Skoči na vsebino

pobeg policiji


stuhec

Priporočene objave

kaj se lahk zgodi, ce ne ustavis ce te ustavljojo, ne ustavis, vidijo pa tablico in to pravo,

vem to je ze bilo povedano, pa ne najdem vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk sam upaš da ti modri angeli ne potrkajo na vrata, nikol pa ne smeš priznat, ker bo pizdarija, še tko verjetno bo ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodnik. BTW, policajeva beseda je vec vredna k tvoja, poleg tega pa sta vedno dva, kar pomeni da ma on prico, ti pa ne. se ne splaca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je bilo govora, da naj bi začel veljati ali pa že mogoče velja, da za očitani prekršek odgovarja lastnik vozila oz. na koga je vozilo registrirano.

Primer: naletiš na radar, pozneje vabilo k sodniku in tam trdiš, da nisi bil ti. Nekoč je to

palilo, zdaj pa baje ne več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je bilo govora, da naj bi začel veljati ali pa že mogoče velja, da za očitani prekršek odgovarja lastnik vozila oz. na koga je vozilo registrirano.

Primer: naletiš na radar, pozneje vabilo k sodniku in tam trdiš, da nisi bil ti. Nekoč je to

palilo, zdaj pa baje ne več .)

Na stare finte pa res ne bojo padal, bi pa mogl na licu mesta ugotovit identiteto prekrškarja :hmm:

Odvisno kakšna Honda, kakšn Kawasaki in kakšn voznik...

Slogan je star kot biblija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se da izogniti kazni, vse pa je odvisno kako 'trdni' in prepričljivi so tvoji dokazi in trditve da nisi ti vozil :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se da izogniti kazni, vse pa je odvisno kako 'trdni' in prepričljivi so tvoji dokazi in trditve da nisi ti vozil  :doze:

Mogoče, bi lahko na sodišču dokazal, da omenjenega vozila nisi vozil ti. "Modri angeli" pa si sigurno zapomnijo motor in te bodo potem ustavljali kot po tekočem traku, in iskali vsako malenkost, da bi ti lahko napisali kazen.

Po mojem mnenju je policajem bolje biti tiho, da ne dobiš še kakšne nepotrebne kazni zaradi oviranja dela policistov, še vedno pa se lahko kasneje pritožiš na napisano globo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če imaš v omari le cedevito te odpeljejo s seboj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVCP

233. člen

(1) Če je prekršek zoper varnost cestnega prometa storjen z vozilom, pa ni mogoče ugotoviti, kdo je storilec, se za prekršek kaznuje lastnik vozila oziroma imetnik pravice uporabe vozila, razen če dokaže, da tega prekrška ni storil.

(2) Če je lastnik oziroma imetnik pravice uporabe vozila, s katerim je storjen prekršek iz prejšnjega odstavka, pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik, državni organ ali samoupravna lokalna skupnost, se kaznuje za prekršek odgovorna oseba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je en kolega ki je občasno tut na radarju povedu da če vidijo da maš namen z avtom kar mimo peljat ko te hočejo ustavt kar zabriše vate tisto liziko...menda težka in fino leti tko da ti jo kar zabrišejo v zadnjo šipo!

No eno hudo R1 ki leti mimo tebe 200km/h boš težko s tisto liziko zadel sam avto se pa da!

Drugač pa kokr vem če pobegneš dobiš položnico za pobeg(50.000SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je en kolega ki je občasno tut na radarju povedu da če vidijo da maš namen z avtom kar mimo peljat ko te hočejo ustavt kar zabriše vate tisto liziko...menda težka in fino leti tko da ti jo kar zabrišejo v zadnjo šipo!

No eno hudo R1 ki leti mimo tebe 200km/h boš težko s tisto liziko zadel sam avto se pa da!

