Skoči na vsebino

morjenje apn6


Priporočene objave

ej zok sorry za :topic: sam to mi pomoje dela zarad fergija zato sm pa uprašu...ej dej prosm ti preber ti pa povej kaj pravš..k mam občutek da se ti kle skor najbl spoznaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti preveč zraka vleče ti priporočam da daš na filter kaki kos blaga, samo ne predebelega, da ti nebo pol premalo zraka vleko. Samo jaz mislim da je tvoj fergi vredu, razn če ga nisi narobe sestavil...Malo poglej tam not, ko gre gas zajla če je ona igla lepo not pa če je na čist taspodnem nastavlena. Ker če maš preveč zraka pol rabiš tudi več bencina. Torej preglej dizo če je čista al pa probaj drugo malo večjo kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bi najraj ksn fergazer od bt-ja...zdej ne vem a je to dellorto al ker drug...no dejte povedat ce ma kdo fergazer na PM pa se tm zmenmo pa cimorej k se mi ful mudi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od BT-ja je prevelik. Super bi bilo, da bi dobil dellorto 12 s krivino, kot ga imajo novejše štirke in frčaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pust ferg na miru enkrat ga boš naštelov pa ti bo delov super

PS:bing 12 gre skori 100% bolš k dellorto (ki je preveč high tech za tomosa :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renchek je prov povedu. Najprej to uštimej, ko bo pa delal dobr se pa naprej špilej!

Pa najbolj se boš nauču šraufat, če skup šraufata z enmu k zna! Vsaj od začetka. Tko na deleč ti ne bo noben pomagov, ker mam občutek, da sploh ne zastopiš, kaj ti ljudje hočejo povedat .)

Pa še voljo boš zgubu, ker ti nau neč ratal

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

vem da to niso oglasi, sam bi pa prašu če kdo rab kšne dele za apn6, frend ma doma razbito, PM če kdo kaj rab

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel podobne probleme pred leti z avtomatikom. Pucam uplinjač, menjujem batne obročke, menjam obe tuljavi pri vžigu, svečko itd.... Potem pa ugotovim da mi je plovek v uplinjaču počil in ma razpoko. Nov plovek in to je blo to. Saj najverjetneje pri tebi ni ta problem, ampak se vseeno splača pogledat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!