Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

ja in kaj ma to veze? deli se itak še dobijo

to itak vse pride iz drugih firm... aftermarket pa to... tud če ne dobiš točn določenga dela ponavad ustreza tud podobn alpa od kšnga drugga motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se je MZ tovarna zaprla... :whistle:

Se BO zaprla s 1.1.2009. In bo še vedno del proizvodnje za rezervne dele ostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se BO zaprla s 1.1.2009. In bo še vedno del proizvodnje za rezervne dele ostal.

potem pa mi pardono :) priznam pa da so mi ti novejši MZ-ji precej všeč, še posebej Baghira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa prodajam gume, katere sm mel na ybr-ki.

Heidenau, model K65.

Prva guma ima mere 3.00 - 18

Zadnja guma ima mere 110/90 - 18

Z njimi sm prevozu okol 250km, zdej pa prodajam ker mam drug motor, pa nimam kej s temi gumami.

če je kdo zainteresiran nej pošlje ZS.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
mene pa zanima kolikšna je max. realna POTOVALNA hitrost.

lp

realna "POTOVALNA" je nekje 90 do 95, seveda bodo nekateri rekl da jim več leti ampak pričakuj tako hitrost če boš kupovov. ampak se da tud s tako hitrostjo lepo potovat, če nisi preveč zahtevn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja realna potovalna se giblje okrog 90 - 95 km/h kar je več kot to, bi lahko reku da je že skorej muka, ker počas nabira hitrost. Ampak če ti je všeč vožnja po ovinkih in ti ni važna hitrost je kar vredu motorček. Vsaj zame :whistle:

LP

Popravljeno . Popravil salama09
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeške ma boljše na ravnem, prav tako končno hitrost, ne vem zakaj bi šel tomos v breg hitreje...primerjali smo pa z replico cup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realna "POTOVALNA" je nekje 90 do 95, seveda bodo nekateri rekl da jim več leti ampak pričakuj tako hitrost če boš kupovov. ampak se da tud s tako hitrostjo lepo potovat, če nisi preveč zahtevn.

LP

max hitrost je 110 k sem jst z njim delov izpit pa je šu na avtocest 115 se prav realnih 110-105 amak je muka.

drgač pa kr lušn motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da me niste razumeli. ne zanima me top speed ampak POTOVALNA hitrost taka ki jo lahko vozis 1 uro brez da se ti pregreva.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk voziš ceu dan skupi z max hitrostjo pa se ne bo pregreval :rolleyes:

Točno tako. Drugače pa kot so že rekli 90/95 je potovalna hitrost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeške ma boljše na ravnem, prav tako končno hitrost, ne vem zakaj bi šel tomos v breg hitreje...primerjali smo pa z replico cup

Js sm delu izpiz z YBR in ma končno mal večjo k Tomos, kar smo pa proviral ma pospeške Replica cup mal bolše, u grič skor ni razlike. Ni nevem kake razlike u moči in hitrosti, ne morš pa primerjat voznih lastosti, ker ma Tomos dost bolše (je to reku še un k je njegova ybr). Drgač pa ma o tem vsak svoje mnenje, zase vem da tud če bi še 100x izbiral 125ccm bi še 100x uzel tomosa. Pač :winkiss:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je logično,da ima Tomos boljše pospeške (vsaj moral bi imeti), ker ima najbrž drugačne zobnike (zadnji večji?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem da je ta križanec med mopedem in motociklom skrajno robusten in da ga je skoraj nemogoče uničiti. pa me zanima tisti ki ste imeli ali imate motor če so bile kakršnekoli težave.(ste ga gdaj morali popravljati)

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no imam eno vprasanja. je mau cudno. moped zgleda zlo starinski in zanima me ce ponoci merilniki za obrate in hitrost svetijo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!