Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Upam da je preživel! 

Kaj je bil mogoče kdo v nedeljo gor? Ker mene je na pol poti skoraj zanohtalo kak padec temperature je bil. V Mb je bilo fajnih 19 stopinj pol pa pridem tja pa sem mislil da zmrznem. (Drugic bo treba kaj vec od kratkega rokava spodaj oblect :-D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na golici videl nekaj zdrsov...enega imel tud frend...njemu res nič,pa so ga " na silo" z helihopterjem v mislim Grac v bolnico...aja vedno vidu helihopter...nikoli vidu kaj hujšega na Golici...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, klemen91 said:

Upam da je preživel! 

Kaj je bil mogoče kdo v nedeljo gor? Ker mene je na pol poti skoraj zanohtalo kak padec temperature je bil. V Mb je bilo fajnih 19 stopinj pol pa pridem tja pa sem mislil da zmrznem. (Drugic bo treba kaj vec od kratkega rokava spodaj oblect :-D)

Gori je vedno kar nekaj stopinj manj. Vecja razlika, kot pricakujes - kar je poleti sicer fajn, ampak te pa lahko tudi malo zazebe .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Dark pravi:

Včeraj huda nesreča na Golici. Avtomobil izsilil prednost motoristu v neselju. Hudo poškodovanega motorista so odpeljali s helikopterjem v bolnišnico... Grozljivo! Moped je bil popolnoma sesut, avtomobil pa je imel samo vdrt blatnik. Cesta je bila zaprta skoraj uro in pol. Pa v naseljih na Golici sploh ni težava voziti v skladu z omejitvami, ki so večji del 80 km.

 

20170905_181605.jpg

20170905_181630.jpg

20170905_181803.jpg

kje pa bi blo to? ne morem si predstavljat, pa sem tam skor doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, siks said:

kje pa bi blo to? ne morem si predstavljat, pa sem tam skor doma!

Siks: kraj se imenuje Sankt Oswald ob Eibiswald. Omejitev v kraju je 80 km. Motorist je, glede na razbitine, vozil mnogo hitreje. Pa še vozil je iz smeri Eibiswalda in imel za seboj sonce, tako da ga je voznik avtomobila z lahkoto spregledal. Po besedah motoristov, ki so stali v koloni že kmalu po nesreči, je bil motorist hudo, hudo poškodovan. Življenje so mu reševali le s helikopterskim prevozom. Tudi sam mu želim najboljše! Ostanke mopeda pa so s ceste  pokrampali kar z bagerjem...

20170907_224036.thumb.jpg.ba3810880bd983321ddcb108db832ead.jpg

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

Pa je res tista pumpa.

moja fotka je iz druge strani

 

akano2.jpg

Od koga si si pa to sliko sposodil,da pelje nad 58kmh celo 70 uuuu

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Dark pravi:

Siks: kraj se imenuje Sankt Oswald ob Eibiswald. Omejitev v kraju je 80 km. Motorist je, glede na razbitine, vozil mnogo hitreje. Pa še vozil je iz smeri Eibiswalda in imel za seboj sonce, tako da ga je voznik avtomobila z lahkoto spregledal. Po besedah motoristov, ki so stali v koloni že kmalu po nesreči, je bil motorist hudo, hudo poškodovan. Življenje so mu reševali le s helikopterskim prevozom. Tudi sam mu želim najboljše! Ostanke mopeda pa so s ceste  pokrampali kar z bagerjem...

20170907_224036.thumb.jpg.ba3810880bd983321ddcb108db832ead.jpg

hvala.....zdaj točno vem...tukaj (in čez vsa naselja) vedno peljem zmerno...so me že žandarji merili in ustavljali tukaj...skrivali so se za ograjo za črpalko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, sesir said:

Od koga si si pa to sliko sposodil,da pelje nad 58kmh celo 70 uuuu

Če bi ponesrečenec v torek vozil 70 km, bi zanesljivo preprečil nesrečo... Tudi jaz v naseljih večinoma vozim po omejitvah. Pa ne samo zaradi żandarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Dark pravi:

Če bi ponesrečenec v torek vozil 70 km, bi zanesljivo preprečil nesrečo... Tudi jaz v naseljih večinoma vozim po omejitvah. Pa ne samo zaradi żandarjev...

Se strinjam a snecer vozi do 58 in me presenetilo,da se celo drži avstriskih omejitev v naselju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snecer pravi:

tam je 80 omejitev, samo je avto oviral spredaj, dok ga nisem za naseljem snel

akanec3.jpg.20aa0b04a61af57f995a050395a9e0f2.jpg

Kot se rekel,da mi bilo čudno,da bi se ti znal peljati toliko kot je omejitev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2017 ob 21:41, Snecer pravi:

tam je 80 omejitev, samo je avto oviral spredaj, dok ga nisem za naseljem snel

akanec3.jpg.20aa0b04a61af57f995a050395a9e0f2.jpg

...za enosledna vozila je na celi golici 70...ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, siks said:

...za enosledna vozila je na celi golici 70...ne?!

Od Eibiswald do počivališča sigurno ne. Pa tudi iz druge strani, kjer je omejitev 70 - le-ta ni samo za enosledna vozila. Prejšnjič sem - "lagano sportski" - z upoštevanjem omejitev v naseljih - vozil od prej omenjenega Eibiswalda do počivališča povprečno hitreje kot 70 km.

20170818_085942.jpg

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, siks pravi:

...za enosledna vozila je na celi golici 70...ne?!

za enosledna je 70 (je posebej tabla ki na to opozarja, mislim da piše 12km za enosledna) od Lavamunda do lokala oz recimo do jezera, potem pa ne več

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Snecer pravi:

za enosledna je 70 (je posebej tabla ki na to opozarja, mislim da piše 12km za enosledna) od Lavamunda do lokala oz recimo do jezera, potem pa ne več

 

 

to sem imel v mislih (in spominu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je res lepa ta  v Črno na Koroškem:worship: ,grem večkret na leto tja na pivo:beer2:  z vlago na cesti ali pa brez :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Mavti pravi:

Je res lepa ta  v Črno na Koroškem:worship: ,grem večkret na leto tja na pivo:beer2:  z vlago na cesti ali pa brez :whistle:

No....od Zavodnj do Šostanja je katastrofa..... razno ce so jo v zadnjih dveh mesecih preplastili.....:dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, dr.looney said:

No....od Zavodnj do Šostanja je katastrofa..... razno ce so jo v zadnjih dveh mesecih preplastili.....:dry:

 

Nop, še vedno katastrofa.... Pol naprej pa gre.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!