Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

pred 8 urami, gift pravi:

Prednja ležaja: 6204

 

Zadnja ležaja: 6304

 

 

1111.jpg

zADNJI 1111.jpg

Hwalla ti za trud sem skopiral.....v mislih sem imel dimenzije ležajev ker po teh kataloških mi v tinexu niso vedel povedat nič.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno dvomim, da v Tinexu na šifro 6305, 6304 in 6204 nebi znali dati ustreznega ležaja. Lahko bi sledil samo vprašanje odprti, zaprti ali enostransko zaprti.

Sicer pa tabela za serijo 6300 in 6200. Upam, da boš znal poiskat ustrezne mere. Če boš menjal ležaje, zamenjaj še tesnilne obroče.

6300-bearing-table.jpg.033e0fe3ab87f055245c487fde7bd8af.jpg299679338_Zajetaslika6200.JPG.6728fd436ea7fd8baf9c9732c50f5618.JPG

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Grega77 pravi:

v mislih sem imel dimenzije ležajev ker po teh kataloških mi v tinexu niso vedel povedat nič.....

Glede na zapisano... bi ti svetoval, da tudi menjavo ležajev, ko jih seveda dobiš, prepustiš kakšnemu mojstru, ki je to že delal.

Pa brez zamere za moj dobronamerni zapis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, MiNa pravi:

Glede na zapisano... bi ti svetoval, da tudi menjavo ležajev, ko jih seveda dobiš, prepustiš kakšnemu mojstru, ki je to že delal.

Pa brez zamere za moj dobronamerni zapis.

No lepo za tvojo skrb??na varaderi jih res še nisem, kje drugje pa že.....

pred 59 minutami, raza pravi:

Močno dvomim, da v Tinexu na šifro 6305, 6304 in 6204 nebi znali dati ustreznega ležaja. Lahko bi sledil samo vprašanje odprti, zaprti ali enostransko zaprti.

Sicer pa tabela za serijo 6300 in 6200. Upam, da boš znal poiskat ustrezne mere. Če boš menjal ležaje, zamenjaj še tesnilne obroče.

6300-bearing-table.jpg.033e0fe3ab87f055245c487fde7bd8af.jpg299679338_Zajetaslika6200.JPG.6728fd436ea7fd8baf9c9732c50f5618.JPG

Kontaktiral sem jih po telefonu pa mi je rekel naj povem al pridem z merami ali starim ležajem....hwalla za tole??

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MiNa ti je hotel samo namigniti, da zamenjava ni enostavna in zahteva določeno orodje. Samo kladivo in kos jeklene palice ni dovolj, če ne želiš, da naslednjič ležaji sami padejo iz ležišč.

Vsako postrani izbijanje in potem še nevzporedna montaža povzročita razširitev ležišča v pestu in posledično majavo kolo ob novih ležajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro ?

Ima kdo mogoče service manuals od modela z ABS? Tule gor ko je Dami prilepil je service manuals od starega modela z vplinjači. 

Rabim wiring diagram za model z ABS, pa ga ne najdem... ?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NX650 pravi:

 

Rabim wiring diagram za model z ABS, pa ga ne najdem... ?

Hvala!

Naj ti bo v pomoč, Če bo pa še kdo rabil naj @DAMI34 prilepi na vrh teme.

2004_XL1000V_ABS[1].pdf

wiring diagram XL1000 ABS after 06'.pdf

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

Če kdo potrebuje, prodam dobro ohranjen sedež za Varaderko sd02 (od 2007 naprej).

Če te zanima piši na PM.

 

20200223_110400_copy_1008x756.jpg

20200223_110432_copy_1008x756.jpg

20200223_110424_copy_1008x1344.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje glede Varaderota in sicer mi pri konstantni vožnji med 2000 in 3000 obrati niha odzivnost motorja, kot da nebi bilo vedno zagotovljene enake mešanice zraka in bencina. Dvakrat se mi je že tudi zgodilo da mi je v križišče ob  pritisku na sklopko motor ugasnil. Kaj bi bilo temu vzrok, mogoče kakšne izkušnje? ?

Varadero je letnik 2007, prevoženih 75000. Drugače nobenih drugih težav.  

Lep pozdrav, Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si slučajno delal servis in dvigoval rezervoar z gorivom?

Če da, potem preveri cevi za dotok goriva in oddušek. Se dogaja, da se cevi stisnejo ali prepognejo, ko se tank vrača v osnovni položaj.

