Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

sam ker letnik vare pa maš.. k baje na novi ne gre skos nič drugega razn original..mi zdej leteči zrihtal eno iz druge roke ...

pozdrav, švejk

Nisem še zasledil, da bi komu šla črpalka na vari z einšpricom, na tastari se je to kar dogajalo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še zasledil, da bi komu šla črpalka na vari z einšpricom, na tastari se je to kar dogajalo. :whistle:

v bistvu je šel vakumski ventil, k je pa v pumpi in se ne da nič drugega k zamenat komplet...:wallbash:ta tedn bo zadeva porihtana in potlej spet nabirat kilometre...smo pa zdej tolk bolj pridni in se skos mal rekreiramo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je šel vakumski ventil, k je pa v pumpi in se ne da nič drugega k zamenat komplet...:wallbash:ta tedn bo zadeva porihtana in potlej spet nabirat kilometre...smo pa zdej tolk bolj pridni in se skos mal rekreiramo :beer1:

Spet nekaj novega, kje je ta vakumski ventil oz. pri katerih km se ti je okvarlo na katerem letniku vare, kakšni so

bili simptomi----? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nekaj novega, kje je ta vakumski ventil oz. pri katerih km se ti je okvarlo na katerem letniku vare, kakšni so

bili simptomi----? :whistle:

baje da je del pumpe, letnik 2003 einjnšpric ma pa 43k. med 2500 in 3000 obrati je bila luknja ,moped ni potegnil tko k bi mogu..ter na AC pr konstanti voznji okoli 5000 obratov,je vsake tolk časa cuknil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta okvara je bolj izjema.FI modeli nimajo težav s črpalkami. Slučaj pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta okvara je bolj izjema.FI modeli nimajo težav s črpalkami. Slučaj pač.

tko k Leteči reku, čista izjema, k nikjer sploh ni noben vedu kaj bi v osnovi to blo.... in se jo je pol zamenjal in poizkusil z drugo in se ugotovil, da je to to ...

Leteči sej zdej en dan naj bi pršla roba ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mi mogoče lahko kdo iz glave strese kje bi na mašini številko motorja najdu? A je treba kej razkopat al se sam spodi uležt?

hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zamenjat moram obe gumi. Odločil sem se za Metzeler Tourance EXP, pa me zanima ali obstaja oznaka M samo za zadnjo gumo ali obe??? Mislim da sem tudi našel dobavitelja z izredno dobro ceno, pa tudi montira jih..........povrhu vsega pa je še motorist. Mislim da se pa da dobiti tudi Pirelli, Bridgestone, Dunlop, Continental. Ko dobim gume, povem kaj več!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi mogoče lahko kdo iz glave strese kje bi na mašini številko motorja najdu? A je treba kej razkopat al se sam spodi uležt?

hvala...

post-311-058293300 1279049400_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zamenjat moram obe gumi. Odločil sem se za Metzeler Tourance EXP, pa me zanima ali obstaja oznaka M samo za zadnjo gumo ali obe??? Mislim da sem tudi našel dobavitelja z izredno dobro ceno, pa tudi montira jih..........povrhu vsega pa je še motorist. Mislim da se pa da dobiti tudi Pirelli, Bridgestone, Dunlop, Continental. Ko dobim gume, povem kaj več!!!

Lp

M je samo za zadnjo. Dober nakup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M je samo za zadnjo. Dober nakup :)

Super,moje so že kar znucane , pa bi bil kar vesel kake ugodne variante.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zamenjat moram obe gumi. Odločil sem se za Metzeler Tourance EXP, pa me zanima ali obstaja oznaka M samo za zadnjo gumo ali obe??? Mislim da sem tudi našel dobavitelja z izredno dobro ceno, pa tudi montira jih..........povrhu vsega pa je še motorist. Mislim da se pa da dobiti tudi Pirelli, Bridgestone, Dunlop, Continental. Ko dobim gume, povem kaj več!!!

Lp

Imam tudi namen menjat, kateri je ta dobavitelj?-lahko na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M je samo za zadnjo. Dober nakup :)

Lep pozdrav, rad bi zamenjal "auspuhe" pri Varaderi, ampak baje Akrapoviča ne dobiš zanjo ( ni papirjev )Kaj mi svetujete, pa kakšne cene bi bile dobrodošle. Se zahvaljujem za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, rad bi zamenjal "auspuhe" pri Varaderi, ampak baje Akrapoviča ne dobiš zanjo ( ni papirjev )Kaj mi svetujete, pa kakšne cene bi bile dobrodošle. Se zahvaljujem za odgovore

LeoVince - cca 400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem zamenjal motor s kolegom za en prelaz in presenečeno razočaran ugotovil, da to ni to, brez zamere lastniki varaderk, ampak tole je krava velika in težka, mislim da najbolj zaradi visokega težišča, sicer udobna in fina za vozit, solidno potegne, čeprav mam občutek, da ima premalo navora- moči, pričakoval sem zares kaj več, sem razočaran tako kot sem malo kasneje bil pozitivno presenečen nad velikim bmw gs, popolnoma druga zgodba... o tem kje drugje.

Seveda je tole moje mnenje in upam, da ne bo koga odvrnilo od nakupa, sem prepričan da bi ali bo marsikomu pasala, žal meni ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, dadi, in zdaj si "debel" ker si zašimfal varaderko.

