Skoči na vsebino

morjenje apn6


Priporočene objave

evo sm zdej spucu fegija pa dizo pa to s kompresorjem...no zdej je pa problem k mi kadi iz auspuha pa dere se tok da kr ne moreš verjet...kaj bi blo lohk...če je pa kej bolš glede morjenja pa ne vem zato k se še nism šou vozt k se tok čudn sliš pa kadi pa mašina ful čudn dela...aja pa še to morm povedat da je auspuh mau počen sm opazu tko da pomoje zato tok ropota pa kadi...kaj bi blo lohk narobe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk sej ne morte verjet....motor mi zdej čist lepo dela....noro....sam še pr filtru bom neki naredu...drgač pa hvala usem....

aja drgač je blo pomoje narobe to da je biu fergi umazan...folk pucite fergije tokrat k jeste :D :D :D :D :D :D :D :D

lp jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me spet jst...no zdej mam pa problem da ma motor preveč zraka in s tem se posledično tud PREVEč greje...tko da kako mu nej "odvzamem" zrak?k sm prej naredu 3 kilometr pa je tok vroč da sm kosil na njemu naredu...no povejte... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj več dizo no3, malo zapri luft

sicer pa glejaj po svečki, mora biti rjave barve, te je pravilno izgorevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa nej zaprem luft?aja pa sm opazu da zdej motor(dons odkar ma tak čudn glas pa se greje k budala) da mi tud nikamor ne gre več..pa tud kr poka mi skoz poka....pa svečka če jo odšraufam je k bi bla od olja al pa kej...kaj je narobe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa nej zaprem luft?aja pa sm opazu da zdej motor(dons odkar ma tak čudn glas pa se greje k budala) da mi tud nikamor ne gre več..pa tud kr poka mi skoz poka....pa svečka če jo odšraufam je k bi bla od olja al pa kej...kaj je narobe??

Če je svečka masna pomeni da ni vredi izgorevanje....to pa je zaradi fergija verjetno ker ne naredi vredu mešanice zraka in bencina.....malo se igras s tem. Ko bo svečka lepe rjave barve, ko da bi bla zarjavela takrat je ok.!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ponavad je bla take "lepe rjave barve"...no drgač sm biu pa dopns pr enmu frendu pa mi je reku da je možna da morm platine naštelat kaj pravte..čeprou to nima nč več z zrakom???

a je kej s platinami....aja tega fergija bom pa zamenu za kšnga dellotro al kako s to napiše...dejte mi povedat glede teh platin??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ponavad je bla take "lepe rjave barve"...no drgač sm biu pa dopns pr enmu frendu pa mi je reku da je možna da morm platine naštelat kaj pravte..čeprou to nima nč več z zrakom???

a je kej s platinami....aja tega fergija bom pa zamenu za kšnga dellotro al kako s to napiše...dejte mi povedat glede teh platin??

Keri motorček sploh maš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam apn 6s z 12 v štromom...no povejte čimveč zato k se mislm jst vozt ne pa samo gledat ta jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk se opravicujem ker odpiram s5 novo temo.....

no problem je zdej pr mojmu apn-u da mi sploh v leru ne vrti normalno...;e dam gas do konca je priblizno 4ooo-5ooo rpm...tko da to niya nikamor..kaj bi to lahko blo....pomoje je strom zato k nedobiva skaraj nic iskre...a jemtrebsa slucajno platine nastelat..kaj pravte pa prosm cim vec povejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....preglej izpuh (da ni zamašen),preglej predvžig in vžig (da ni razštelan),preglej zračni filter (da ni zapacan),pa preglej izpušni kanal na cilindru (da ni zabit z sajami)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi jaz razumel tvoj problem....obratov ne dobiš? Samo za apn ne vem če sploh dobi kaj več ko pa 5000 rpm. Sej drugače pa je itaq elektrika. Če si naredo generalno na motorju pol si verjetno auspuh pa filter pa to tudi očistil, tak da kaj drugega skoraj nebi smelo bit. Platine pa si tak nastavi, da tak ene 0.5 cm preden pride bat do vrhe ti morejo skupaj prit. Samo pazi da jih neoš dal preveč skup, ker pol sploh iskre nebo. Pa če maš slabo iskro svečko menjaj al pa drugo elektroniko nabavi (po možnosti od btja al pa elektronski vžig ko nima platin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor k ga uzgem mi sploh ne vrti...tud ce dam gas dokonca mi spoh ne vrti velik...sm se ucer vozu z gasom do konca pa sm meu loh samo v prvi k v drugo nism sploh prsu...pa tud v prvi mi je skoz cuku sploh ni teku normalno...ful cudn vse skup...en mi je reku da je strom zanc al pa da je zazaugan..pa prevec zraka kao dobiva...kaj pravte???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa kakšno tesnilo ali semering spušča, svečka, platine, cinšpula, fergi, filter, izpuh, bat, cilinder, kompresija, ma miljon stvari je lahko. Probavaj po eno stvar naenkrat, pa veliko sreče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej najprej dizo poglej preden karkoli več prefukavaš :hmm:

Edit: mnja sm prebral se prejsno temo... Pomoje bi blo kul ce bi cel fergazer mal počekiral (da ni kej narobe pobrušen, sej to se takoj vidi) , zgleda da posesa prevec zraka...

Popravljeno . Popravil Froš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej jest sm tut mel abnormalne probleme. Isko sm mel, ni htel vzgat. strom je bil noter ze nov ko sm ga kupu pa je se kr zajebavu prasec. Pol mi je pa fotr mal premeru pa je ugotovu da je KAbl za svečko zanič. erm, kontakt na kapi mi je oksidiral, tako da sem malo skrajšal kabel in prešravfal. okej kul, zakurblam, nabije obrate, pa crkne, :doze: pol sm pa dal cinšpulo od frčka gor pa mam zdej kr frjolčno iskro :afro1: (aja, mam zunanjo cinspulo pa 12V strom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok problemu da najbol, da kr u graben z njim  .)

Ma tazga motorja, kot je apn, pa res ne morš kr v graben zapelat :grrr :grrr :grrr Če že ne druzga, se bo vsaj šraufat nauču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a proda kdo delloto fergazer??pa s kolenom vred...pa nej dela normalon pa nej ne bo preveč $$$$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa nucam blajerco od BT al pa ELEKTRONKE (za slednjega lahko itak samo sanjam) dam do 5 jurjev, ker drgac ze raj kupim Hebovko. Sornik nima veze. Kirkoli.

mnja,tole je ze mal offtopic...

weerus, kva a mas fergazer kej modificiran? Da ti recimo prevec zraka posesa...

Jest mam sam lukno pobrušeno za zrak da mal muka, drgac pa lepo dela, :D Sam nevem a se mi sam zdi da nekam prevec pije al ne, mah pa to je ze druga reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa nucam blajerco od BT al pa ELEKTRONKE

BT pa Elektronka mata pa tooooooooooolk različne blajerce da kar res ni. Pa tudi ni varjante da dobiš dober blajer od E90 ali CTX.

Obnova gredi za 50ccm tomose je ene 2 leti nazaj koštala 7k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomoje je fergaszer čist zanč...da mi ne nardi prave mešance zraka pa bencina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez dvojnih tem, PLZ, pa cim manj oglasov (ok, razn samih delov, ce je res nujno - drugac pa univerzum v zalcu in celju drzi vse, kar je povezano s tomosi). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!