Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

pospeške ma boljše na ravnem, prav tako končno hitrost, ne vem zakaj bi šel tomos v breg hitreje...primerjali smo pa z replico cup

haha, se še zj spomnem hudotovih besed: "jeb*mti in te ybrjke k ne morš mim"

ja ja, dobri stari dnevi na mobikrogu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
slišal sem da je ta križanec med mopedem in motociklom skrajno robusten in da ga je skoraj nemogoče uničiti. pa me zanima tisti ki ste imeli ali imate motor če so bile kakršnekoli težave.(ste ga gdaj morali popravljati)

lp

Res je zverinica neuničljiva http://www.re-moto.com/index.php?lang=eng del poti sta prevozila tudi po Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja njuno potovanje že spremljam skorej eno leto in če si uzameš čas in pogledaš vse slike ti nebo žou ker ene par jih je res fantastičnih

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mal sm nazaj gledu, sam nism zaslediu (nism vsega pogledu) kak je kej s predelavam, no sej vem da se da bol mal ampak useen. Kulk pa gre največja guma gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Moja bejba ma tale motorček in moram zadevco pohvalt. Sedež se mi je zdel super (je potrebno omeniti da je na mojem mopedu trši kot dila), obrneš jo lahko praktično na mestu, pa tudi dva sva naredila na njej kar nekaj kilometrov, pa nisem lahek. Sklopka in menjalnik sta tako mehka da gor kar počivaš. Skratka, dabest!

Zanimivo pa je, kako je spet veliko voznikov Tomosa SM zmotila tale YBR...

Mogoče zato ker je Tomos dražji od YBR, ima pa ISTI agregat? Če ima enako konjenico, manj kilogramov in ožje gume (beri:manj trenja), potem je vsakemu kretenu lahko logično da v drag-u YBR zmaga. PIKA.

Pa saj je fajn Tomos SM, verjamem, ampak dajte no nehat tekmovat!

LP Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ybr je pač bol "potovaln" motor.. tomos je pa pač bol zabaven motor namenjen ovinkom, tako kot vsak supermoto motor. Vsak pa ve za kaj bo motor uporablo in izbere primeren motor. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ybr je pač bol "potovaln" motor.. tomos je pa pač bol zabaven motor namenjen ovinkom, tako kot vsak supermoto motor. Vsak pa ve za kaj bo motor uporablo in izbere primeren motor. ;)

Podpis. Motorja, ki bi bil vsem idealen, ne.

LP

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm nazaj gledu, sam nism zaslediu (nism vsega pogledu) kak je kej s predelavam, no sej vem da se da bol mal ampak useen. Kulk pa gre največja guma gor?

ja daš špurten filter pa večjo dizo v frgajzer pa gre 120(realnih) pa mal boljši pospeški pa zvok.

ps. to dela samo pri modelih starejših od 2005 ker novejši majo einšpric

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta moped mi je zelo lep. :) Pomojem se je zelo udobno peljat na njem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja daš špurten filter pa večjo dizo v frgajzer pa gre 120(realnih) pa mal boljši pospeški pa zvok.

ps. to dela samo pri modelih starejših od 2005 ker novejši majo einšpric

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi rad bl zajeban zgledu kup tomosa. če bi pa rad nekaj bolj udobnega pa yamaho. jest če bi imel dost dnarja bi tomosa. je pa tud odvisn zakaj rabš motor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

No jaz imam YBR in je odličen motorček. Sicer se pogovarjamo tu o hitrostih do 100 km/h (kar je več je nabiranje in predolgo traja da to dosežeš). Pomoje bi se dalo kaj doseči tako, da bi dobil nekje auspuh in pobral vse iz njega, drugače pa kakšna odmična in fergazer. Vendar mislim, da za tiste 2 leti ko ga imaš to ne splača (kakor za koga). Sam sem naredil okoli 10 000 km in mi ni žal da sem ga kupil, saj je bil do sedaj edini strošek bencin in pa 2 servisa!

Drugače pa se bo moj tudi v kratkem prodajal, tako da če se slučajno za rabljenega zanimaš me lahko kontaktiraš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ka je že kir menju avspuh z kakim bol športnega videza?

Mogoče kaka slika? :winkiss:

Tudi jaz sem se zanimal za zamenjavo pa nisem najdel nobenega izpuha.

BTW na prodaj je YBR 125, 2005 letnik, 11000 km, dodan kovček in stranska tačka :P Več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vem da se bo malce čudno slišalo, vendar mislim nabaviti motor in me zanima na kaj moram paziti. kupujem s 5000km približno. vem da boste rekli da se to tako ali tako ne kvari vendar vseeno. na kaj je treba biti pozoren.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da se bo malce čudno slišalo, vendar mislim nabaviti motor in me zanima na kaj moram paziti. kupujem s 5000km približno. vem da boste rekli da se to tako ali tako ne kvari vendar vseeno. na kaj je treba biti pozoren.

lp

da ma narete servise, drugega pa nvm ka bi mogo ahtat pr takmo motorjo s tk malo kilometri ... me bo še kdo dopolno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj me zanima koliko placa ima pod sedežom. a gre lahko samo prva pomoč ali tudi kaj drugega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sploh ni prostora. Pa tudi, če je, boš moral v primeru prikaza prve pomoči šraufati sedež dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po vsem času ka sem vas moril z vsemogočimi vprašanji sem jest tud kupu ta motor. zaenkrat ful vesel pa potegne tud dobr(do zdej sem mopede gonu)zj pa sam še pou leta počakat za glavno vožno pa gremo na cesto.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en vprašanje ali imate lastniki v auspuhu še eno manjšo luknjico(5mm)premera. ker jaz jo imam

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so pa najbolj primerni obrati za ta motor jest zdej vozm na 4000-5000 a je to u redu al so prenizki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!