Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

XR800 ima čisto prav, saj je kraj Sv. magdalena nekje na polovici poti. Ampak Golica se je prijelo, Golica ostane... Lahko pa, da bo za nas fantke še lepše: dodajmo še Magdaleno... Pa imamo dve... od viška glava ne boli... :grrr :blush: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Tisto je Gregsolina, moja sestra....  :P

Ampak je še devica! :lol1: Jo še kličejo sv. Magdalenka :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Tisto je Gregsolina, moja sestra....  :P

in kdaj mi jo predstaviš, ti njoko :fight2: do zdej sm živu u krivi veri d ti nimaš take sexy sestre in gledu sam tvojo srebrno prasičko... Sm ti fouš ma še zmeri.... Ni lepo od tebe :nono: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj mi jo predstaviš, ti njoko :fight2: do zdej sm živu u krivi veri d ti nimaš take sexy sestre in gledu sam tvojo srebrno prasičko... Sm ti fouš ma še zmeri.... Ni lepo od tebe

Ehehehheehheheehe.... :lol1: :D

Ma ni mi treba bit lih fouš, no... .) Je prasička že v letih, malo znucana... :P

Aja, sestra?! Mah, v živo je sicer še lepša, ampak ti je ne dovolim flavšat... :grrr :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa: kaj pa vem, kje bom čez vikend, ampak človek nikoli ne ve... :whistle:

Sicer je pa Yozo nekaj napeljeval, da bi šli še kam drugam... tako da... Yozo, povej ruto, pa da vidimo, a gremo... Vzamem še Ar-a na pot, z novimi "dihalnimi" okrepitvami... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sestra?! Mah, v živo je sicer še lepša, ampak ti je ne dovolim flavšat...  :grrr  :P  :D

Bom že jst zvohu tisto microlokacijo kje jo dobit k boš ti še najmanj vedu :P

Golica, js te bom enkrat tko natepu d bo veselje, marbit d bo to naslednji četrtek :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj, bo dko jutri na prasički??? jst bom  :010

Jaz pridem okrog 18.00 ure. Zanima me, če imaš kakšne zveze za Motosvet nalepke? Če se da bi bil za eno zainteresiran. Se vidimo. :yea2: :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa: kaj pa vem, kje bom čez vikend, ampak človek nikoli ne ve...  :whistle:

Sicer je pa Yozo nekaj napeljeval, da bi šli še kam drugam... tako da... Yozo, povej ruto, pa da vidimo, a gremo... Vzamem še Ar-a na pot, z novimi "dihalnimi" okrepitvami...  :yea2:

jaz sem rekel, da v petek grem na Golico v soboto pa če bo lepo vreme pa proti Kočevju pogledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem rekel, da v petek grem na Golico v soboto pa če bo lepo vreme pa proti Kočevju pogledat :grim

Jutri bi tudi neni se izšlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te slučajno ustavjo policaji, me zanima, če je bolje da govoriš nemško in se meniš z njimi ali je boljše če se delaš butastega, da ne znaš nemško ali angleško, če proba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te slučajno ustavjo policaji, me zanima, če je bolje da govoriš nemško in se meniš z njimi ali je boljše če se delaš butastega, da ne znaš nemško ali angleško, če proba :?

Meni je ratalo, da sem se malo potrudil glede nemščine(sicer ne govorim glih briljantno, ampak ko je sila sn pa pravi poliglot.) Smo kr drastično zmanjšali kazen (prej so mi zmerom govorili, da se z njimi ne da hantlat....) :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te slučajno ustavjo policaji, me zanima, če je bolje da govoriš nemško in se meniš z njimi ali je boljše če se delaš butastega, da ne znaš nemško ali angleško, če proba :?

Naredi se francoza in v denarnici imej samo nekaj drobiža, ostalo drugje.

Works fine with me. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že cel čas študiral (pa zmeraj pozbil), da bi moral povedati nekaj pomembnega (al pa tud ne). Sicer je res Route 69 znana med SLO motoristi kot cesta na Golico, vendar pa geografsko glih ni najbolj pravilno, saj je ta zgornji parkirni prostor na hribu po imenu Magdalenenberg (ali nekaj podobnega). So mi to pred leti razložli eni Avstrijci, ki so samo debelo gledali, ko sem jim začel omenjati Golico. Ko pa se obrnemo proti severu (gledano iz parkirišča) pa se nahaja dejansko hrib po imenu Golica (smučišče Koralpe, bolj družinske vrste smučarija, komur to odgovarja, cene pa sprejemljive). Tolko v info vsem tistim, ki bi hoteli dejansko videt Golico. Samo je en problem; gor se pripelješ do spodnjih postaj vlečnic, dalje pa ni ni ceste (cesta do smučišča  pa je v k.......)  :slap:  :yea1: Drugače pa , vsaj kar se mene tiče, se bomo še vedno dobivali na Golici, saj se je ime prijelo :yea2:

XR800 ima čisto prav, saj je kraj Sv. magdalena nekje na polovici poti. Ampak Golica se je prijelo, Golica ostane... Lahko pa, da bo za nas fantke še lepše: dodajmo še Magdaleno... Pa imamo dve... od viška glava ne boli...  :grrr  :blush:  :yea2:

da vaju oba popravim:

soboth je pravilno (A) ime. zaradi kraja soboth nizje na stajerski strani.

sem tudi sam :eek: ko je gregs zacel o neki golici. predno sva se sporazumela da misli soboth je trajalo.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vaju oba popravim:

soboth je pravilno (A) ime. zaradi kraja soboth nizje na stajerski strani.

sem tudi sam  :eek: ko je gregs zacel o neki golici. predno sva se sporazumela da misli soboth je trajalo....  :grim

No ja, se mi zdi da deželna meja med Koroško in Štejersko poteka glih nekje na sredini akumulacijskega jezera v smeri tiste ta zadnje gostilne na koncu jezera. Sam parkirni prostor (na vrhu) je bližji kraju Magdalensberg, ki leži na koroški strani. Sicer pa mislim, da sploh ni pomembno ali je to Magdalensberg ali Soboth, definitivno pa ni to Golica (Koralpe), čeprav jo pod tem imenom motoristi s štajerskega konca poznamo in smo to ime tudi vzeli za svoje.... :yea1: :yea2: :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem rekel, da v petek grem na Golico v soboto pa če bo lepo vreme pa proti Kočevju pogledat

Đozo, poglej Najava dnevnih voženj... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, se mi zdi da deželna meja med Koroško in Štejersko poteka glih nekje na sredini akumulacijskega jezera v smeri tiste ta zadnje gostilne na koncu jezera. Sam parkirni prostor (na vrhu) je bližji kraju Magdalensberg, ki leži na koroški strani.  Sicer pa mislim, da sploh ni pomembno ali je to Magdalensberg ali Soboth, definitivno pa ni to Golica (Koralpe), čeprav jo pod tem imenom motoristi s štajerskega konca poznamo in smo to ime tudi vzeli za svoje.... :yea1:  :yea2:  :OK:

cestna meja poteka tam, kjer so tabli "willkommen in der steiermark" s strani koroske in "willkommen in kärnten" s strani stajerske. to ja pa ca. km, dva od parkirisca zgoraj proti stajerski strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že veš, sam nisem toliko pozoren na obcestne "dobrodošli" table. No kako, koliko in kdo vse danes pride gor? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že veš, sam nisem toliko pozoren na obcestne "dobrodošli" table. No kako, koliko in kdo vse danes pride gor? :yea1:

..ti Yamahaš na golico?? Ne prideš na piknik :eek:

LP MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!