Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

Pa Palomas danes sem malo gledal KeeWaya 250 v živo.Ja res deluje malo ceneno i plastično.Deli ki so kao kromirani so v resnici plastični,plastični so tudi sprednji in zadnji blatniki.(pa sj so pri renou in citroenu tudi)

Kaj pa pri Aquili a je tudi kaj plastike ali pa je vse res krom?Veš Aquile še nisem videl v živo samo na sliki in na sliki deluje super.

Bok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palomas, res je kar pišeš. A moja okvara v Sloveniji ni bila tako redka kot misliš. Sem kar nekaj razdrtih Aquil GV250 videl po servisih. Tudi trgovci so se mi zgolj smejali, ko sem jo ponujal staro za novo. tako da še vedno mislim, da je Hyosung, katerikoli, v veliki večini motor za celo življenje, Kupiš in nikoli ne prodaš, razen če nimaš presnete sreče.

A ljudje smo taki, da slabega raje ne razglašamo preveč, zato tega ni toliko brati, saj je vsak raje na hitro popravil in čimprej prodal. Sicer pa glede voznosti nimam čez ta motorček nobenih pripomb. Čudovita kobilica, ki ji le primanjkuje moči. In to pomanjkanje bo občutila velika večina motoristov prej ko slej.

Drugače pa Palomas, srečno vožnjo in brez okvar ti želim.

...

Kaj pa pri Aquili a je tudi kaj plastike ali pa je vse res krom?Veš Aquile še nisem videl v živo samo na sliki in na sliki deluje super.

Bok.

Je kar nekaj plastike. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste fantje jas bi motor imel za v službo mal po Rogaški na neke dolge ture pa niti ne pomišljam ker če se kam odpravim gremo z avtom in to vsa družina(4).Tak za sem pa tja z ženo na pijačo kako lepo nedeljo pa mislim da bi tud 250-ka morala zadostovat.

Še z avtom letno ne naredim več kot 10.000 km.

Tak da bo Aquila kar v redu.KeeWay je pa menda res mal preslab ma sam 18km in kakih 12.5 ali 13 kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede plastike se ne sekirat čisto vsak japonec je tudi cel plastičen. poglje wild star, VN, shadow,.... vse plastično. blatniki, pokrovi itdk. od kovine je samo štel, agregat, vzmetenje in prenosi ostalo pa plastika, kromirana ali ne. pa dobro da je, če bi bil pleh bi imel motor 500 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pervy.

Prav maš plastiko je lažje in ceneje poštimat kod pleh.Jas mam avto c4 pa ma tud vse blatnike plastične tisto malo pleha ka pa ga je je pa tak mehek ko papir.

No na motorjih je pa tak ,velik gledam tisto oddajo o sestavljanju čoperjev na discoveriju se mi zdi.Tam so sami pravi materijali vse kromiran pleh.Lepo za videt pa drago ko žafran.Ni mza nas smrtike.

Popravljeno . Popravil GLADI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladi, trebao bi vidjeti te kromirane limene dijelove nakon proteka izvjesnog broja godina! :worship:

Korozija napravi svoje, krom se počne hapuhavati i trusiti s lima, poput piljevine. Na Dicowery-ju svi pokazuju nove i uglancane motore, koji koštaju više desetaka tisuća dolara, neki i preko sto tisuća. Ja se protiv plastike nimalo ne bunim, ako bude potrebe, lakše i jeftinije je nabaviti novi blatobran od plastike, nego od lima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladi, trebao bi vidjeti te kromirane limene dijelove nakon proteka izvjesnog broja godina! :worship:

Korozija napravi svoje, krom se počne hapuhavati i trusiti s lima, poput piljevine. Na Dicowery-ju svi pokazuju nove i uglancane motore, koji koštaju više desetaka tisuća dolara, neki i preko sto tisuća. Ja se protiv plastike nimalo ne bunim, ako bude potrebe, lakše i jeftinije je nabaviti novi blatobran od plastike, nego od lima...

Ja tudi če kak plastiči del opraskaš i gre ta "krom" dol ga zlahka sam popraviš.Mal pobrusiš pa pobarvaš z sprejem a katerem piše crom.Potem pa še mal laka čez i to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A sedaj kdo ve, kako je kaj s tem motociklom? Je dobavljiv pri nas ali ne? Ker na www.hyosung.it je gor. Seveda mi ni potrebno posebej poudarjat, da ga na www.saplex.si ni. A ga ja kdo mogoče uvozil it Italije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima (takole so mi odgovorili iz samplexa):

"Žal tega modela zaenkrat nismo uvažali. Zaradi tega ga tudi nismo homologirali za

slovensko tržišče.

Najverjetneje bo ta model dobavljiv v naslednjem letu. Cena zaenkrat še ni določena.

Kupit bi ga bilo možno v kateri od sosednjih držav in nato homologirat pri za to pristojnem

podjetju v MB, LJ…

Lep pozdrav,"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem premisleku in mnogih nasvetih sem se odločil da bom kupil ,če bo vse posreči

Kawasakija VN 900Classic ali pa kar pa ne verjamem Hyosunga GV 650.Ni neke velike razlike v ceni.Nekje okrok 500-600€,tako ,da se za to razliko bolsplača Kawa.

Zdaj pa samo šparat pa bo.Upam da do maja 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem premisleku in mnogih nasvetih sem se odločil da bom kupil ,če bo vse posreči

Kawasakija VN 900Classic ...

Pametno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

no sedaj sem tudi jaz lastnik aquile gv 250. :naughty: :naughty: :naughty:

upam da bo vse dobro - kupil pa od starejšega gospoda ki tudi sodeluje po forumih

srečno meni in vam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 let pozneje...

Prjatu ima težave z bencinsko črpalko za Agilo 250. Mogoče kakšna ideja, kje rešit in kako rešit težavo . Ali obstaja kak nadomestek ??  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledat na "partList" kodo pa poiščeš  ustrezno zamenjavo. Tole je menda to?

"klasična" podtlačna črpalka. Lahko,da jo zablokira umazanija iz tanka, preperela podtlačna cevka in še kaj. Če se da, naj jo razstavi in pogleda, če niso blokirane "zaklopke".

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo,

potrebujem novo električno črpalko za Hyosung Aquila 250GV letnik 2001. Varianta je sicer predelava na to vakumsko ampak je cena..... Poleg črpalke je potrebno menjati še tista kolena pri vplinjaču, da se dobi nastavek za podtlak...?

Je kdo nabavljal na Aliexpresu kakšno generično, tako z nizkim pritiskom (okoli 0,2 bara) za klasične vplinjače?

Popravljeno . Popravil Benson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!