Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Ob 27. 12. 2018 ob 12:17, Grega77 pravi:

Zdravo sotrpini.....lepe praznike vsem skupaj....

Zanima me kake imate iskušnje z obnovo zadnjega amortizerja ali menjavo le tega.....po večini se voziva skupaj z ženo in presegava čez 200kg.....kaki nasveti dobrodošli....l.p.

Če si pameten kupi novega. YSS ali wilbers. Sam imam dobre izkušnje z YSS in Wirth progressive spredaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 8. 9. 2018 ob 19:36, gift pravi:

Hello,

katere pnevmatike med spodaj navedenimi mi priporočate (sedaj sem imel Anakee 3 in jih več ne bom imel :) ).

 

- Metzeler Tourance next,

- Micheline Anakee 2,

- Pirelli scorpion trail 2,

- Bridgestone Battlax adventure a41

 

Ne zdaj pisat znanstevnih razlag . Hvala

 

:D

Metzeler Tourance next,

Že nekaj kompletov in zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo. 

Na moji 2007 Varici se je pojavil en štromarski problem. Ko vklopim vse 4 smernike takoj upali vse 4. Če pa prižgem levi ali desni posaminčno pa rabi cca 5s da ga upali. Prav tako če preklapljam takoj iz levega na desnega in obratno. Najprej levega sploh ni prižigalo, nato sem malo prerukal kable, ki grejo ven iz leve strani krmila in je začelo delovat, kako sem opisal zgoraj. 
Se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe? Zadaj so LED smerniki in ob vgradnji je bil menjan tudi rele. CCa 3-4 leta nazaj. Do sedaj BP!

Hvala za pomoč ;)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo kar stikalo za smernike treba mal spucat. Kr če normalno dela na vse 4 ki ima najbrž posebej stikalo, mora tut posamično če je stikalo ok. Poskusi mal očistit al pa z wdjem našpricat kontakte pa bo po moje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji sem imel isto težavo. Razdrl sem komplet stikalo in ven vzel sistem za vklop smernikov. Težava je bila na malem belem kosu, ki ga premikaš z ročko. Na njem je ena ploščica, ki jo vzmet tiši naprej in ustvarja kontakt. Zaradi stare masti in umazanije, vzmet ni mogla premakniti ploščice in ni bilo kontakta. Eno dobro čiščenje in zadeva deluje BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Zanima me ce je kdo ze imel podoben problem namrec moja vara l99 obcasno vseka nazaj na uplinjace. To se dogaja samo obcasno. Pa tudi kar precej seka na izpuhe. Ventili so bli pred cca 1letom preverjeni, sem pa pred parimi meseci moral menjat napenjalec verige na prvem cilindru. A je mozno da, motor dela drugace normalno, so odmicne zamaknjene?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri obojem. Po nastavitvi in sinhronizaciji uplinjacev je mnogo bolje, vendat mi se vedno kake 3x na dan to nardi. Drugace dela pa cist normalno.

A je mozno da zarad tesnil izpuha? To naredi samo ko na hitro odprem in zaprem plin.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz ne ker mi seka nazaj ko masina bremza. Bom danes zamenjal tesnila izpuha pa porocam kako bo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 4. 2019 ob 19:56, rocco24 pravi:

Pozdravljeni. Zanima me ce je kdo ze imel podoben problem namrec moja vara l99 obcasno vseka nazaj na uplinjace. To se dogaja samo obcasno. Pa tudi kar precej seka na izpuhe. Ventili so bli pred cca 1letom preverjeni, sem pa pred parimi meseci moral menjat napenjalec verige na prvem cilindru. A je mozno da, motor dela drugace normalno, so odmicne zamaknjene?