Saj kot pravijo " sto ljudi-sto čudi, sto žena-dvesto sisa".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, dadi, in zdaj si "debel" ker si zašimfal varaderko.

Saj kot pravijo " sto ljudi-sto čudi, sto žena-dvesto sisa".

Dvesto sisa je super, tam se počutim najbolje, zašimfal :glare: ja in ne, predstavil sem moj pogled in razočaranje, kar sicer ne pomeni, da je slab motor, samo jaz se ne počutim na njemu v redu, žal, pa ravno klical sem prejšnji teden enemu, da jo pridem pogledat in sprobat danes, je bil danes zjutraj, kot bi rekli toteki tak potepen, ker sem mu povedal zakaj ne pridem, no še tole - nepredstavljam si kako bi šel na Stelvio ali kakšen podoben prelaz polno obtežen z mojo drago na zadnjem sedežu, sicer tudi z drugim moraš bit previden, s tem pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast za tvojo oceno in komentar!!

To, da si ne predstavljaš, kako bi šel na Stelvio ti pa kar verjamem. Verjetno bi tvoja imela čisto drugačno mnenje!

Če je bil tvoj namen provokacija, upam, da se ne bodo vsi odzvali!!

Pa tudi to je res, da vsak svoja "jajca" hvali!

Želim ti lepe in varne km!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvesto sisa je super, tam se počutim najbolje, zašimfal :glare: ja in ne, predstavil sem moj pogled in razočaranje, kar sicer ne pomeni, da je slab motor, samo jaz se ne počutim na njemu v redu, žal, pa ravno klical sem prejšnji teden enemu, da jo pridem pogledat in sprobat danes, je bil danes zjutraj, kot bi rekli toteki tak potepen, ker sem mu povedal zakaj ne pridem, no še tole - nepredstavljam si kako bi šel na Stelvio ali kakšen podoben prelaz polno obtežen z mojo drago na zadnjem sedežu, sicer tudi z drugim moraš bit previden, s tem pa sploh.

KO se navadiš na motor, ga spoznaš in obvladaš, potem ni problemov.Če si navajen lažjega , potem je razlika.Sam ni problema, itak bi bil dolgcajt če bi samo Vare vozile okol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, hm.........kaj naj rečem? Za mene je itak Vara SKORAJ idealen motor. Glede velikosti, "turentauglichkeita"

in udobja. Sem zapisal z velikimi "skoraj". Ker se pač večino vozim z ženo, 3 kufri in še kaj bi bil zame idealen motor

............GOLD WING.

Pa enkrat ga pa bom imel, to pa sigurno. Do takrat pa varadero fuer immer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:Hm sej sm vedu , da morš bit mal desca da ti vara leži ...:ninja:

Ja za Varo moraš bit dedc, kajti GSe tudi ženske vozijo!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne bit užaljeni, saj vam priznavam, da imate večje riti od mene, o stvari na drugi strani pa ne bom, ker tu me je dovolj, prej ni bil moj namen provocirat, ker to je bil samo pogled iz moje perpektive, moje izkušnje, sicer kratke, pa dovolj dolge, da sem ugotovil kam pes taco moli - ta motor zame preprosto ni !! Tako pač je ! Tudi vsak čevelj ne paše na vsako taco ! Kar pri ženskah ne velja vedno, pa vendar...

Na Stelviu pa bi vas res rad videl kako polno obteženi+sopotnica vijugate na ovinkih zavitih, da vidiš svojo tablico :kva2: sploh takrat, ko na sredini ovinka nasproti pride kak bebo s kombijem navzdol, pred mano sem opazoval enega Španca cca 110 kilaša, ki ga je položil na tla, ker se ni več mogel obdržat na mestu :blink: na srečo je imel zaščitne cevi, tako da je samo tačko odlomil in ročko za zavoro, njima pa ni bilo nič, tam sem videl kako je lahko ta motor pobrat, lahko se sam :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne bit užaljeni, saj vam priznavam, da imate večje riti od mene, o stvari na drugi strani pa ne bom, ker tu me je dovolj, prej ni bil moj namen provocirat, ker to je bil samo pogled iz moje perpektive, moje izkušnje, sicer kratke, pa dovolj dolge, da sem ugotovil kam pes taco moli - ta motor zame preprosto ni !! Tako pač je ! Tudi vsak čevelj ne paše na vsako taco ! Kar pri ženskah ne velja vedno, pa vendar...

Na Stelviu pa bi vas res rad videl kako polno obteženi+sopotnica vijugate na ovinkih zavitih, da vidiš svojo tablico :kva2: sploh takrat, ko na sredini ovinka nasproti pride kak bebo s kombijem navzdol, pred mano sem opazoval enega Španca cca 110 kilaša, ki ga je položil na tla, ker se ni več mogel obdržat na mestu :blink: na srečo je imel zaščitne cevi, tako da je samo tačko odlomil in ročko za zavoro, njima pa ni bilo nič, tam sem videl kako je lahko ta motor pobrat, lahko se sam :l_01:

Fant ne bit užaljen, ampak imam občutek da samo iščeš razlog da ga nebi kupil, ker ti je verjetno GS cenovno ne diši, drugače pa polno naložen čez Stelvio z sopotnikom za prave voznike nebi smel biti problem. Bi te pa verjetno tudi z Zjem kakšen bebo z lahkoto presenetil v kakšnem ovinku.

Sem pa ga tudi sam že pobral, pa nimam 100+ kg, važna je tehnika.

Pa brez zamere. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!