Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

pred 7 urami, MiNa pravi:

Kar boš privarčeval s poceni nakupom se ti lahko hitro maščuje. Zataknjen      termostat  slabe kvalitete v zaprtem položaju ti lahko povzroči precej več stroškov kot je cena enega, mogoče dveh tankov goriva.

Cena...

 

Zdravo.

Na Honda servisu cena 52 EUR, tako da bo šel ta not. Pred tem še moram preveriti če dela senzor temperature vode

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

Zadnji amortizer na Vari letnik 2005 abs, je spustil duso...olje. Prodaja kdo rabljenega original ali aftermarket? Oz. ce ma kdo kak preflog, kje in kako to ugodno resit.

Hvala# lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav, na varaderi sem menjal semeringe na vilicah in, ko sem mel že razdrto, sem spotoma zamenjal še disk ploščice. Vse lepo in prav, čist vesel motor zapeljem iz garaže... ne vžge, verglam zalaufa na en cilinder, ugotovim, da mi na prvi cilinder ne meče iskre.

prej je motor normaln laufu. Ma kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe, predno razkopljem cel motor.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma, kaj nej sploh gledam. Čudn mi je, da sam ena svečka nima iskre in, da se je to nardil, ko sem servisiral vilce prej je normaln laufal. Do cin špule pride štrom, cin spula tud dela( sem jo prklopu na drug konektor) kabli okrog  križa vilic mi zgledajo uredu. Če bi blo kej narobe z stikali (stranska tačka, hitrim izklop, kuplunga,,,)bi po mojem vzel obe iskri? Ma kdo kako idejo, kaj naj sploh gledam, ker s kabli nisem najbolj domac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dal čez noč polnit, bom popoldne naprej gruntal. Sam dvomim, da bi bil akumulator, k je verglal na ful pa ena iskra je bla lepa?

Bom vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/22/2019 at 6:22 AM, rokfeler said:

Lep pozdrav, na varaderi sem menjal semeringe na vilicah in, ko sem mel že razdrto, sem spotoma zamenjal še disk ploščice. Vse lepo in prav, čist vesel motor zapeljem iz garaže... ne vžge, verglam zalaufa na en cilinder, ugotovim, da mi na prvi cilinder ne meče iskre.

prej je motor normaln laufu. Ma kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe, predno razkopljem cel motor.

l.p.

Nimaš sploh kaj razmišljat po moje. Čudežno se ni pokvarila špula v garaži, nekje si nek kabel stisnil mogoče na maso, ali pretrgal, v glavnem nekje si nekaj prekinil in ne dobiš kontrolnega pulza na špulo. Če ne najdeš nikjer napake kaj si naredil, potegni nov kabel na špulo iz ecu pa boš rešil... ecu na vari ni crknil to si lahko brez skrbi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jz sem ze čist obupan, mi gre kr na jok. Dons sm razdrl vse konektorje spucal in  sestavil, probam iskra :). zalaufam laufa po enem cilindru. dal kabel iz svečke verglam ni iskre... verglam je iskra,,,zamenjam se kabel iz cin spule na svecko ter kapco, probam iskra... pa ni... pa je,, brez da bi karkoli premikal zalaufam motor dela čez cajt po enem cilindu... zdej laufa normalno sam ne vem pa kolk cajt bo in niti ne vem, kaj naj še gledam. Če mate kako idejo kaj bi lahko bilo je zelo dobrodošla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svecke so nove iridium za vsak slucaj probal tud s starimi. Sem se pa sel prej mal pelat, par km. Pa laufa ko nov. Nimam pojma kaj mu je. Sam ce ne ugotovim, kaj mu je me bo skoz zrlo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, rokfeler pravi:

Svecke so nove iridium za vsak slucaj probal tud s starimi. Sem se pa sel prej mal pelat, par km. Pa laufa ko nov. Nimam pojma kaj mu je. Sam ce ne ugotovim, kaj mu je me bo skoz zrlo.

Mev sem podobne težave s tem, da je men vse crknil. Prebijal je en drot k je bil tolk ogulen da je drajsal ob geštel. Ugotovil sem tako, da sem v temi čakal in malo rukal po drotih. Ko je prebil se je zaiskrilo samo malo. Na svetlem tega ne vidiš. Sedaj bo noč in probaj. ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, rokfeler said:

Svecke so nove iridium za vsak slucaj probal tud s starimi. Sem se pa sel prej mal pelat, par km. Pa laufa ko nov. Nimam pojma kaj mu je. Sam ce ne ugotovim, kaj mu je me bo skoz zrlo.

https://www.motorcyclespareparts.eu/en/honda-parts/2005-xl1000v-motorcycles/f-30-wire-harness

Če ti bo kaj pomagalo, konektorje si preveril, si pozabil kako maso nazaj dat? nekje se ti gubi signal, če je pa ni.... razmisli kje vse si prčkal pa to preveri drugje ni napake...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) aleluja. Problem je bil čist na drugem koncu.V repu motorja je icm pulser generator (pregledal service manual) Ko sem se dokopal do njega sem ugotovil, da je konektor čist zelen(oksidiran). Tko, da sem zrihtu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 24. 5. 2019 ob 19:47, rokfeler pravi:

:) aleluja. Problem je bil čist na drugem koncu.V repu motorja je icm pulser generator (pregledal service manual) Ko sem se dokopal do njega sem ugotovil, da je konektor čist zelen(oksidiran). Tko, da sem zrihtu :) 

A imaš kako fotko, ki bi jo lahko prilepil, da bi lahko videl kje se ta Pulse generator nahaja in kje si dejansko imel oksidacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu doma valja Givi podaljšano vetrobransko steklo in bi ga ugodno prodal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Scottie pravi:

A imaš kako fotko, ki bi jo lahko prilepil, da bi lahko videl kje se ta Pulse generator nahaja in kje si dejansko imel oksidacijo?

Ce vzames zic dol je cisto zadaj na dnu pod lucjo(poslataj z roko.) 4 oglata skatla pritrjena na 2 gumicah, ce jo vzames ven je nanjo priklopljen bel konektor. Oksidiralo je med skatlo in konektorjem. Ce ne najdes ti lahko se slikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mogoče kdo ve kje lahko kupim centralno stojalo za Varaderico letnik 1999?Kar najdem na netu,je za letnik 2002 dalje in okrog 200€,željezo cel biznis oštja:PPPKaj bi mogoče to centralno stojalo za letnike 02- pasalo na letnik 1999?
Nič,tnx za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo fantje,

 

ima mogoče kdo originalno krmilo viška, da se mu valja doma? Jaz imam razširjenega, ampak me na daljših vožnjah bolijo komolci original pa ga nimam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklon sem že poskusil pa ni pomagalo. Proti originalnemu je to krmilo širše in bolj odprto in imam roke dokaj iztegnjene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni sotrpini.....

Zanima me če ima kdo napisane ali v glavi dimenzije kolesnih ležajev za letnik 2005 ,da jih kupim preden se spravim podret vse skup.....

Že v naprej hvala in 

Srečno v 2020

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!