Skoči na vsebino

MZ, ČZ, JAWA


simonsi

Priporočene objave

mislim da je zadaj 16" ne 18"

takole je bilo

 

v začetku 70 let je bil TS 250 - spredaj 16 col zadaj tud 16 col

 

                                                                                                        

v sredini 70 let je bi TS 250/1 - spredaj 18 col zadej pa 16 col

 

 

v 80 leth pa ETZ250 spred in zadej 18 colske feltne   :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za nasvet Regi in Motom. Imam pa se eno uprasanje. Pri meni se sklopka sname dol brez problema, zanima me ali bi morala biti fiksna? Mogoce zaradi tega ne dela? In pa kaj je tisti navoj na sklopki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet Regi in Motom. Imam pa se eno uprasanje. Pri meni se sklopka sname dol brez problema, zanima me ali bi morala biti fiksna? Mogoce zaradi tega ne dela? In pa kaj je tisti navoj na sklopki?

Sklopka ti je očitno "padla dol", kar pomeni, da ni več fiksno na konusu. Potrebno bo temeljito pregledati in očistit konus na gredi in konus na sklopki, kajti če se je to nekaj časa vrtelo so na obeh delih vidne zareze in rise, kar ne omogoča tesnega prilega konusa. Potrebno jih je odstraniti ali popravit površine- najbolše pa je kar zamenjati del sklopke , ki ima konus. To je tisti del, ki ima navoj po katerem sprašuješ. Ta navoj služi za demontažo in montažo slopke s posebnim izvlakačem, ki je prirejen za snemanje in nabijanje sklopke na konus. Pri ponovni montaži moraš biti pazljiv, saj moraš celotno slopko segreti na 110 C in jo v" enem šusu", zvsaj 3 kilogramskim kladivom nabiti na gred, ter takoj zategniti z vijakom, ki jo drži gor.

Želim ti ušpešno delo in

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zanima me se ali je normalno da se celotna sklopka vrti, ko je motor v prestavi?

Najbolje ti bo znal povedati velik stvari v zvezi z mz etz @motofrik, kontaktiraj njega..

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Imam problem z  ETZ 250. Ravno tako sklopka. Motor je bil odprt, zamenjani ležaji in lamele sklopke, sestavljeno skupaj in montirano n gred. Sedaj pa je problem, ker sklopka ne odpusti dovolj. Tudi če zategnem do konca še vedno ne oddvoji. Ko daš v prestavo crkne, kot da sklopke ne bi bilo. Ima kdo kakšne izkušnje. Menjana je pa bila, ker je bila prej podoba zadeva in je bilo prestavljane zelo "trdo". Zategnjena je pa bila do konca, vendar ni imelo učinka. Sedaj je zadeva še slabša oz. neuporabna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam problem z  ETZ 250. Ravno tako sklopka. Motor je bil odprt, zamenjani ležaji in lamele sklopke, sestavljeno skupaj in montirano n gred. Sedaj pa je problem, ker sklopka ne odpusti dovolj. Tudi če zategnem do konca še vedno ne oddvoji. Ko daš v prestavo crkne, kot da sklopke ne bi bilo. Ima kdo kakšne izkušnje. Menjana je pa bila, ker je bila prej podoba zadeva in je bilo prestavljane zelo "trdo". Zategnjena je pa bila do konca, vendar ni imelo učinka. Sedaj je zadeva še slabša oz. neuporabna.

Lamele in diski so pravi ?? ker če je cel sestav predebel potem ponavadi sklopka ne spusti 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pravo 100%. Premalo spusti. Tudi če zategnem do konca.

Kako ma sistem sklopke palčka iz druge strani motorja ki odriva potisno ploščo ?  vzemi komplet sestav sklopke ven torej lamele+ diske in izmeri višino ter poglej če je enaka oz manjša kot v manualu če je večja sklopka nebo delala. Lahko imaš pa tudi zajlo pretegnjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Pozna kdo koga, ki bi bil pripravljen zadevo poservisirati oz. pregledati in svetovati? Nekoga, ki se malo več spozna na te zadeve. Sklopka premalo odpusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo.

Tudi jaz sem pred časom kupil mz250 in sicer predelanega v enduro. Problem pa je to da ko motor crkne oz.ogasne udari kurbel nazaj k motorju (tudi povratna vzmet ne dela), pa tudi če greš vzvratno pa ga imaš v prestavi bo kurbel vrtelo nazaj gor ko pa butne v mašino pa motor negre več nazaj.

Zanima pa me tudi na katerem vijaku se preveri nivo olja v menjalniku.

 

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motom pravi:

Ko bos zrihtal povratno vzmet bo vseh tezav konec.

 

tudi če dam zdej kurbl čisto na vrh ne gre nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem šel en krog z njemu in so sami problemi :/ stalno se odteguje izpuh pri cilindru, spustila mi je zadna zračnca...Najraje bi ga dal na a avto net pa kupu še kako dtjko na mesto tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo ker vidim da se že dolgo ni pisalo v tej temi bom vseeno izzval srečo in upal na odgovor.

Sem nov ponosni lastnik jawe ts350 letnik 1990(se mi zdi) in ko sem jo včeraj dal skupaj (bivši lastnik jo je razdru in jo hotel predelat v cafee racer-ja) je zadeva užgala vendar samo na en cilinder. Ugotovil sem da je crknila cinšpula (zelo se je segrela). Zdej me pa zanima če se da to kje dobit v Sloveniji ali je treba naročit na e-bayu? Zanima me tudi kakšne svečke priporočate da se kupi za tak motor? 

 

hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, perzo pravi:

Zdravo ker vidim da se že dolgo ni pisalo v tej temi bom vseeno izzval srečo in upal na odgovor.

Sem nov ponosni lastnik jawe ts350 letnik 1990(se mi zdi) in ko sem jo včeraj dal skupaj (bivši lastnik jo je razdru in jo hotel predelat v cafee racer-ja) je zadeva užgala vendar samo na en cilinder. Ugotovil sem da je crknila cinšpula (zelo se je segrela). Zdej me pa zanima če se da to kje dobit v Sloveniji ali je treba naročit na e-bayu? Zanima me tudi kakšne svečke priporočate da se kupi za tak motor?

Ene par postov nazaj v tejle temi je kontakt soforumaša: @trojan69. Če je nisi ravno od njega kupil, je on zasigurno prava oseba za tovrstne informacije. Pokliči ga ali najdi na fb, ima delavnico Analogmotors

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla spet se oglašam glede moje nove/stare jawe :D. Zdaj ko sem zrihtal cinšpulo in je neki časa laufala normalno zdej mi je pa crknilo nekaj pri elektriki (Nehalo mi je filat akumulator 12V). Kolega mi je reku da je šel rotor na alternatorju. Je to res možno? Koliko so vam kaj poznani razni "kiti" za predelavo tega alternatorja? naprimer kaj takega: 

 Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rad pameroval, ampam zato se jaz izogibamn starim 2 takatarjem, sej ne da so slabi ampak se mi zsi kljub več delov pru 4 taktih lažje neki dela tudi če kej ne štima. 

Nekaj je bilo pisano že v drugih temah kaj jawa ima dinamo na 3 faze? Pomeri kaj pride direkt iz generatorja če lahko tolko zalaufaš pred glajenjem.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!