Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

kakšni so pa najbolj primerni obrati za ta motor jest zdej vozm na 4000-5000 a je to u redu al so prenizki

toj prenizko, itak nima kej bit z mašino, jest bi ga vsaj na ene 8000 vozu, a na 4000 sploh km gre to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en vprašanje ali imate lastniki v auspuhu še eno manjšo luknjico(5mm)premera. ker jaz jo imam

lp

Da imamo.

kakšni so pa najbolj primerni obrati za ta motor jest zdej vozm na 4000-5000 a je to u redu al so prenizki

To ga še ulavfavaš? Če ga, potem je tako vredu. Drugače pa se ni potrebno bat za obrate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne motor sem kupil s 5000 km od starejšega gospoda. za 1200e. tako da pomoje ulaufan je. je pa reku da ga on nikol ni tišou pa da je šu največ do 6000 obratov. kr mau me skrbi da nebom zamoru mašino če naprimer pri 3000 furam.(ja pa luknco sem poj pogruntu sm slike pogledu)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sj sm že 30km naredu po ulci gor pa dol. dons sm naredu servis za 6000km-zamenjal olje(kupil sem ga z 5300km in 4 leta starega), jutri grem po sprej za verige. med pregledovanjem motorja sem opazil da je zavorna tekočina rdeče barve in da je zelo blizu oznaki LOWER tako da me zanima če je to vredu ali je potrebno menjati ali pa samo doliti. ker prime bremza zelo dobro

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sj sm že 30km naredu po ulci gor pa dol. dons sm naredu servis za 6000km-zamenjal olje(kupil sem ga z 5300km in 4 leta starega), jutri grem po sprej za verige. med pregledovanjem motorja sem opazil da je zavorna tekočina rdeče barve in da je zelo blizu oznaki LOWER tako da me zanima če je to vredu ali je potrebno menjati ali pa samo doliti. ker prime bremza zelo dobro

lp

Zavorno tekocino daj DOT 3 ali DOT 4. Razlike nebos obcutil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sj sm že 30km naredu po ulci gor pa dol. dons sm naredu servis za 6000km-zamenjal olje(kupil sem ga z 5300km in 4 leta starega), jutri grem po sprej za verige. med pregledovanjem motorja sem opazil da je zavorna tekočina rdeče barve in da je zelo blizu oznaki LOWER tako da me zanima če je to vredu ali je potrebno menjati ali pa samo doliti. ker prime bremza zelo dobro

lp

Poglej tudi, koliko so debele zavorne ploščice, če so že precej obrabljene jih bo treba zamenjati, čeprav po km sodeč še ne bi smele biti zanič. Zavorno tekočino pa samo dolij, če so ploščice dovolj debele. Pazi, da ne boš zavornega olja polival po lakiranih delih, ker uničuje barvo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si akrobacije, ki se jih da izvedit s tem motorjem. :blink: :lol:

hahahahhahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahaha :headbang: :blink: :blink: :kva2::lol1::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no motor je imel bližnje srečanje s tlemi. to se je zgodilo ko em stal. samo prevagalo me je. v bistvu sploh ni padel po tle ampak sem ga bolj položil na tla. potem je crknu. pustu sem ga da se ohladi in ga nato nekaj časa kurblal. prižgal je me zanima če sem kej sfukal al je samo mal bencina pršlo ke ka ni treba in je zdej vse ok. ker zdej je že spet vse ok.(kje bi lahko kupil zavorno tekočino)

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no motor je imel bližnje srečanje s tlemi. to se je zgodilo ko em stal. samo prevagalo me je. v bistvu sploh ni padel po tle ampak sem ga bolj položil na tla. potem je crknu. pustu sem ga da se ohladi in ga nato nekaj časa kurblal. prižgal je me zanima če sem kej sfukal al je samo mal bencina pršlo ke ka ni treba in je zdej vse ok. ker zdej je že spet vse ok.(kje bi lahko kupil zavorno tekočino)

lp

Kok ti je pa to ratal? :slap:

Eh nič nisi sfukal, ko je mene v ovinku položl (zarad olja na cesti) mi tut od začetka ni hotu pržgat, ko pa mi je uspelo, je neki ugašu, k da bi ga zalil, pol sm pa isto kot ti počaku da se ohladi, ga lepo še 1x prižgal in počasi speljal. Po parih kilometrih je blo use normaln.

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebiga šit hepens. do zj sm biu bl na mopede navajen 4o kil. pa še mau je blo v bregu... no kupu sm zavorno tekočino in sicer 0.5 l. a to ko se odpre se ne more več uporbt.(da bi zej mau doliu pa čez pou leta že spet)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebiga šit hepens. do zj sm biu bl na mopede navajen 4o kil. pa še mau je blo v bregu... no kupu sm zavorno tekočino in sicer 0.5 l. a to ko se odpre se ne more več uporbt.(da bi zej mau doliu pa čez pou leta že spet)

lp

NE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons sem dau širšu gumo ozada mischelin macadam. širina je pomoje 120. zgleda res noro sam mau se morm še u ovinkih navadt ka je čist drgač. zj pa res zgleda taprau motor. sprednja ni šla širša gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons sem dau širšu gumo ozada mischelin macadam. širina je pomoje 120. zgleda res noro sam mau se morm še u ovinkih navadt ka je čist drgač. zj pa res zgleda taprau motor. sprednja ni šla širša gor.

Dej kako sliko pls :) sej tak nimaš nič druga za delat zdele ko je dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle pr ns ni dežja ja dobiš sliko. pogruntu sm da je to sprednja guma od enga taprauga motorja. fotr je to gumo nek staknu skorej zastonj. evo slike zj bojo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle pr ns ni dežja ja dobiš sliko. pogruntu sm da je to sprednja guma od enga taprauga motorja. fotr je to gumo nek staknu skorej zastonj. evo slike zj bojo.

lp

Mate pa srečo, pr nam u Celju se je pa uscal ko da bi toča šla, zdele je pa sonce sije spet. No da vidmo to gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa dejansko kr bolš zgleda ;) well done :OK:

P.S.: zej pa sam še zmigavce zamenjat :evilgrin:

ja kšni led žmigavci bi zlo hudo zgledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!