Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

Najprej vsem lep pozdrav, sem pač prvič oglašam tukaj!

Na stara leta sem se ata odločil kupit enga motorja, pa sem za začetek (po res dolgi pavzi cca 20 let, prej mopedi, jawa 350, miza 250)rekel bo Hyosung Aquila GV250 kar dovolj, čez dve leti pa naprej. Zdaj pa vidim, da tega mojega orliča na forumi ni še nikjer nihče nikoli omenil! Kaj sem res taka jajca kupil, ali kaj, da ga noben drug noče??? Meni se pa zdi za začetek čist O.K.

Dejte mi no odgovort, de se ne bom čist požrl!

A ja, pa vsem spet en lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Kaj sem res taka jajca kupil, ali kaj, da ga noben drug noče??? Meni se pa zdi za začetek čist O.K.

Dejte mi no odgovort, de se ne bom čist požrl! ...

1) Tudi če bi kupil kaj drugega, bi se še vedno našel kdo, ki bi rekel, da obstajajo tudi boljše stvari. Če stvar pelje in se pelješ tudi ti z njo in si s tem zadovoljen, potem verjetno to le niso "jajca" ...

2) Glej odgovor št. 1) ... in si s tem zadovoljen ...

3) Odgovoril sem ti, zato se nikar ne požri. Lahko boš pa dal prvič, ko se srečamo za kakšno požrtijo (tekočo ali pa tudi trdo)

P.s.: ... lep pozdrav tudi tebi ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dejte mi no odgovort, de se ne bom čist požrl!

A ja, pa vsem spet en lep pozdrav!

Po moje je res tako kot je že easy odgovoril, s kakšno požrtijo se da ta motorček tako lepo oplemenitit, da ti sploh ne more več biti žal.

Drugače pa ne pričakuj, da ti bomo motor hvalili. Tukaj vsak svoje kljuse sam hvali.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjulc,

obstaja eno poglavje o Aquili 250.

Zgoraj pritisni Iskalnik,

vpiši v iskalno vrstico: aquila ,

nekje na sredi okenčka pritisni kljukico v kvadratek tudi v arhivu,

pritisni išči.

V zaklenjenih Motociklih se ti bodo odprle štiri teme, v katerih je velikonočni pirh, imenovan aquila, omenjen.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najprej vsem lep pozdrav, sem pač prvič oglašam tukaj!

Na stara leta sem se ata odločil kupit enga motorja, pa sem za začetek (po res dolgi pavzi cca 20 let, prej mopedi, jawa 350, miza 250)rekel bo Hyosung Aquila GV250 kar dovolj, čez dve leti pa naprej. Zdaj pa vidim, da tega mojega orliča na forumi ni še nikjer nihče nikoli omenil! Kaj sem res taka jajca kupil, ali kaj, da ga noben drug noče??? Meni se pa zdi za začetek čist O.K.

Dejte mi no odgovort, de se ne bom čist požrl!

A ja, pa vsem spet en lep pozdrav!

Dobro si kupil.Brez panike. V razredu do 350 je to eden boljših in zmogljivejših motorjev.Ima dober Suzukijev agregat.

Mislim pa ,da jo je Pervy testiral in bil tudi zadovoljen z njo!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, dal si informacijo, kje poiskati vse o Aquili, pozabil pa si zakleniti topic ... ja, ja, to so pa že leta ... ... ali pa si bolj milosten od ostalih motoratorjev ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem kar zakleniti, saj je že tisti zaklenjen. Kam bo pa narod pisal?

Zaklepajo le tisti, ki so prepričani o dokončnosti svojih odločitev.

Z leti ugotoviš, da dokončnih rešitev enostavno ni.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, to, to mi je mankal!!

Super ste, odvalil ste mi eno veliko skalo!!

Ob prvi priliki častim pivo, zame žal le nekaj vodenega brez oktanov!