Svečke? Filter zraka, goriva? Kdaj zamenjano?

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja menjaval letos pred 1500 km svečke, filter... in sem tudi pomislil če bi bil tukaj vzrok, vendar se mi je zgoraj omenjeno dogajalo že pred menjavo, saj sem mislil da bo z menjavo filtra, svečk tudi to izginilo, žal ni bil to vzrok. ??☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob ‎3‎.‎8‎.‎2020 ob 10:01, nordkapp pravi:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15552616&display=Honda Varadero XL 1000 ABS

Mater, ko bi prodajal z zlatom narejeno. Kam so šle te cene za stare Varote, je dober, sam tk pa spet ne, da ga tako cenijo.

To kar dela, se dobro prodaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2020 ob 18:44, XL varadero pravi:

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje glede Varaderota in sicer mi pri konstantni vožnji med 2000 in 3000 obrati niha odzivnost motorja, kot da nebi bilo vedno zagotovljene enake mešanice zraka in bencina. Dvakrat se mi je že tudi zgodilo da mi je v križišče ob  pritisku na sklopko motor ugasnil. Kaj bi bilo temu vzrok, mogoče kakšne izkušnje? ?

Varadero je letnik 2007, prevoženih 75000. Drugače nobenih drugih težav.  

Lep pozdrav, Uroš

Pa ti tud med prostim tekom za sekundo padejo obrati?  Tak hecno "klikne"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2020 ob 12:26, TadyD pravi:

Pa ti tud med prostim tekom za sekundo padejo obrati?  Tak hecno "klikne"?

Pozdravljen, glede na ta problem, in pa še občasno tudi da je ugasnil motor med prestavljanjem navzdol, sem v enem komentarju višje zasledil problem bencinske črpalke.(pred tem preveril možnost stisnjenih cevk pod rezervoarjem, saj sem menjaval spomladi svečke in zračni filter) Sem jo menjal, strošek 80€ s PTT, in po 500km še zaenkrat vse OK, brez simptomov od prej. 

Upam da rešiš težavo čimprej in čim ceneje ?, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2020 ob 20:21, XL varadero pravi:

Pozdravljen, glede na ta problem, in pa še občasno tudi da je ugasnil motor med prestavljanjem navzdol, sem v enem komentarju višje zasledil problem bencinske črpalke.(pred tem preveril možnost stisnjenih cevk pod rezervoarjem, saj sem menjaval spomladi svečke in zračni filter) Sem jo menjal, strošek 80€ s PTT, in po 500km še zaenkrat vse OK, brez simptomov od prej. 

Upam da rešiš težavo čimprej in čim ceneje ?, lp

mi lahko prosim napises kje si kupil crpalko in katerega proizvajalca ali samovlozek za v crpalko. neki sem zasledil na netu glede vlozkov od 30-100€, ki pridejo v originalni "balon" oz ohisje. 

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, TadyD pravi:

mi lahko prosim napises kje si kupil crpalko in katerega proizvajalca ali samovlozek za v crpalko. neki sem zasledil na netu glede vlozkov od 30-100€, ki pridejo v originalni "balon" oz ohisje. 

 

hvala

Ja pozdravljen, to v bistvu je črpalka katera je vstavljena v  ohišju, naročil pa mi je kolega iz e-bay. Lahko pa ti pošljem sliko na zs, mogoče messenger? Javi kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo kupoval ponaredke pump.... k bo mogu se original pol... in nakonc bo dražje... ker dela par dni pol pa zacne jebat.... ko se pregreje ne da tlaka, in ne vlece oz cuka itd... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bajkr88 pravi:

da ne bo kdo kupoval ponaredke pump.... k bo mogu se original pol... in nakonc bo dražje... ker dela par dni pol pa zacne jebat.... ko se pregreje ne da tlaka, in ne vlece oz cuka itd... 

pa se dejansko dobi samo OEM vlozek ali je treba celo novo pumpo menjat z ohisjem (cca 700-800€)?

ker sem gledal nekaj takega :

https://www.ebay.com/itm/NEW-Intank-Fuel-Pump-Honda-XL1000V-XL1000VA-Varadero-Fi-2003-2011-16700-MBT-D22/121623457488?hash=item1c5152aed0:g:tl0AAOSw3ypdd44E&redirect=mobile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!