr u izi tk pelu za takimi gumicami

mogoče je pa to drugi rossi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa to drugi rossi :eek:

:lol1: :lol1: :lol1:

dej ne s takimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!