Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

LP.

Je pa kr problem najti dobro in ugodno Varadero, takoj ko jo najdes v oglasniku je ze prodana ali pa ima nabito ceno, ali jo pa prodajajo samo skupaj s presvicanim kombinizonom in celado pa se to za taksno ceno, da te kap. :?

Mocno upam, da bom do zacetka sezone najdel en motorcek zame. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Mislim, da je napaka v oglasu, ker ko sem ga jaz gledal v TC-ju je imel nekaj cez 76000, sam masina dela brez preoblema. :)

Honda je Honda. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

87.000 km?!?!?!?

Hudo! Nisem še videl motorja s tolk kilometri. Jaz se bi temu motorju ognil na daleč.

...in kupil kako RS250 z 10.000km, ki bi bla čez 2 tedna potrebna generalke, ne? :twisted: Ni point v tem kolko je prevoženih ampak kak se je motor vozo in kak je bil vzdrževan, samo moje mnenje. In ko kupiš rabljen motor pač ne moreš pričakovat da bo vse kot novo, razn če ti je ime Srečko.

P.S.: kaj se ti zdi bolj hudo: Mondeo, letnik 2000, metal moder, prevoženih 202.000km, redno servisiran al Varadero s prevoženimi 87.000 in tudi redno servisiran? :wink: Pa ne mi rečt da še nisi vido avta s tolko prevoženimi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj vsi mislite, da so motorji narejeni za max 30.000 km? Saj so vendar narejeni za na cesto in ne za v dnevno sobo za okras. Haloooooooooooooooooooooooooooooo? :evil: :? :? :shock: :shock:

A pol je moj že za v smeti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede km! Kupi cestaka deset let starega z realnimi 30kkm, in seveda nikoli na tleh! :shock: Mislim da se tvoj uspeh za tak podvig lahko meri z verjetnostjo da boš nekoč miljarder pa če tudi v Sit da ne govorimo o $.

Poglej Benkin BMW! 196kkm v manj kot 6 letih! Sicer je bil najbrž nekajkrat odprt ampak mislim da so generalke na mašinah lahko marsikje cenejše kot pa kakšna plastika in nalepke na njej!

Zavedaj se tudi da je imel ta motor s 87kkm lahko manj hladnih vžigov in pokov iz rorov kot kakšen s 5kkm! Kdaj pa se največ skode naredi na motorju pa večina najbrž ve!

Glede 2 leti starih avtov z 200kkm! Čisto normalno predvsem za tujino(nemčija) kjer v treh urah vožnje na dan ob dvokraatnem vžigu naredijo 300km pri nas pa ob 10x vžiganju 50km v dveh urah na dan seveda da ne bo pomote!

Sem se pa malo pozanimal glede predvsem uvoženih avtomobilov starih dve do tri leta za ceno tja do 2,5mio sit! Ali imajo vsi preko 150kkm ali pa so bili pošteno preoblikovani najmanj enkrat če ne večkrat! Kako to vem? Bratranec dela in živi v nemčiji tako da mu verjamem če pa se glede crashov kdo ne strinja pa naj si priskrbi napravico za merjenje debeline barve in naj se prepriča pri prodajalcu :oops: Sicer pa to spada med avtomobile ampak saj imamo Ice in po novem še Rolyja tako da :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

87.000 km?!?!?!?

Hudo! Nisem še videl motorja s tolk kilometri. Jaz se bi temu motorju ognil na daleč.

zakaj? z VF 750 C sem v 4 letih naredil 91k km (bil prvi lastnik) - in masina se zdaj normalno deluje,poznam kupca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Jaz sem ze skoraj kupil to Varadero v TC-ju, ko sem jo gledal je bil glih lastnik prisoten in je rekel, da mu je na zadnjem servisu zamenja komplet premze, verigo in zobnike, nove gume mi da pa zraven, sam potem, ko smo se malo bolj poglobili v zadevo smo opazili, da premze niso bile menjane, prac tako je pa vprasljiva ketna in zobniki :? .

Pa tut zadnji lezaji bi bili potrebni zamenjave. In zato nismo prisli s ceno glih skupaj in sem se odlocil se malo pocakati z nakupom mojega naslednjega motorja. In zato se mi sedaj, ko sem brez kr malo tozi po mojem starem motorcku :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Moj prijatelj ima CBR 600 l.92 s 89.000 km pa dela brez problemov tako, da jo bo se kr imel neki casa.

Ker: Honda je Honda. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

87.000 km?!?!?!?

Hudo! Nisem še videl motorja s tolk kilometri. Jaz se bi temu motorju ognil na daleč.

Tvoja škoda pač. Imel sem Diversion 900, v štirih letih z njo prevozil 80.000 km, pa je zgledala in delala boljše od večine motorjev s prevoženimi " kao 18.000 km " In kupil jo je nekdo ki je moj motor poznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, razumem. Meni ja pač to preveč km. Verjamem pa, da zna bit tak motor čist ok. Samo jaz rajši še mejčkeno šparam in si kupim kaj manj rabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
LP.

