Skoči na vsebino

Kako osvojiti žensko


Scobell

Priporočene objave

Razmišljat in glavo razbijat, kako osvojiti žensko, ki ti je ali všeč ali jo želiš zvabiti v posteljo, je smešno, verjetno pa tudi jalovo početje. ENKRAT sem razmišljal in tuhtal in premleval in koval načrt in imel že dodelan pogovor, kako bo tekel in kaj bom odgovoril na možna vprašanja, da jo bom dobil in vzbudil željeno zanimanje ( moji takratni simpatiji ), doživel pa polom zablokiral sem že pri prvem vtisu in ostalo je bilo samo še bolj odbijajoče in nezanimivo; ja takrat bi mi res pomagala JAHTA ali pa VIKEND NA MORJU, itn., sicer pa sem vedno to kar sem in ponavadi mi uspeva; tako ali tako, pa si ne želim biti z žensko, ki me ima za nekaj kar nisem, ali zaradi nečesa kar imam ( deli telesa so izvzeti ). :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljat in glavo razbijat, kako osvojiti žensko, ki ti je ali všeč ali jo želiš zvabiti v posteljo, je smešno, verjetno pa tudi jalovo početje. ENKRAT sem razmišljal in tuhtal in premleval in koval načrt in imel že dodelan pogovor, kako bo tekel in kaj bom odgovoril na možna vprašanja, da jo bom dobil in vzbudil željeno zanimanje ( moji takratni simpatiji ), doživel pa polom zablokiral sem že pri prvem vtisu in ostalo je bilo samo še bolj odbijajoče in nezanimivo; ja takrat bi mi res pomagala JAHTA ali pa VIKEND NA MORJU, itn., sicer pa sem vedno to kar sem in ponavadi mi uspeva; tako ali tako, pa si ne želim biti z žensko, ki me ima za nekaj kar nisem, ali zaradi nečesa kar imam ( deli telesa so izvzeti ). :fredy:

Važno je, da si dober po srcu. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko imaš enkrat 150 čevljev na vodi, se ti ni treba nič več trudit. Samo vzameš Playboyev koledar in izbiraš miss June, miss, September... :grim

Če pa imaš 1000 ccm pod ritjo, se tudi ni treba truditi, ker sanda7 kar sama pade :naughty:

ni bilo tako mišljeno,hočem povedat da sem skromna,da ne rabim jahte,vile in vikenda na morju ter marcedesa v garaži.

A bejbe padajo tudi na to kubaturo??? Svašta :)

ja itak za kaj pa misliš da je šu moj na gw1800 .)

aja sam takrat k sem ga spoznala je mel še 50ccm avtomatika :slap:

očitno je bilo takrat zadost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa poznam en'ga, ki ima dober avto, pa jih je še največ u Fičotu popopopo.... :OK: :OK: :OK:

Razlaga je lahko dvoumna! :? :hmm:

Vsak bo med vrsticami sebe našel. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa poznam en'ga, ki ima dober avto, pa jih je še največ u Fičotu popopopo.... :OK: :OK: :OK:

Razlaga je lahko dvoumna! :? :hmm:

Vsak bo med vrsticami sebe našel. :?

Velika kubatura je nadomestek sicer manjkajočega ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žensko se da osvojit tut tko, da se pride v diskač pa se jo zagrab za joške. Vsaj men je enkrat ratal :P

In to je bil tvoj edini fukkk do zdaj. najs. B) :devil: ti raje povej, kaj se je zgodilo, ko si šel po tem svojem triumfu naslednjič probat to taktiko? Šljiva okoli očesa ali boleča jajca? :hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je bil tvoj edini fukkk do zdaj. najs. B) ti raje povej, kaj se je zgodilo, ko si šel po tem svojem triumfu naslednjič probat to taktiko? Šljiva okoli očesa ali boleča jajca? :hmm:

Ne bit tok nasikan. Vem da je še zgodi, sam vsen ti ni treba bit zoprn. Fora je pa v tem, da so ble maškare, malo sem bil pijan in sem mislil da je tip preoblečen v princesko in sem "ga" zagrabil za joške (katere so bile očitno prevelike da bi bile prave). No izkazalo se je da so bile prave in da se je pod masko skrival dekliški obraz. No punca mi ni ostala dolžna in me je zagraila za moda. Stvar je nato hitreje stekla kot sicer......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit tok nasikan. Vem da je še zgodi, sam vsen ti ni treba bit zoprn. Fora je pa v tem, da so ble maškare, malo sem bil pijan in sem mislil da je tip preoblečen v princesko in sem "ga" zagrabil za joške (katere so bile očitno prevelike da bi bile prave). No izkazalo se je da so bile prave in da se je pod masko skrival dekliški obraz. No punca mi ni ostala dolžna in me je zagraila za moda. Stvar je nato hitreje stekla kot sicer......

buci buci buc :) . Saj pravim, da kongratuliram. Ampak še vedno nisi obelodanil, ali si ta pristop uporabil tudi kasneje in kakšen je bil rezultat? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buci buci buc :) . Saj pravim, da kongratuliram. Ampak še vedno nisi obelodanil, ali si ta pristop uporabil tudi kasneje in kakšen je bil rezultat? :fredy:

Veš da ga nisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(Brihta @ 6 Dec 2005 @ 07:54) *

Ne bit tok nasikan. Vem da je še zgodi, sam vsen ti ni treba bit zoprn. Fora je pa v tem, da so ble maškare, malo sem bil pijan in sem mislil da je tip preoblečen v princesko in sem "ga" zagrabil za joške (katere so bile očitno prevelike da bi bile prave). No izkazalo se je da so bile prave in da se je pod masko skrival dekliški obraz. No punca mi ni ostala dolžna in me je zagraila za moda. Stvar je nato hitreje stekla kot sicer......

hehe

kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit tok nasikan. Vem da je še zgodi, sam vsen ti ni treba bit zoprn. Fora je pa v tem, da so ble maškare, malo sem bil pijan in sem mislil da je tip preoblečen v princesko in sem "ga" zagrabil za joške (katere so bile očitno prevelike da bi bile prave). No izkazalo se je da so bile prave in da se je pod masko skrival dekliški obraz. No punca mi ni ostala dolžna in me je zagraila za moda. Stvar je nato hitreje stekla kot sicer......

Tole, bi sodilo v novo temo z naslovom Ali so joške lahko prevelike?

Ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!