Lp

tesnilo na krivini zadnjega izpuha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tesnila izpuhov zamenjal komplet, seka nazaj malo manj ampak se vedno. Tudi na uplinjace se vseka obcasno. Naslednje bom poskusil zamenjat dize in se enkrat nastavit uplinjace. Nisem pa preprican kater cilinder dela probleme. Si bo treba vzet cas in pregledat kaj nagaja. Drugace me pa zanima ce ima kdo izkusnje kateri motor v rangu varadera (beri krava) je bolj sportno naravnan. Mislim na bolj dinamicno voznjo. Capo,tiger...?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti seka nazaj na vplinjace (backfire) nekaj zelo ne štima. Ponavadi so ventili ali napacen timing (ventilov ali vziga). Zmeri z urico in degrewheelom kot odpiranja ventilov in s strobe light predvzig. Od krav gre capo dobr ja, @Zok ti pa se dirkalno elektroniko zrihta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2019 ob 8:25, rocco24 pravi:

Tesnila izpuhov zamenjal komplet, seka nazaj malo manj ampak se vedno. Tudi na uplinjace se vseka obcasno. Naslednje bom poskusil zamenjat dize in se enkrat nastavit uplinjace. Nisem pa preprican kater cilinder dela probleme. Si bo treba vzet cas in pregledat kaj nagaja. Drugace me pa zanima ce ima kdo izkusnje kateri motor v rangu varadera (beri krava) je bolj sportno naravnan. Mislim na bolj dinamicno voznjo. Capo,tiger...?

Lp

zna bit da vleče fouš zrak na sesalnem gumijastem kolektorju med cilindrom in uplinjačem,drugače imam rabljena uplinjača na lagerju,pri enemu manjka pokrov membrane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že probal če kje vleče pa zgleda da ni to problem. A na senzor temperature vode kaj vloge pri timingu vziga?

Preseneca me samo to da mi drugace dela cist normalno. Ker ce bi bil problem z ventili motor stalno nebi delal normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem na svojem ventile pregledal in so bili v nulo pri 90.000km. Tud ko po forumih berem skoraj nikoli ni treba ventile štelat na teh hondah....je pa kr neki več dela če je potrebno štelat ker je potrebno odmično dol vzet. Ni tok easy kot pri bmwjih boxerjih do 2009 letnika.

Ob 8. 4. 2019 ob 8:25, rocco24 pravi:

Tesnila izpuhov zamenjal komplet, seka nazaj malo manj ampak se vedno. Tudi na uplinjace se vseka obcasno. Naslednje bom poskusil zamenjat dize in se enkrat nastavit uplinjace. Nisem pa preprican kater cilinder dela probleme. Si bo treba vzet cas in pregledat kaj nagaja. Drugace me pa zanima ce ima kdo izkusnje kateri motor v rangu varadera (beri krava) je bolj sportno naravnan. Mislim na bolj dinamicno voznjo. Capo,tiger...?

Lp

Imel se še tigra 955. Motor gre precej bolj kot varadero. Ampak ima izredno visoko težišče. Se Honda pelje precej boljš. Pa zavore so pri hondi tudi boljše o veterni zaščiti ni potrebno zgubljat besed.. overall je varadero boljši kot tiger. Caponorda nisem vozil. Sem pa imel RSV-jko oziroma dve. Ne vem Aprilia je zmer neki. Hondo sem samo vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo Vara ima 9 let in 60.000 in prva resna "težava". Vozi se podhlajena. Pred dnevi sem se vračal iz potepanja in na poti domov opazil, da se segreje le na eno do dve "črtici" . Predvidevam, da je termostat ostal odprt.

Je imel morda kdo podobno težavo? Je termostat ali bi lahko bilo kaj druga? Termostat original na servisu ali morda obstaja kaj alternativnega - beri cenejšega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar boš privarčeval s poceni nakupom se ti lahko hitro maščuje. Zataknjen      termostat  slabe kvalitete v zaprtem položaju ti lahko povzroči precej več stroškov kot je cena enega, mogoče dveh tankov goriva.

Cena...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!