Najdel Varadero l.99, 23.000km zelo lepo ohranjen cena 1.600.000 sit,

a se vam zdi primerna cena?  :)

Če vzamem za primerjavo, da je kolega kakšen teden nazaj kupil VFR 800, letnik 2001, registrirana 02 s 6000 km, brez praske, za 1,8 mio, se mi zdi cena malo visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah glede cene je tako, ce isces tak motor in je lepo ohranjen samo kupi, mogoce bos dal nekaj denarja vec kot bi lahko dal ampak bos imel motor tak kot se zagre.

Ponavadi je tako, da ko iščeš ne najdes, oz ce ze je je drazje. Nimas kej, mogoce probat se malo ceno zbiti prodajalcu.

Drugace pa opazam da se je ze zacel taprav cas za prodajo motorjev, ker folk ze noro nabavla in se opaza da je ze kar nekaj prodanih ko klices...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede "nove" Honde Varadero pravijo, da naj bi imela zmernejšo porabo? Čakam prve teste. Ker se mi zdi, da je prav poraba tisti, ki vedno nabije minus točke temu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Sem ze skoraj bodoci lastnik zgoraj omenjene Honde Varadero :D ,

samo se papircke uredimo in ce bo po sreci bo v cetrtek ze v moji garazi :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak cena se mi zdi malo pretirana. V končni fazi je motor le že štiri leta star, razlika od te cene pa do novega pa ne odraža dejanske razlike v vrednosti. Upam da si se pogodil za bistveno nižjo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Motor je kot nov, gume, ketna in zobniki (D.I.D.) imajo slabih 1000 km,

dodatno ima REMUS izpuhe, povisano sipo (originale dobim zraven), ter plosco za zadnji kovcek. :D

Ko bi slisali kaksen glas ima :D , to bo sosed vesel :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D LP :D :D :D

Danes pripeljal Varaderota v svojo garazico! :D :D :D

Ne mores verjet kaksna razlika glede na mojo prejsno kravco (VN 800 Classic), pospeski, voznja skozi ovinke, lahkotnost pa ceprav zgleda ogromen motor. Malo me je sicer zeblo v roke (krive pretanke rokavice) tako, da bom povsej verjetnosti kupil ogrevane rocke (ko bo spet kaj vec cekina). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :D  :D  LP  :D  :D  :D  

Danes pripeljal Varaderota v svojo garazico!  :D  :D  :D  

Ne mores verjet kaksna razlika glede na mojo prejsno kravco (VN 800 Classic), pospeski, voznja skozi ovinke, lahkotnost pa ceprav zgleda ogromen motor. Malo me je sicer zeblo v roke (krive pretanke rokavice) tako, da bom povsej verjetnosti kupil ogrevane rocke (ko bo spet kaj vec cekina). :)

Veliko srecnih kilometrov......ko bos pa kupoval ogrevane rocice,skoci pogledat do Trsta na Honda servis...cena nekje pol manj kot pri nas (original za Varaderota).... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D LP. :D

Hvala vsem za lepe zelje! Motor sem kupil v Logatcu, prevozenih je imel 23148 km tako, da me pred sezono se caka servis pri 24000 km. Naredil okoli 70 km.

Glede porabe sem bil dokaj dobro presenecen, ker je imel porabo cca 6 l pri cisto mesanem ciklusu voznje. Iz Logatca do Brezovice po stari cesti 50-110 km/h, po avtoceti in obvoznici do odcepa za Litijo v Sentjakobu 120-150 km/h in potem do litije 90-110 km/h. Vecino casa se lahko vozi v peti prestavi, ker ima veliko navora in lepo vlece ze od 50 km/h naprej.

Vetrna zascita za roke se dobro obnese, ce so le rokavice temu primerne.

Sedi se zelo dobro, mogoce malo mehek sedez... bomo se sprobali na daljsih voznjah. :D

Honda je Honda.

Moj sanjski motor maš, sem ti kar malo fauš    Se boš dal en krog ne?

Ce bo kdaj prilika se bomo zmenili. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

A kdo mogce ve, ce je kaj razlike v kvaliteti med GIVI-nimi in KAPPA nosilci za kovcke in zascitnimi rorcki?

Ker so od KAPPE cenejsi, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

A ima kdo izkusnje z delovanjem SCOTOILER-ja, predvsem me zanima, ce precej razmece mazalno olje po zadnjem delu motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulcan, na spodnjem naslovu najdeš vse in še več (mnenja lastnikov, testi, slike, montaža,..., obvezno sledi tudi linkom!) o Scottoilerju in drugih avtomatskih sistemih mazanja pogonske verige. Na tej strani so opisi kar sedmih sistemov - eden je celo doma narejen. Velja pa Scottoiler za enega najboljših.

http://www.ta-deti.de/ta/scott.html

Sicer pa je bilo na TA mailing listi dosti govora o Scottoilerju. Nekateri se pritožujejo nad preveč zamaščenim zadnjim kolesom, vendar je seveda vse močno odvisno od nastavitev...

Pa še nekaj "domačega znanja" :D :

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...ight=scottoiler

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...ight=scottoiler

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!