Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

:OK:

Mislim, da bo Gregs dal kakšen filmček gor? :kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo Gregs dal kakšen filmček gor?

No, pa naj vam bo... O:-)

(šutingsešnbymotoristek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, noče dat filma gor... :cry: Bi moral biti na netu nekje... Maš, pa vam v živo pokažem... :P :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako kot sem že omenil, je bilo zelo vroče. :beer2:

res je...vročina bla taprava. Projekt Golica uspel. Spoznal nekaj članov foruma in z manjšim problemom zadnjega sedeža odpeljal Golico v lepem sončenem popoldnevu :)

btw: naslednič bom pa jst poziral pred aparatom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedo, ma tebi je bilo pa RES vroče.... si bil moker ko da bi te dež pral... :lol1:

Ma če bi rekel motoristku, bi te že takrat pofotkal... pa kolega tudi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je...vročina bla taprava. Projekt Golica uspel. Spoznal nekaj članov foruma in z manjšim problemom zadnjega sedeža odpeljal Golico v lepem sončenem popoldnevu :)

btw: naslednič bom pa jst poziral pred aparatom

Sta bila tako hitra, da nisem niti trenil! :yea2:

... ko pa prideš iz Golice :yes: lačen kot volk :D pa ovčki nogo vtrgaš!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedo, ma tebi je bilo pa RES vroče.... si bil moker ko da bi te dež pral...  :lol1:

Ma če bi rekel motoristku, bi te že takrat pofotkal... pa kolega tudi...  .)

sem že navajen, al je sonce al pa dež, jst sem moker :)

za poziranje bo pa še itak dojst cajta...pa ob nslednji priliki

btw: danes pa čistilna akcija celotne opreme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golica se je zopet pokazala v svojem sijaju, na oni strani proti eibiswaldu so pa murjaki prav veselo kasirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za poziranje bo pa še itak dojst cajta...pa ob nslednji priliki

prilik bo pa še in še ... a ne?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mene tut kdo naučil kk se da koleno dol. A mate tut kake tečaje za golico. Jst bi to rad enkrat probal mal. :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej če boste šli kej gor bi se jst za enmu pelu ko obvlada tam ovinke ker sem slišal da je full zalivk tam in da moreš bit kr exprert da do vrha zvoziš. Ker če baje ne poznaš ceste lahka tam kr hitro zaključiš.

Če ne gre drgač tut plačam učenje. Sam da poribam s kolenom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gre drgač tut plačam učenje. Sam da poribam s kolenom  :kva2:

Šola športne vožnje: pri nas je ni, na javnih voznih površinah tudi ne obstaja... Preveri na avstrijskih ,madžarskih, hrvaškem, in drugih dirkališčih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: danes pa čistilna akcija celotne opreme 

:OK:

Sicer tudi mene svinjarija kaj dosti ne moti (raje se vozim kot pucam :D ), ampak včasih pa paše imeti lepo obleko... .) Tvoja je dosedaj podrla rekord... ehehehehe.... :P .) :OK: :yea2:

Upam, da se kmalu spet vidimo! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mene tut kdo naučil kk se da koleno dol. A mate tut kake tečaje za golico. Jst bi to rad enkrat probal mal.

Jaz sem se sicer te tehnike naučil na Grobniku, ampak ob primernem času na primernem mestu se da naučiti tudi na cesti... moram malo bolj "umirjeno" napisati, preden bodo spet "pametnjakoviči", ki niso nikoli poskusili in ki so slišali, da je to nevarno, spet začeli s hajko... :P :D Kakšne Ride, kot so bile včeraj, definitivno niso primerne.... :SS (sami egotripi na pohodu), pa tudi Golica v nedeljo bi znala biti precej polna, čeprav bistveno manj.

Prvo, kar moraš narediti, je, da se dovolj presedeš. Če tega ne narediš, potem boš težko prišel s kolenom do tal. Moraš pa vedeti, da namen vožnje na koleno ni pozerstvo (kar bo spet kdo napisal, samo v drugo temo, ne tu :grim ), ampak večja kontrola nad motorjem. Če se boš trudil samo koleno dati na tla, da zaškrta, potem bo hitro tako, kot je nagaya napisala: z glavo v ograjo... .) Trenirati moraš najprej kontrolo, da se vedno bolj presedaš in nagibaš dol... potem pa... čez čas... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerno mesto, primeren čas, primeren učitelj/ica, primerno razpoloženje... Ja, vsekakor poudarjeno primerno... ampak to je lahko tudi cesta. Če je vse primerno.

Konec debate o kolenih, gremo na Golico!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec debate o kolenih, gremo na Golico!!!  :yea2:

Kdaj?????? :kva2: :kva2:

Se pridružim če boste za, pa če bo čas... .)

Sreda? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na omenjeni cesti čez tiste super ovinke. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Noro dobra cesta, samo malo je treba pazit na radarje.

Pa še luštni piknik placi so gor, za potem, da se ti malo adrenalin poleže. :D

Cesta je definitivno vredna, da se vsaj enkrat zapelješ po njej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prilik bo pa še in še ... a ne?!  .)

itak... zdej je pa že cajt, da zakurblaš tale svoj moped, da nardimo eno konkretno turco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj??????

....čimprej... :blush: Mogoče za konec tedna spet kaj prikolomastim v tote konce... :yea2: Plan za vikend še ni izdelan... bo potrebno malo vremenkote poslušat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak... zdej je pa že cajt, da zakurblaš tale svoj moped, da nardimo eno konkretno turco.

... bo kloda zribala vse fusrasterje na vragecu... :blush: ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!