Drugač pa kokr vem če pobegneš dobiš položnico za pobeg(50.000SIT)

Temu bi pa zelo težko verjel! Da policaji lizike mečejo :lol1: No razen kakšen policaj, ki si hoče nabrat negativne točke pri nadrejenih in si prislužit odškodninsko tožbo.. Takih pa pomoje ni veliko.. :hmm:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k men pa u pondelk pridejo policaji kao da sm bil pr eni nesreči k se je en neregistriran avto zabil pa sem pol povzročitelja nesreče jaz odpeljal in si je en očividec mojo registrsko zapisal :BUA: kr neki!!!

kaj nej naredim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k men pa u pondelk pridejo policaji kao da sm bil pr eni nesreči k se je en neregistriran avto zabil pa sem pol povzročitelja nesreče jaz odpeljal in si je en očividec mojo registrsko zapisal :BUA:  kr neki!!!

kaj nej naredim???

Men so tut hotl eno nesrečo naprtit. :eek: sam pol ni blo nč iz tega, sm mel priče, pa še moj avto so policaji naslednje jutro slikali, pa ni bilo nobene praske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pa povej u zagovor da ti policaj ni deloval pristen in zato nisi ustavu, pa povej da si u nedelskem dnevniku bral članek da se lopovi oblačijo v policaje in kradejo ko srake!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pa povej u zagovor da ti policaj ni deloval pristen in zato nisi ustavu, pa povej da si u nedelskem dnevniku bral članek da se lopovi oblačijo v policaje in kradejo ko srake!!!  :grim

:lol1: in misliš da so tako naivni da bodo verjeli takim neumnostim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in misliš da so tako naivni da bodo verjeli takim neumnostim

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu bi pa zelo težko verjel! Da policaji lizike mečejo  :lol1: No razen kakšen policaj, ki si hoče nabrat negativne točke pri nadrejenih in si prislužit odškodninsko tožbo.. Takih pa pomoje ni veliko.. :hmm:

Ja to mi je povedu policaj k je že neki let občasno na radarju in je reku da itak nimaš kej druzga narest!

Pa mislm da lih lagal ni no...tko se zelo dobr poznava .)

k men pa u pondelk pridejo policaji kao da sm bil pr eni nesreči k se je en neregistriran avto zabil pa sem pol povzročitelja nesreče jaz odpeljal in si je en očividec mojo registrsko zapisal :BUA:  kr neki!!!

kaj nej naredim???

Ma ti jim sam motor pokaž pa rec da naj najdejo kšno prasko oz. sledove nesreče na tvojmu motorju!Motor maš itak cel tko da bodo sam debelo pogledal kako si se ti lahko zaletu v avto pa nič poškodovano :)

Če ne pa povej u zagovor da ti policaj ni deloval pristen in zato nisi ustavu, pa povej da si u nedelskem dnevniku bral članek da se lopovi oblačijo v policaje in kradejo ko srake!!!  :grim

Ja in policaj ti reče če lahko pokažeš nedeljca al mu pa vsaj poveš v kteri izdaji si to zasledil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kifeljci pridejo na čaj k tebi domov :blink:  :blink:  :blink:

k men sta prsla sam tuk d so se zdrla ("KAKSEVOZTASMRKUCAHUDICEVACIGAVJEAVTO...MAMAFOTER.......AVTO.......DIVJATA.....ROCNA....JADAJADAJADA..."), pa sta sla... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mislil pac tak, spizdis, sam da nimas nobenih izgovorov - ne rabis, saj motor ni tvoj, sam pravi lastnik pa je spet drugje, ce pa ima dokaz da je nekje drugje bil, pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi preberi si člen iz ZVCP-ja ki ga je napisal Brrrm na prejšnji strani pa ti bo vse jasno :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je bilo govora, da naj bi začel veljati ali pa že mogoče velja, da za očitani prekršek odgovarja lastnik vozila oz. na koga je vozilo registrirano.

Primer: naletiš na radar, pozneje vabilo k sodniku in tam trdiš, da nisi bil ti. Nekoč je to

palilo, zdaj pa baje ne več .)

na dom ti pošljejo obvestilo da morš do nekega roka sporočit kdo je vozu vozilo drugač najebe lastnik...

se opravičujem če je to že kdo napisu amapak nism še prebrau vse postov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle mate idejo... ko spizdiš policaju si pač zapomniš dan uro in razne druge detajle in ko prideš domov pokličeš najboljšega prjatla (al pa še boljš dva) k ti bo priskrbeu alibi... :kva2:

je pa res da nimam pojma o posledicah razkritja take 'zarote' :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!