Skoči na vsebino

a je ket ksna motoristka zame :)


bLuZoNdEr

Priporočene objave

skromen sem fantič iz hribovske vasi

rad bi se oženil pa nobene zame ni

cele dneve se po vasi z mopedom podim

gledam motoristke pa nobene ne dobim :cry:

miloščine sprejemam na PM (moja fotka pa v galeriji za mistra, al nek tazga)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v drugi temi iščemo voznika v tej pa že ženo ali nekaj podobnega :hmm:

ne poznam pa žal nobene motoristke, ki bi bla fraj :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim spremljevalko na zadnjem sedežu. Naj bo dovoljenih mer (kar piše v prometnem pod dovoljeno masno obremenitev vozila vozila, pa odbit mojih 65) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor si kup pa bodo v vrsti stale. Katera se pa danes še usede na Yamaho. :naughty:

Ti enkrat posodim mojega sam obljubi da boš pol vso šminko dol spucal s plastik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skromen sem fantič iz hribovske vasi

rad bi se oženil pa nobene zame ni

cele dneve se po vasi z mopedom podim

gledam motoristke pa nobene ne dobim :cry:

miloščine sprejemam na PM (moja fotka pa v galeriji za mistra, al nek tazga)

:D

Mene si že v postelji imel, pa nisi izkoristil prilike! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

@Ice, Gizmo, Leteči, Motoristek:

a sem lepo napisal, da iščem MOTORISTKO in ne Motoristka :grrr (si lahko manekenka, ampak s takim smrčanjem za kaj več kot občasno "druženje med rjuhami" :naughty: nisi), sopotnice, ljubiteljice plastik, ..... mona kaj ne znate čitat :slap:

:OK:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice, Gizmo, Leteči, Motoristek: 

a sem lepo napisal, da iščem MOTORISTKO in ne Motoristka :grrr  (si lahko manekenka, ampak s takim smrčanjem za kaj več kot občasno "druženje med rjuhami"  :naughty:  nisi), sopotnice, ljubiteljice plastik,  ..... mona kaj ne znate čitat  :slap:   

:OK:

Pa sej maš PM predal že ziher pouhn...tle te pa mal iz foušije jebuckamo :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bLuZoNdEr, jaz bi pa šla s teboj... :blush: če si res pravi... no, kako naj rečem... :blush: če si pravi Mošški. :wub: Če boš znal razgreti in razplamteti pritajen plamenček v mojem srcu, da naju bo zajel pravi požar, takšen, ki golta vse, ki požre vse, za katerim ostane le razdejanje in pogorišče dveh src, takšen, pred katerim beže pavijani v reko, polno lačnih krokodilov, ki ga hrani tvoje krepko poraščeno desno zapestje, ko neustrašno poganja veter v moje pšenične lase, veter, ki razplamteva zublje z najine prepotene kože na planen cerado vlačilca, mimo katerega sva švignila. Pri roki imaš gasilni aparat iz interspara za 3490 SIT, a ga ne uporabiš. Skupaj. Ti in jaz... v pepel.

Ah. :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

... lojzek kar svojo temo si odpri in ne skači drugim v zelje :P

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skromen sem fantič iz hribovske vasi

rad bi se oženil pa nobene zame ni

cele dneve se po vasi z mopedom podim

gledam motoristke pa nobene ne dobim :cry:

miloščine sprejemam na PM (moja fotka pa v galeriji za mistra, al nek tazga)

:D

Po moje je problem v "pristopu"!

,.......cele dneve se po vasi z mopedom podim........gledam motoristke pa nobene ne dobim .......

moped - motoristke!!!! Poskusi z mopedistkam ali skuteristkam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal bi prednost skuteristkam...ker so mlajše in bol sočne...motoristke so po navadi že malo "usnjaste"... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim spremljevalko na zadnjem sedežu. Naj bo dovoljenih mer (kar piše v prometnem pod dovoljeno masno obremenitev vozila vozila, pa odbit mojih 65) :OK:

Jest sm frej. :) Samo še napiši, koliko ti piše v prometnem pod dovoljeno masno obremenitev, prištejem tvoje in moje..... :o

mogoče se bo izšlo...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste ki se bojijo sopotničine teže vam prišepnem...tisti kar piše na targici o max nosilnosti...tisto+50% zdrži sigurno :grim brez bojazni. torej pogumno. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest  sm frej. :)  Samo še napiši, koliko ti piše v prometnem pod dovoljeno masno obremenitev, prištejem tvoje in moje..... :o

mogoče se bo izšlo...... 

Imaš natanko 124 kg fore... :blush: .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogu prlepit kako slikco... kar tako na slepo ne bo šlo :nono:

Slikce od daleč, od blizu, zgoraj brez... to so važni podatki! :naughty:

Imam svoj motor, ma če se splača, ga za kak dan pustim tud doma :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nekateri trpite pomanjkanje sovoznic :hmm: skrivnost je samo v motorju, ko jaz z mojim pridem kam vedno komaj spravim dol vse potencialne kandidatke. v dokaz prilagam sliko :devil:

PS: menjam motor za kakšnega manj pičkohvatnega, npr. ninjo 10 ampak more pa bit kawasaki ker čisto brez šans pri ženskah pa nebi rad ostal :grim :lol1:

post-26-1117632309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice, Gizmo, Leteči, Motoristek: 

a sem lepo napisal, da iščem MOTORISTKO

Sej js sm tudi napisu d rabim motoristko, ne tebe :blink: :lol1: Čeprou nimam neč proti če gremo kdaj kam eno turo skupej (vsak na svojem d se zastopmo) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest  sm frej. :)  Samo še napiši, koliko ti piše v prometnem pod dovoljeno masno obremenitev, prištejem tvoje in moje..... :o

mogoče se bo izšlo......  :whistle:

sm vedu d boš ti prava, pa že en cajt mislim nate, sam se nism upu prašat :unsure: Manu, bi se peljala z mano? :) :004 ma za masno obremenitev ni panike, ostaja še 124kg, zihr ne presegaš :grrr

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice, Gizmo, Leteči, Motoristek: 

a sem lepo napisal, da iščem MOTORISTKO in ne Motoristka :grrr  (si lahko manekenka, ampak s takim smrčanjem za kaj več kot občasno "druženje med rjuhami"  :naughty:  nisi), sopotnice, ljubiteljice plastik,  ..... mona kaj ne znate čitat  :slap:   

:OK:

Kaj misliš, da ti motoristka ne bo smrčala!!! :lol1: Lahko bi ti meni zrihtal kakšno študentko ne pa da tukaj blefiraš. :grim

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš, da ti motoristka ne bo smrčala!!! :lol1: Lahko bi ti meni zrihtal kakšno študentko ne pa da tukaj blefiraš. :grim

Kaj misliš da ti je nebi, če bi lahko? Še sebi je ne morem pa jo bom drugim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek ne mu verjet, kolkor sem jaz slišal je on baje neki tezki fukac tam v njihovih koncih .)

Lahko bi zrihtal studentke sam noce, jih je na Ekonomskem faksu ko listja pa trave, lepe, grde, revne, bogate..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!