Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Sem sem, ne desnem fussrasterju je deviških par praskic!!!

Kaj KTM je že pri bajti :naughty:  :naughty:  ???

Jaz grem iz MB ob 18:00. Javi se če greš, pa gremo skup...

LPMM

Saj pravim, če bom mel čas grem sigurno gor. Te bom pravi cajt poklical. Ja, KTM je doma.....Milko, kak toto leti..... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo da je ena pomembna tema manjkala, pozdrav vsem fanom te ceste, sam jo vozim enih 6 let ali mogoče kakšno več, za tiste bolj panoramske voznike se splača odpeljat v Eibiswaldu proti Deutschlandsbergu in pred D. zaviti v krožnem za Weinebene, cesta ni za tiščače je pa 1666m visoko, v Volfsbergu pa nazaj proti Lavamundu (levo). Drugače pa obstajajo posnetki vožnje na Golico iz zahodne strani neki MB pubeci so se snemali, fenomenalno za pogledat.

LP Bajsi

P.S.: DoplX je bil nazadnje temno rdeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vidiš na to turo sem pa pozabil. Vsaj 2 x na leto jo prevozim, s tem, da grem še na Klopinsko jezero (preko Griffna in Velikovca), nazaj se pa vračam preko Pliberka, pa spet čez Golico, na Radlpass...... pol pa domov. Super cesta in dolgi ovinki (upam, da so tisti klanec pred Griffnom že asfaltirali) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo da je ena pomembna tema manjkala, pozdrav vsem fanom te ceste, sam jo vozim enih 6 let ali mogoče kakšno več, za tiste bolj panoramske voznike se splača odpeljat v Eibiswaldu proti Deutschlandsbergu  in pred D. zaviti v krožnem za Weinebene, cesta ni za tiščače je pa 1666m visoko, v Volfsbergu pa nazaj proti Lavamundu (levo). Drugače pa obstajajo posnetki vožnje na Golico iz zahodne strani neki MB pubeci so se snemali, fenomenalno za pogledat.

LP Bajsi

P.S.: DoplX je bil nazadnje temno rdeč.

no to pa moram enkrat it sprobat.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa obstajajo posnetki vožnje na Golico iz zahodne strani neki MB pubeci so se snemali, fenomenalno za pogledat.

Jih poznamo, ja... :whistle: .) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Ki se da te tote filme videt? :eek:

mam jst še na disku...povej kam ti zadevo pošlem...

btw: filem dolg 22Mb....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa dekleta in fantje...tapočasni del Golice je raven...Cveto je zravnal vse krivine :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, s kufri, rabim enga za čuvanje kufrov!!! :kva2:

namreč grem pol naprej na žurko! :naughty: pa rabim obleko zraven. :kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, s kufri, rabim enga za čuvanje kufrov!!!

namreč grem pol naprej na žurko! :naughty: pa rabim obleko zraven.

:whistle: (kot običajno jaz čuvam.... :naughty: ) Okoli 13:00 bom tam... :grim Kalkuliraj mogoče kakšno minuto kasneje, ker se bom še na jezerskem malo "ustavil"... :blush: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jst še na disku...povej kam ti zadevo pošlem...

btw: filem dolg 22Mb....

... pošlji še meni... če lahko... ker Furya najbrž ne bom dolgo videl... glej PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pošlji še meni... če lahko... ker Furya najbrž ne bom dolgo videl... glej PM...

Še men še men.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: (kot običajno jaz čuvam....  :naughty: ) Okoli 13:00 bom tam...  :grim Kalkuliraj mogoče kakšno minuto kasneje, ker se bom še na jezerskem malo "ustavil"...  :blush:  :yea2:

"ustavil"... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js smse včeri odpravu na goro in to prvič letos pa čeprav je sam 20km stran od mojega doma, bilo je super, videl veliko jodlarjev z ducatiji pa naših je tut blo neki. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pošlji še meni... če lahko... ker Furya najbrž ne bom dolgo videl... glej PM...

Kaj naj ti pošljem? Kam naj ti pošljem? Originalno kaseto, raw sample ali kaj drugega? Grem poiskat, imam nekje v omari arhivirano... ;);) Btw - na teh posnetkih me ni. :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj ti pošljem? Kam naj ti pošljem? Originalno kaseto, raw sample ali kaj drugega? Grem poiskat, imam nekje v omari arhivirano... ;);) Btw - na teh posnetkih me ni. 

O lej ga.. vstal od mrtvih... :worship:

Je bedo že zrihtal, se je že stočilo na moj čarunalnik... :grim Hvala obema za hitro posredovanje... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jst še na disku...povej kam ti zadevo pošlem...

btw: filem dolg 22Mb....

Še men ....še men........tud jaz bi si rad tisto ogledal....... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še men ....še men........tud jaz bi si rad tisto ogledal....... :kva2:

za vse, ki še niste videli omenjenega filma zadevo dobite na tem naslovu!!!

h**p://www.bikepics.com/movies/000439/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse, ki še niste videli omenjenega filma zadevo dobite na tem naslovu!!!

h**p://www.bikepics.com/movies/000439/

...pa še tukaj, nekompresiranega... ...pa še iz drugega motorja (-2 je že na bikepics... )

http://www.rsvs-furman.si/MKM/Video/Soboth-1.MPG

68.445.299 bytes, 8:00

http://www.rsvs-furman.si/MKM/Video/Soboth-2.MPG

49.717.994 bytes, 5:14

O:-)

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ !! :OK:

Lepo , da ste argumentirali tole našo Golico - posnetki so dobri - realni -

Zjutrj bil gor , pa moram priznati , da me te zalivke kar nervirajo , saj mi je v nekem levem ovinku kar dobro odneslo spredno gumo - ni bilo za pričakovat , pa vendarle ... zgleda , da na "spolzkost zalivk" vpliva tudi temperatura..... saj sem se pred par dnevi peljal gor in dol pa ni bilo takšnih problemov kot tokrat !!

Pa LP ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!