Skoči na vsebino

Servis v Ljubljani za Piaggio


Priporočene objave

Kje v lj je dober, pa poceni servis za piaggio. Ker ta teden sm si kupu rabljenega Typhoon-a, pa bi rad dal ga mal na servis, tk da se malo porihta. Al pa če poznate kakšnega mehanika, s se "na črno" ukvarja s tem. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Na črno glih ne poznam sam je pa en dober servis za piaggio u lj.TIMG. Jest sem ke pelu svojga typhoona in sem bil čist zadovolen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v lj je dober, pa poceni servis za piaggio. Ker ta teden sm si kupu rabljenega Typhoon-a, pa bi rad dal ga mal na servis, tk da se malo porihta. Al pa če poznate kakšnega mehanika, s se "na črno" ukvarja s tem. :glare:

Na Dolenski cesti pri strelišču maš TimMg :)

Al pa na celovški v Šiški skor nasprot tivolija maš prou PVG centr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Timing pri strelišču super servis za skjuterje (piaggio) mopede in vse podobne zadeva. Od Živca pa samo STRAN!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timing pri strelišču super servis za skjuterje (piaggio) mopede in vse podobne zadeva. Od Živca pa samo STRAN!!!

kaj ni v redu? sicer še nisem bil pri njem, mi je pa en svetoval njega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo po različnih temah že veliko "zanimivega" glede Živca napisanega, tako da samo STRAN OD ŽIVCA.

Jaz sem Piaggio servisiral pri TIMmg na Dolenjski cesti 11 in Piaggio center na Celovški 40. TIMmg je cenejši, kateri je pa "boljši" pa nisem prepričan. Če poznaš serviserje se da marsikaj zmenit, čeprav je v TIMmg verjetno več površnosti kot v Piaggio center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi ti ga servisiral-sm Tomos res ni tak problem za poštimat. Najprej poglej če ma iskro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi pri timg-u tudi tomosa servisiral? ker jaz nevem ravno kj je narobe zmojim a enostavno mi noče vžgat

Ti ga jst porihtam, če si bliz Ljubljane. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če se spoznaš na tomose mi pa lahko pomagaš

kako naj v flexerju zamenam ole za menjalnik?

odtoču sm ga že zdej pa nevem a nej ga kr na glavo postavm pa če isto lukno spet not novo olje nalijm

pa kolk ga morm dt tud nevem točn

aja pa a to dam isto olje k za u mešanco al kšnga druzga

za odgovor bi ti biu ful hvaležn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno skromno mnenje glede timinga na stelišču, sem peljal svojga čaota tja sm mu reku nej mi zrihta samo da dela, ostalo da bom že sam. Seveda se sami niso držal tega in so mi šli pucat tank, nove filtre dal vse skp nč pa je nanesl 20k če se ne motm, ok sej je delu pol ampak hmmm :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če se spoznaš na tomose mi pa lahko pomagaš

kako naj v flexerju zamenam ole za menjalnik?

odtoču sm ga že zdej pa nevem a nej ga kr na glavo postavm pa če isto lukno spet not novo olje nalijm

pa kolk ga morm dt tud nevem točn

aja pa a to dam isto olje k za u mešanco al kšnga druzga

za odgovor bi ti biu ful hvaležn :worship:

Na zgorni strani mašine bi mogu bit vijak za olje nalit. Olje pa nis isto kot za mešanico. Nali kar ATF-ga dobiš na vseh pumpah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala trojan

najdu vijak

biu tm pod uno črno škatlco k je pena notr

oprostite mojim butastim vprašanjem sam sm še čist na začetku in mam svoj prvi mopedk tk da...

pol litra sm slisu da naj ga nalijem je to prav?

aja pa res hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista črna stvar z peno je zračni filter. Drugač je pa tam okoli pol litra-skratka do zgornje črtice na šipki za merjenje olja-tam kjer vliješ olje (če jo ima). Po moje ti mora tudi v navodilih za motor pisat.

Pa če te kaj zanima kr vpraši, zato pa so forumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi pri timg-u tudi tomosa servisiral? ker jaz nevem ravno kj je narobe zmojim a enostavno mi noče vžgat

Pri TIMmgju servisirajo tudi Tomose.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zgorni strani mašine bi mogu bit vijak za olje nalit. Olje pa nis isto kot za mešanico. Nali kar ATF-ga dobiš na vseh pumpah.

če se dobr spomnem je vijak na bloku na desni strani motorja kjer tudi preveriš nivo olja. (je pa malo večji vijak na navaden šravfrnciger z rdečo dihtungo)

naliješ ga z pomočjo kakega traktorčka z cevko(oz. se drugače znajdeš) in to toliko dokler ne priteče ven cca 2,5dl

olje ATF

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se opravičujem za :topic:

Toda mene zanima glede izpuha imam novo runnerco RST 50 cc in dej bi dal gor zx, pa sm mal povprašu pa zvedu da če kakorkoli posežeš v motor garancija ne velja weč. dej me pa zanima če bi kdo to na črno naredu pa dal zx-a gor, mi nebi nč mogl, ker nebi vedl da mam predelanga. Zdej pa nwm če bi to naredu lahko tudi pri serviserju samo ne wem ali se to zapiše da je motor predelan? in če bi v primeru okvare samo ga k nekomu zapeljal dal original dele auspuh ter valčke notr in pelu na servis popravt, a bi to šlo zanimam se pa tudi če kdo ve kje je v lj dober servis za gilere?

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej glede avspuha ti k boš pelju motor na garancijo, dej gor originalen avspuh kar je max10min dela in nebi smel bit težav. Drugo je da tja uletiš z enimi kitom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kot vidim, nisem edina, ki ni zadovoljna z Živcem..ali je možno skuter peljat na redni servis tudi kam drugam (Rieju)?

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!