Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Mogoče kdo ve, kje se nahaja diagnostic system connector, rad bi kupil prikazovalnik prestav, ki se priklopi direkt na računalnik, pa da ne bom na napačnem mestu iskal, kam priklopit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, dejanL. pravi:

Pozdravljeni,

Mogoče kdo ve, kje se nahaja diagnostic system connector, rad bi kupil prikazovalnik prestav, ki se priklopi direkt na računalnik, pa da ne bom na napačnem mestu iskal, kam priklopit

na vrhu imaš datoteko service manuala za skinit, verjetno je kje tudi diagnostnična vtičnica zapisana. Načeloma pa so pod sedežem zraven baterije, kabel z več pini in pokrovčkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale service manual je za varo na vplinjace, plug-in gear indicator je pa kompatibilen z vsem kar ma vbrizg goriva, vsaj tegale, ki ga jst gledam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dejanL. pravi:

Tale service manual je za varo na vplinjace, plug-in gear indicator je pa kompatibilen z vsem kar ma vbrizg goriva, vsaj tegale, ki ga jst gledam

to pa ne vem, preveri kateri letnik vare je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2018 ob 7:29, Kawl pravi:

Prodam. Za SD01. Odlična zadeva. S tem setom dobiš enkraten motor. Jaz sem svojega prodal...

Gre pa za YSS zadnji amortizer. Odlična kvalteta. In pa Wirth progressive sprednje vzmeti. Vse skupaj rabljeno 3000km. Kot novo

20180626_182026.jpg

20180626_182032.jpg

20180626_182056.jpg

20180626_182108.jpg

še naprodaj?cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo sotrpini.....lepe praznike vsem skupaj....

Zanima me kake imate iskušnje z obnovo zadnjega amortizerja ali menjavo le tega.....po večini se voziva skupaj z ženo in presegava čez 200kg.....kaki nasveti dobrodošli....l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, Grega77 said:

Zdravo sotrpini.....lepe praznike vsem skupaj....

Zanima me kake imate iskušnje z obnovo zadnjega amortizerja ali menjavo le tega.....po večini se voziva skupaj z ženo in presegava čez 200kg.....kaki nasveti dobrodošli....l.p.

Jaz sem ga sam snel in odnesel obnovit v Amortizer doo. Zadovoljen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Grega77 said:

Zdravo sotrpini.....lepe praznike vsem skupaj....

Zanima me kake imate iskušnje z obnovo zadnjega amortizerja ali menjavo le tega.....po večini se voziva skupaj z ženo in presegava čez 200kg.....kaki nasveti dobrodošli....l.p.

Doma imam še enega od letnika 2010, se že enčas na njem nabira prah če te zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, NX650 pravi:

Doma imam še enega od letnika 2010, se že enčas na njem nabira prah če te zanima.

Nov....rabljen....obnovljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Grega77 said:

Pardon.....površno prebral.....je v dobrem stanju?

varadero je bila stara 5 let ko sem ga dal dol iz nje, deloval je normalno sam ali v dvoje, tako da je v dobrem stanju. Motor se ni guncal z njem če imaš to v mislih. Lahko na zs da ne smetim tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Zanima me ce ima kdo certifikat oz e oznako izpuha remus za varadero.

Iscem ze cel dan pa ne najdem nic. Aja kje pa ima izpuh natisnjene te stevilke?

Gre se pa za remus grand prix.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne najdeš oznak na vidnem delu lonca, potem jih nima in je ne legalen in se zastonj trudiš.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Na svoji Vari imam montiran MRA vizir, enak kot na spodnji sliki, pa me zanima ali je mogoče spremeniti naklon in višino majhne šipice, ter kako. Vizirja nisem montiral jaz, ker sem motor kupil s tem, bi pa rad da je vizir še malenkost višji.

51eloD1RIgL.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od vizirja. Na mojem MRA sta dve ročici na vsaki strani, s katerima sprostiš mehanizem in se lahko nastavlja višina in naklon. V videu je pri 4:30

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta video sem našel, ampak teh ročic za sprostitev mehanizma nimam, zato je verjetno treba nekaj odšraufat in nastavit, če se to sploh da. Upam, da kdo ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Ima kdo mogoce kaksne iskusnje z after market handguardi, so kitajski za kaj?, oz. So od kakih priznanih znamk to je sw motech za 130 eur vredni te cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, dejanL. pravi:

sw motech za 130 eur vredni te cene?

So.

Sedaj, če jemlješ zaščito rok samo kot "vetrolov", potem je tudi kakšna poceni kitajska plastika ok. Teli iz povezave vem da zdržijo tudi kakšen "prekuc" na mestu in obvarujejo ročko sklopke ali zavore.

Za kaj več pa kot si že sam omenil SW ali Barkbuster.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, dejanL. pravi:

Pozdravljeni,

Ima kdo mogoce kaksne iskusnje z after market handguardi, so kitajski za kaj?, oz. So od kakih priznanih znamk to je sw motech za 130 eur vredni te cene?

Ti se dobro obnesejo. 

https://sw-motech.com/bike/HONDA/XL1000V/2008/SD02/Produkte/Schutz/Handprotektoren/KOBRA/4052572022054.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse odgovore :), sicer pa bo treba nekej mocnejsega verjetno- kot so tele sw motechove, iscem namrec tudi mehansko zascito ob prevrnitvi, oz. Zdrsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dejanL. pravi:

Hvala za vse odgovore :), sicer pa bo treba nekej mocnejsega verjetno- kot so tele sw motechove, iscem namrec tudi mehansko zascito ob prevrnitvi, oz. Zdrsu

KOBRA Kit rokavic Ärna.  NC Mod / Crosstour, Kaw Versys1000, Suz DL650

So kar močne. Plastika je fiksirana na aluminijasti okvir ki ščiti pri padcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!