Ja, pa še smajlija sem lahko probal. Komaj čakam, da ga vidim, zato hvala in adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sem se pogovarjal s Črnologarjem, ko jo je imel na testu.

Diski se prehitro segrejejo pri bolj športni vožnji čez ovinke. Za kej več se zaenkrat ne spomnim, sicer se pa mašina vrti zelo visoko za tak stil motocikla. Vsekakor kolikor sem videl zadevo in slišal mnenja, je dober motorček. Ne vem pa, kakšna je kaj cena. Poglej še virago 250 (ok, vizuelno se mi aquila bolj dopade).

LP

Cena je veliko bolj ugodna proti Viragotu oziroma Dragstar-ju.

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej "ATA" nič se sekirat.....nisi u temo brcnu.....ti pa glede na trenutno konstalacijo zvezd in položaj lune napovedujem nekaj krajše obdobje uživanja s tem motorjem.ZAKAJ

Ker ti bo kmalu postal prešfoh,še posebej , če mislita na njem uživati dva.

V vspodbudo pa naj ti bo to,da nisi izpadel tak bumbar kot jaz,ko sem si za 14 dni omislil Kymco Zing čoperja....seveda ob prepričevanju prijaznega prodajalca v TC Motoshop,naj ga ne serjem.....samo nekateri smo narejeni na sistem , da je treba z glavo skozi zid......je pa ta štorija itk že legenda postala.

Torej,glede na to da ima ccm x2....konjem pa še malo več.....boš zdržal ..."MORDA"... do jeseni....dalj pa sigurno ne.

ALI PAČ!!!!!!!!!!?????????

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski se prehitro segrejejo pri bolj športni vožnji čez ovinke. Za kej več se zaenkrat ne spomnim, sicer se pa mašina vrti zelo visoko za tak stil motocikla.

Hja kot si že sam rekel-stil motorja-zavore so (verjetno) motorju primerne,za dirkanje itak ni namenjen (tisti ki bo dirkal bo kupu mito),vrti se vrti-normalno za 250ccm slabo za choper-zal davek je tak!Drugače pa motorček zgleda nadvse solidno,dobro izdelan in cel paket je na voljo za zelo ugodno ceno-z eno besedo dober nakup!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.....včeraj malo za šalo sprobal tole aquilo......neverjetno zanimiv občutek......

SAMO ZAVOR PA NIMA........NO VSAJ MENI SE JE TAKO DOZDEVALO,in sem kar dobro obrusil podplate....hahahahhahaaaaaa

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa nekaj zanima. Ima kdo kaksne izkusnje z Hyosungom (AQUILA GV 250)? Zanimajo me vse slabosti, prednosti tega motorja ter lastne izkusnje z njim.

Dubi

Popravil/a - Ice on 22/05/2002 10:00:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprednje kolo zdrsne rado ce pretiravas, drugace OK kolko sem probla. dokaj mocen za 250 coperja viragota skine no problem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar v redu za začetnika. Leti tja do 120km/h, včasih tudi kaj več.

Mašinca je ta buljša zadevca. Jo je menda Suzuki delal posebej za ta motor. Najlepše se vrti tam okol 7 - 9 k obratov. Kljub temu da je čoperčk, se da kar lepo ovinke zalagat, zadost za učit se. Mogoče malo slabe prve zavore, ampak ni panike! So mi tudi že blokirale ko sem enkrat cviknil. Torej primejo, a ne. Bom pa kmalu zavorno olje menjal za kvalitetnejše, pravijo da zelo pomaga.

Ketna je pa totalen podn. čim ti začne opletat, kupi novo kvalitetno pa bo mir! Jaz sem nabavil DID O ring ketnco za 21k Sit, se mi zdi zelo OK zaenkrat (cca 600k) Pridobil na nerožljanju in lahkotnem teku, prisežem pa da tudi na pospešku in malenkost pri končni hitrosti. Mogoče pa imajo novejši v štacuni tudi že kvalitetnejšo verigo, ne vem.

