Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

:D

se cist strinjam... sam to da mamo/majo staff doma je tudi kraja "intelektualne lastnine".

Sicer pa... filmi, programi, igre, glasba... bi lahko bili precej ceneje, potem mogoce nebi bilo toliko piratstva.

Ceprav... vsaj zame je cisto drugace ce v roko vzamem original cd z skatlo in navodili kot pa presnet CD... ponavadi, ce je zadeva dobra grem kupit original... vcasih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem si zdej nastimal emule pa mi sploh noce downloadat. Najde velik uporabnikov sam se z nobenmu noce povezat. Pa filov velik seram. A je edonkey boljs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem en film dol posnel sam ma koncnico .bin

a se to sploh da zagnat, ker ga ne morm?

rabm kasn program?? :unsure:

BIN je bila včasih tudi končnica za filme MPEG, ki je kasneje prešla v končnico MPG. Pri predvajalnikih VideoCD pa se je ohranila. Zato v primeru, kadar gre za VideoCD, datoteke uporabljajo končnico BIN. Preimenuj, da bo končnica MPG in poizkusi ponovno. Je pa res, da so taki MPEG-i slabše kvalitete kot DivX.

Je pa res, da gre pi BIN lahko tudi za posnetek medija CD, vendar je običajno zdraven priložena tudi datoteka s končnico CUE, kar so ti razložili že ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah.. toti vsi programi kaj so ( DC, Kazza, eMule,...) .. sej so vreji.. samo je vlko fejkov gor (če gre za kaki novejši film), pa izredno dobra priložnost za širjenje raznih virusov so..... pa PC, ko na njem laufa tak program, je bolj ranljiv... razen tega pa so taki programi OK :)

najbolša farjanta so FTP-serverji... te pa je zlo težko dobit.. pol pa še je alternativa - mIRC ( downloadaj... ... to je program za četanje, obstajajo pa tudi "kanali" na katerih uporabniki posredujejo razne filme.. mp3-je.. itd... ni fejkof, hitrost - no ja ....

en takih kanalov v sloveniji na slovenskem IRC-strežniku je... #mbinfo .... trenuto se šera matrix reloadet - DIVX!!! :)

sprobajte par zadev pa bo... nič se bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Trenutno uporabljam Kazoo lite sam mi res pocas vlece filme dol pa se vsi so fake. A ma kdo kaksno zares dobro razlicico kaksnega podobnega programa k ti s spodobno hitrostjo vlece dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste matral pa vlekl filme dol z neta...

Na razpolago imam vse najnovejse filme in jih lahko menjamo (film za film).

Bote kak tolarcek prisparali :)

Flayo

P.S.: Trenutno je zadnji na mojem spisku TERMINATOR 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste matral pa vlekl filme dol z neta...

Na razpolago imam vse najnovejse filme in jih lahko menjamo (film za film).

Bote kak tolarcek prisparali :)

Flayo

P.S.: Trenutno je zadnji na mojem spisku TERMINATOR 3

Ejga si pa za cajtam če si ga šele sedaj dobil.

Ga imam že kake 3 tedne ali več.

( pa ne da bi se hvalu :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste matral pa vlekl filme dol  z neta...

Na razpolago imam vse najnovejse filme in jih lahko menjamo (film za film).

Bote kak tolarcek prisparali :)

Flayo

P.S.: Trenutno je zadnji na mojem spisku TERMINATOR 3

Ejga si pa za cajtam če si ga šele sedaj dobil.

Ga imam že kake 3 tedne ali več.

( pa ne da bi se hvalu :D :D )

Ne spomnim se da bi kje rekel, da sem ga dobil vceraj...je pac zadnji na mojem spisku...posiljka je prisla pa ze pred enim mesecem...

Rajsi povej kaj se imas bomo kaj zamenjal, kar se nismo vidli...

Mas mogoce kak spisek narjen, poslji mi ga po mailu...

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jes pa uglavnem z bittorentom davnlodam

tamo od oka 90-100kb/s

filme snemas pa s strani suprnova.org

sami ta novi :D pirate s karibov sn mel ze vec kot 1mesec predn so bli v kinu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud že tale BitTorrent uporablov, pa sem kmal zbrisov.. vlece ze solidno, samo najdu nism skorej nc :BUA: zame je kazaa se vseen zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako nisi nc najdu :huh:

za davnlodat mas recimo stran suprnova.org gor mas pa vse od najnovejsih filmov, igr, tv shovov ,muzke...

Blazs bittorent si snem z neta

ko ti ga bo zdawnlodal ga sam dvakrat kliknes in napisal ti bo da je uspesno zinstaliran,

pol gras pa sam na to stran kliknes pa ti zacne davnlodat :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej mi dol 6 filmov vlece sam mi je do zdej najvec 50kb/s vse skupej. Povprecno pa ene 30. A se da to stvar kako pospesit? Drgac mas pa res velik novih filmov gor pa app. Sam mal hitrej bi mogl downloadat.

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tud rad pohvalil tale bittorrent. Filmi niso fake pa se ce tapravga pravi cas downloadas ti ga vlece dol tud 100kb/s. Uporabljam ga v mandraku 9.1 pa zlo dobr dela.

Ce ksn ve se za dobro stran kot je naprimer suprnova.tk naj pove prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E fantje poglejte si film BIKER BOYZ , vreden ogleda.

Sem ga dol potegno z Emule pa je nazalost bil samo v FRA jeziku, drugače pa kvaliteta filma odlična na 2 CD. Vleče se pa že ENG verzija.

Same znane face igrajo. Našteval jih nebom, ker jih po imenu ne poznam (edin je KID ROCK). :D

Popravljeno . Popravil Blame
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!