Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Znižane so za motorje, pardon v torek, ko jih kupil kolega so bile!!!

Razlika je pa v tem, da ima desna ročka za motor notranji Premer malo večji ("gaz" ročka je malo debelejša).

Na Quadih je "gaz" izveden z potisno ročico upravljaš jo z desnim palcem tako, da je notranji premer ročk enak.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo ravni pri vezavah, kam bi bilo najboljše vezat cig. vtičnico, na stalni tok ali preko kontakta, kao ste zadevo rešili, najleše se vidi v sliki in besedi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo ravni pri vezavah, kam bi bilo najboljše vezat cig. vtičnico, na stalni tok ali preko kontakta, kao ste zadevo rešili, najleše se vidi v sliki in besedi :yea1:

Stalni tok, ker lahko polniš svoje naprave tudi medtem ko motor stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saito II ročke za motor so sedaj znižane na 29€ vendar z poštnino do nas znese 49€. Gre kdo gor v kratkem ali naj pač plačam to poštnino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih naročiš v TRG ljubljana jih dobiš za isto ceno kot je v katalogu preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih naročiš v TRG ljubljana jih dobiš za isto ceno kot je v katalogu preverjeno

?

Kje to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tako tu imaš še direktni telefon 01-500-14-53 poveš kataloško št in v cca 14 dneh je dobavljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še par slikic vtičnica in ročke samo stikalo gretja moram še vgraditi v armaturo pa še ni prave ideje

oop

post-22692-1237624940_thumb.jpg

post-22692-1237624951_thumb.jpg

post-22692-1237624961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo prilima slike, kam ste namontirali stikalo?

Stikalo za ročke je slikano takoj po montaži (lepljenju) pokrova stikala, zato še ogromno lepila v okolici!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal, pa ne boste več rabili gretja, poletje se bliža :worship:

Moram priznati, da so mi na vari plastični ščitniki rok noro prizanesli ob hladnejšem vremenu, dežju......edino poleti je pa kar malce prevroče blo v usnjenih rokavicah.......gretje bi mi pa prav prišlo, ko sem se peljal v megli in mrazu proti Braslovčam na štrudl :whistle: .....ma je medica pol pogrela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še par slikic vtičnica in ročke samo stikalo gretja moram še vgraditi v armaturo pa še ni prave ideje

oop

Obstaja kaka spletna stran za to trgovino?

P. S. Janez kaj to vidim žico za žično erozijo na prvi sliki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je bila napaka, da ročke niso grele? Preslaba originalna inštalacija? Sprašujem zato ker so meni tudi crknile...

Mam sicer prednji konec že razdrt ampak se še nisem lotil... So pa žičke res kot cviren...

Sežgal je grelec na desni ročki, zej sem zmontiral SAITO II in vtičnico bom posliku pa prilepu tu gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja kaka spletna stran za to trgovino?

P. S. Janez kaj to vidim žico za žično erozijo na prvi sliki :)

je za previjanje motorjev :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slike. Vtičnico 12V sem kupu v Louisu in ima svoj nosilec. Ni mi, da bi kaj rezal plastiko. Drugač pa zgleda montaža čist simpl sam, ko se spraviš zraven pa vidiš da ni. Desna ročko sem limu 3x ker no hotel prijet, zadnje je uspel. Pa drotu je za popizdit pol. Sem sigurn dvakrat cviku vezice ko sem spenjal kable, ker neki ni štimal ( pri obračanju krmila je vlekel kable sem in tja), tak da sem jih naštimu zdej tako, da se minimalno premikajo ali pa se premikajo vsi. Nisem rezu ročk ampak sem premaknu ročke bolj navznoter. Pri tem sem se zajebaval z onima dvema pimpkoma, katera sem odrezal. Da bi preprečil vrtenje ročic sem dal spodaj gumo od bicikl šlaufa in zašraufal in je zlo vredi, nič se ne premika. Siv sem pa ratu, ko je blo treba štrom potegnet iz acu-ja. Nazadnje mi je uspelo tako, da sem najprej spravu pod tank žico,nato pa le to navezal na kabel napanja in potegnil.

Preizkus: Dela vtičnica in gretje ročk. Juhej.

ps. Pa slike zo za en drek, zjeban fotoaparat.

lp

post-15839-1237658329_thumb.jpg

post-15839-1237658347_thumb.jpg

post-15839-1237658363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo montiral ročke z tem relejem kot je predpisan: http://www.louis.de/_103a9046689f74b1c2807...x=0&cmd.y=0 al ste šli kr po enga v kakšno elektro trgovino? Si ne upam montirat brez releja, ker pol mi lahk vsak kekec sprazni akumulator, ki gre mimo motorja.

A ročke je treba gor nalepit al jih sam gor pritisneš in drži? Če ste jih limali, kakšno lepilo je pametno vzet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo montiral ročke z tem relejem kot je predpisan: http://www.louis.de/_103a9046689f74b1c2807...x=0&cmd.y=0 al ste šli kr po enga v kakšno elektro trgovino? Si ne upam montirat brez releja, ker pol mi lahk vsak kekec sprazni akumulator, ki gre mimo motorja.

A ročke je treba gor nalepit al jih sam gor pritisneš in drži? Če ste jih limali, kakšno lepilo je pametno vzet?

Js imam vmes rele in je tudi ta dober v louisu (4 polni je ), Js mam kr enga iz elektro trgovine je enako dober. Leva ročko in balanco samo spucaš z alkohol, da odstraniš nečistočo potem pa jo gor naviješ, ker gre zelo na trdo. Druga zgodba je pa desna ročka to sem 3x limu z Neostikom. V 3 je uspelo. Če bi še enkrat delu bi uporabu trak iz surove gume z lepilom katero bi navil na plastičen tulec in potem navil gor ročko. Lim pa naneseš na plastičen tulec ga razmažeš in natakneš ročko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vtičnico kupil v BTC ju v navtični trgovini za 4 eur ročke sem pa nalepil z loctite 2 komponentim lepilom samo dve pikici v gas ročki in to je to jo ne moreš obrnit drži kot pribito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rele daš lahko pa keri koli 16 A 12 V ga imaš v vsaki avto trgovini za cca 3 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vtičnico kupil v BTC ju v navtični trgovini za 4 eur ročke sem pa nalepil z loctite 2 komponentim lepilom samo dve pikici v gas ročki in to je to jo ne moreš obrnit drži kot pribito

Kje si pa prej bil :naughty: , ko sem se zajebaval s tem??:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa spraviš stare ročke dol? Je zajebano?

Je kvaliteta teh Saito II ročk dobra ali je mnogo slabša kot original?

P.S. naročil sem jih kar pri Louisu pa bo kar bo :). Aja Janez (Aartikl) ogledala na slikcah zgledajo čist kul :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!