Je pa sigurno za vloženi denar zelo veliko muzike. To mi je rekel še vsak s katerem sem se pogovarjal. Moje mnenje je, da se bolj splača kupit ta motor, ker ga itak čez čas menjaš ko postane prešvoh, kot pa kakšno drugo dražjo 250/350 prdulo, ker ni nobena nič boljš. Pa res ne, sem probal! Mislim na npr. Yamahe 250 choperje itd.

OK, toliko za enkrat. Če imaš kakšno konkretno vprašanje, nič bat, sam vprašaj!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slaba. Za normalno raščene (cca 192 cm) malo premajcena, ampak se da privadit. Za ježo v dvoje malo prešvoh. Ketna, kot je omenil kolega Horjo, totalen poden - ali opleta ali pa nekaj rožlja. Drugače pa se da voziti, kot se pač vozi 250 ccm. Naklepal doslej cca 8000 km brez posebnih dram, servis (Donacco) OK. No, moja bo šla v kratkem v prodajo, glede na to, da sem se namenil opraviti dodatnega praktičnega.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ketna je pa totalen podn. čim ti začne opletat, kupi novo kvalitetno pa bo mir

Ketno ni problem zamenjat. Kaj pa ostali deli? Iz ostalih tem sem videl, da je stanje na trgu rezervnih delov za motocikle podobno tistemu izpred desetih let za avtomobile, skratka eno samo čakanje in nategovanje in to za zelo razširjene znamke na našem trgu!

Kako je z rezervnimi deli za Hyosunga? Se da Hyosunge kupiti v sosednjih državah? Sprašujem zato, ker če "mrkne" uvoznik, znajo biti težave z vzdrževanjem.

Znanje je omejeno, neumnost je brezmejna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat nisem imel nobenih problemov z rezervnimi deli, kar je bilo malenkosti, so prispele v razumnem roku. V Italiji naj bi Aquilo prodajali (glej www.tuttomoto.com), ni pa zelo razširjena, vsaj mene so gledali kot osmo čudo. Na TM, če se prav spomnim, naj bi bil tudi naslov in tel. uvoznika za It., dodatnih info torej ni težko dobiti. Za Avstrijo nimam pojma.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa še bližnjica: www.hyosung.it, poklikaš RETE E CONCESSIONARI itd ... Najbližji je zgleda nekje blizu Pordenona, kar ni neznansko daleč.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Evo, pa še bližnjica: www.hyosung.it, poklikaš RETE E CONCESSIONARI itd ... Najbližji je zgleda nekje blizu Pordenona, kar ni neznansko daleč.

LP, PEPE

Če sem prav videl prodajajo samo Aquila 125, ne pa tudi 250?

Znanje je omejeno, neumnost je brezmejna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem pogledal, mogoče pač ni ažurirana stran. Ampak v tuttomoto imajo ceno tudi za 250, torej jo po vsej verjetnosti tudi uvažajo. Najbolje bi jih bilo poklicat/poslat fax/emajl. Če te ful zanima in imaš probleme z jezikom, jih lahko jaz pokličem, samo ne ravno ta hip.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jih lahko jaz pokličem, samo ne ravno ta hip.

PEPE

Hvala, ni treba klicat, na kupujem še zdaj. Pred nakupom sem rad prepričan da ne bo težav. Sem bral kako je na hrvaškem "izginil" zastopnik avtomobilov Proton. Ni garancije, ni delov, še dobro da je Slovenija zraven.

Znanje je omejeno, neumnost je brezmejna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aquilo prodajajo po celi evropi! Malo iskanje vklopi, pa se ti bodo strani kar usule. Samo ne iskat le pod aquila! Največ dobiš pod GV250. Za dele ni zaenkrat mislim da noben problem. Ni treba nič cvikat! Če ti drugače odgovarja in si pripravljen zamenjati kar sem omenil v prvem kracanju, kupi in pelji, ne bo ti žal!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!