Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

jah ce gledas sam na kes pejt s skirojem!  :slap:

Močna izjava, Mte : )

Seveda z vidika šestnajstletnika, ki živi pri starših, ki ga seveda tudi hranijo, oblačijo, mu kupijo moped in bencin. Njegovi hobiji pa so

spanje, botanika, pohanje :P

Z vidika denimo tridesetletnika, ki preživlja sebe, ženo, dva otroka, plačuje položnice in najemnino za stanovanje, je pa malce puhla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močna izjava, Mte : )

Seveda z vidika šestnajstletnika, ki živi pri starših, ki ga seveda tudi hranijo, oblačijo, mu kupijo moped in bencin. Njegovi hobiji pa so

če so tebi vse to kupli sploh pa če so ti za bencin devali ti je lepo šlo. nas pa je dosti ko si to vse sami financiramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups :) no še 1x

če so tebi vse to kupli sploh pa če so ti za bencin devali ti je lepo šlo. nas pa je dosti ko si to vse sami financiramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups :) no še 1x

če so tebi vse to kupli sploh pa če so ti za bencin devali ti je lepo šlo. nas pa je dosti ko si to vse sami financiramo

count me in :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas pa je dosti ko si to vse sami financiramo

count me in :BUA:

Stanovanje, hrano, obleko, šolanje, moped in bencin pri šestnajstih/sedemnajstih? :blink:

Svaka čast! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovanje, hrano, obleko, šolanje, moped in bencin pri šestnajstih/sedemnajstih?  :blink:

Svaka čast!  :photo:

hrano(malico), obleko, šolanje, moped in bencin,...

stanovanje pa kar doma pojem glih ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovanje, hrano, obleko, šolanje, moped in bencin pri šestnajstih/sedemnajstih?  :blink:

Svaka čast!  :photo:

nism mislo vse. ampak kr gre na tej strani predvsem o motorjih in podobno sm s tem mislo financiranje motorja + servisi + bencin pa vse kaj je povezano z njim za ostalo pa itq morjo stari poskrbet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no coment... si mi dau mal mislt... :blush:

sam mors bit pa en zagrenjen 30 letnik... :oops:

p.s.: profil popraulen

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, Mte : ), bolje da se zamisliš zdaj kot takrat ko boš ti zagrenjen 30 letnik (upam, da ne boš .) )

BTW 1: že dolgo je tega, kar sem bil yst tridesetletnik :blush:

BTW 2: zagrenjen? menda ne prow extra :rolleyes:

BTW 3: čestitam za cpp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Močna izjava, Mte : )

Seveda z vidika šestnajstletnika, ki živi pri starših, ki ga seveda tudi hranijo, oblačijo, mu kupijo moped in bencin. Njegovi hobiji pa so

Z vidika denimo tridesetletnika, ki preživlja sebe, ženo, dva otroka, plačuje položnice in najemnino za stanovanje, je pa malce puhla.

js dobim 40k sit na mesec (nagrada vajencem 3. letnik) pa si sam kopujem cote, bencin, olje, servisi, motor sm si sam našparu, oz. sposodu pa vrnu...

BTW: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobr motor, tud sam ga mam in je odličen.

:lol1: :lol1: pa se ti mal zafrkavaš al kaj, to si že nevemkolkat napisu :kva2: al vsi vemo da maš ybr zdej pa kej povej o motorju ne sam trosit d ga maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ej pa nism reku da ne smeš povedat da ga maš ampak to si že tokrat povedu da že vsi vemo, ti rajš povej kaj se ti na motorju dopade in kaj ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res :OK: lahk bi mu rekl naslednik tw-ja al pa sr-ke, čeprov sm tle u nm vidu majo u eni avtošoli hyosunga xrx al neki tazga (tak rumeno moder je), švabi majo pa celo mitote pa rs-ke :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res :OK: lahk bi mu rekl naslednik tw-ja al pa sr-ke, čeprov sm tle u nm vidu majo u eni avtošoli hyosunga xrx al neki tazga (tak rumeno moder je), švabi majo pa celo mitote pa rs-ke :angry:

Joj kaj bi dal za rs-ko al pa mito-ta v avtošoli, bo pa cbr honda :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kaj bi dal za rs-ko al pa mito-ta v avtošoli, bo pa cbr honda :cry:

boi happy če boš cbrko mel :) te vsaj strah neo da bi pr 120km/h mašino zgubo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej ne serite o tej Yamahi ybr ki sploh je kr neki sranje............no uglavnem hyosotovi motorji so do konca februarja padle za cirka 100 -200 k na motor se pravi jst sem dal za mojga 800 k zdej je 700 :D

Aja glede tegale sranja je za :eek: ammm drugače nevem no jst za to ceno bi si kupu skuteja če že mi gre za šparat..........sicer tako motociklizem je drag šport oz zabava!

Biker46 povej kakšne izkušnje maš z tem "motorjem" ....

Joj kaj bi dal za rs-ko al pa mito-ta v avtošoli, bo pa cbr honda :cry:

se ne bo zgodilo nikoli ! ker avtošola špara! pa še po drugi strani 2T niso za učenje začetnikov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je odličen.Gre okrog 120km/h,poraba je majhna 3l na 100km,je lahek,1 cilinder 4 takten...Jst sm ga kupu z druge roke za 410.000sit imel je 500km star je bil 2 meseca. :OK: Za novega bi dal 500.000.

dej če ma še kdo ta motor naj mi pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!