Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Bomo morali ponoviti :kva2: kajti slike niso uspele :devil: drugače družba in fura pa enkratna :worship:

Ps: Tale je uspela :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ti Yamahaš na golico?? Ne prideš na piknik  :eek:

LP MM

Sem Yamahal na Golico. Spoznal Bedota and co. iz Velenja, odpeljal ta hitri del, ter se z njimi skupaj preko Radlpassa vrnil v SLO. Noro dobro. Kaj pa ti? Je bil želodček poln? Pokliči, če boš kaj v naših neobljudenih krajih.....

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo morali ponoviti :kva2: kajti slike niso uspele :devil: drugače družba in fura pa enkratna :worship:

Ps: Tale je uspela :yea1:

Škoda, da se bil za enih 15 minut prepozen. Pa kdaj drugič! :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa tale Route 69!!!

Smo pa na Golici doživeli eno čist novo izkušnjo: ustavli so nas avstrijski policaji in preverjali glasnost izpuhov - najprej je stric policaj na motorju poizskal tovarniško oznako najvišje dovoljene glasnosti (Caponord=92dB - sem šele dons zvedu! ) pol smo moral pa v leru držat na 4k obratov, stric je pa pri auspuhih z eno napravco meru kok je glasn

...havla bogu mamo vse original, tako da smo prošli bez kazne , kar žal ni veljal tud za eno skupino "domorodcev", ki so jim pa že pisal zapisnike al neki podobnga

Dons sem se odloču - Akropota (in njemu podobnih) ne bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da se bil za enih 15 minut prepozen. Pa kdaj drugič! :yea1:  :yea2:

Bo še dosti prilik :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa tale Route 69!!!

Smo pa na Golici doživeli eno čist novo izkušnjo: ustavli so nas avstrijski policaji in preverjali glasnost izpuhov - najprej je stric policaj na motorju poizskal tovarniško oznako najvišje dovoljene glasnosti (Caponord=92dB - sem šele dons zvedu! ) pol smo moral pa v leru držat na 4k obratov,  stric je pa pri auspuhih z eno napravco meru kok je glasn 

...havla bogu mamo vse original, tako da smo prošli bez kazne  , kar žal ni veljal tud za eno skupino "domorodcev", ki so jim pa že pisal zapisnike al neki podobnga 

Dons sem se odloču - Akropota (in njemu podobnih) ne bo!!!

Pol bo pa treba nazaj dušilc montirat, akrapota ne dam dol.

A ne Gregs :D

A to so na vrhu meril?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa treba nazaj dušilc montirat, akrapota ne dam dol.

A ne Gregs :D

A to so na vrhu meril?

Jap, malo preden se začneš spuščat v dolino, proti Ebiswaldu (če greš iz smeri Lavamunda sta na desni strani na eni štangi namontirani 2 kameri mal naprej od tu so nas merili). :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa treba nazaj dušilc montirat, akrapota ne dam dol.

A ne Gregs

Moj je ja Street Legal... :whistle: O:-) Saj piše gor: ST1... :lol1: :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem Yamahal na Golico. Spoznal Bedota and co. iz Velenja, odpeljal ta hitri del, ter se z njimi skupaj preko Radlpassa vrnil v SLO. Noro dobro.

Ja res je...blo zanjimivo odpelat tale tahitri del, čeprav ga redko kdaj odfuram ampak takšna je bla odločitev večine. Stem, da mi uni slovenski del ceste sploh ni dišal...sem že mislu, da je neki napak na vzmetenju :cry:

Sem pa bil res presenečen, ko sem zagledal na Golici pevca znane Velenjske rok skupine :OK: pa še z xr800 smo rekli kako.

Popravljeno . Popravil bedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa tale Route 69!!!

Smo pa na Golici doživeli eno čist novo izkušnjo: ustavli so nas avstrijski policaji in preverjali glasnost izpuhov - najprej je stric policaj na motorju poizskal tovarniško oznako najvišje dovoljene glasnosti (Caponord=92dB - sem šele dons zvedu! ) pol smo moral pa v leru držat na 4k obratov,  stric je pa pri auspuhih z eno napravco meru kok je glasn 

...havla bogu mamo vse original, tako da smo prošli bez kazne  , kar žal ni veljal tud za eno skupino "domorodcev", ki so jim pa že pisal zapisnike al neki podobnga 

Dons sem se odloču - Akropota (in njemu podobnih) ne bo!!!

To pa njet dobro. :BUA: Se je zopet začelo. Ja nič. Bo treba do Maroviča po DB-eater-specialno za Golico, ni druge. :whistle: O:-) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo v soboto gor? Če ne bo dežja, seveda... :doze:

Jaz jo ta vikend šibam v MB, pa bi se spotoma slučajno kaj tam oglasil... :blush: Sicer ne vem še, ali na 2 ali 4 kolesih, ampak če bi bil kdo tam, pridem... :OK: Če kdo rabi prevoz do MB iz LJ, pa se lahko tudi oglasi...

ETA: okoli 13-14 h na parkirišču na ovinku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v soboto 18.6. gor?

Če da, kdaj?

Se mogoče primajem na 4-ih kolesih gor iz Maribora direkt... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil turo čez Golico :OK: ! Vreme je bilo solidno, sicer brez sonca, drugače pa ni bilo nikjer videti cestnih kontrol! Srečal sem veliko motoristov, predvsem Avstrijcev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sedaj iz Golice :OK: sami jodlarji skoraj nič slo bajkarjev :lol1: prečital novice in šel počas :naughty: domov. Mogoče še jutri, da orenk olavfam gume! :lol1: Proti Radljam je bilo pa sumljivo črno. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes Goličico prasičico samo od blizu (daleč) pogledal... s slovenske strani... nič na njej bil... ker se ni nihče javil, Motoristek je bil pa prezgoden zame... :lol1:...sredi noči me je vrgel iz postelje z zvonjenjem... (beri: ob 10:00) :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tudi danes :OK: se štemplal, da ne dobim plavega! :lol1: Drugače pa ni bil danes moj dan, :xx: mislim, da bo kmalo polna luna? :SS vozniki!!! :SS

Ps: Gregs, se mi je zdelo, da nisi taprav :hmm: tako je zvenelo, kot, da si se nekaj matral!! :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: Gregs, se mi je zdelo, da nisi taprav :hmm: tako je zvenelo, kot, da si se nekaj matral!! :

Normalno, da nisem zvenel normalno... (princ pushkin je bil na obisku prejšnji večer) :whistle: Če pa kličeš ob nemogočih urah... ehehehehehehehehee.... :naughty: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golica je zakon sem bil gor v soboto in danes  pa bom verjetno še jutri  :kva2:

Evo danes pozno popoldne imaš možnost, da se vidiva! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4h osvojim Golico! :kva2:

pridem tudi jaz ampak ob 16 30 če ne bo dež nekaj se kuha motoristek od kje pa si

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem tudi jaz ampak ob 16 30 če ne bo dež nekaj se kuha motoristek od kje pa si

bna, verjetno je že zgasnu na moped.. iz 03 prestolnice je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!