Skoči na vsebino

Servis v Ljubljani za Piaggio


Priporočene objave

Kar je 2T starejših skuterjev, mopedov(tomos, gilera, piaggio;zračno hlajenje) vam servis oz. kakršnokoli popravilo opravim jaz. Deli se pa naročijo in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

a bi mogoče kdo vedel kaj je narobe z mojim ciaotom ko sem ga kupil je uzgal na prvo nisem rabil nic gonit zdei se pa ze zgonm da ga przgem in pol k ga vozim mi ne potegne normalno ampak mi ga cuka kot cuka ampak ko pride do koncne hitrosti pa se peljem normalno brez tezav in potem ko se pa ustavim se mi pa ugasne probavu sm statgas stimat pa nc in nevem kaj je narobe

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Timmg je zaprl in se ni nikamor preselil, sem govoril z mehanikom... Sedaj imaš v Btcju novi piaggio servis nasproti bauhausa poleg petrola, kajuhova ulica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timmg je zaprl in se ni nikamor preselil, sem govoril z mehanikom... Sedaj imaš v Btcju novi piaggio servis nasproti bauhausa poleg petrola, kajuhova ulica.

 

Zapru je,sam še zmer kej podela, na lepe oči zgleda, sm ga dubu dans. Mam cifro če kdo rab...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!