Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

skušam sledit... kaj pa naj ne bi bilo original na ducatiju? :unsure:

Zajebava se. Dejstvo je da ponavadi ne-Ducatisti pravijo da se Ducatiji kvarijo, čeprav nimajo dejansko nobenih izkušenj s tem.

Kupi in ga občuduj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi in ga občuduj :worship:

:grrr Kupi in ga vozi :grim , občudovali oz. šimfali ga bodo drugi itak :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

iz suzukija na bmw-ja, sedaj pa razmišljam da bi probal ducatija, ki je bil v izboru že pred suzukijem pred parimi leti.

in sicer me zanima model z 900ccm mašino. aja, SS. letnik do 2000. pebral sem poste,kjer je govora o monstru z enako mašino in ni bilo nekih kritik. je potrebno še kaj posebaj paziti pri nakupu ducatija? :unsure:

LP

S

ne it z dežja pod kap... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z dežja pod kap? še nisem bil na "dežju" znamke, ki sem jih omenil, so me vedno osrečevale. :naughty: do sedaj imel italjana, japonca in nemca pa se mi ni noben kvaril :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je čistokrvni italijanski vrhunski proizvod, kar pomeni da je in mora biti najlepši in najboljši! Vsi trenutni pokazatelji govorijo temu v prid (GP, izbor motorjev leta 08')...

Moje mnenje je da je najboljše kupiti novega in ga zelo redno vzdrževati, ker če ne hitro odpove poslušnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 900SS do l.00 bodi mogoče pozoren samo na porabo olja, ki je pri določenih motorjih "nenormalna", čeprov pr teh novejših to niti ni bil problem

važno samo da je bil redno servisiran (jermeni,ventili...) pa bo delal brez problemov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je lep k prasica... :worship: :worship:

post-18176-1198792941_thumb.jpg

vprašanje pa je kolk pizdarij maš z njim???

nobenih!!! gre za vrhunski izdelek... vožnja z njim je pa tudi nekaj posebnega....ne grem več na japonca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sedaj na Aprilii (po štirih japoncih), en prijatelj ima enako (RSV1000R l.04), dva imata Ducatije 1098, ta tretji pa Ducati 907ie. Ostali imajo japonce.

Resnica je, da če kupiš japonca, imaš manj skrbi. Kvaliteta izdelave je le višja kot italijanska (enako velja za avtomobile). Je pa res, da kljub temu bi zopet kupil Aprilio, in če bi imel več denarja, tudi Ducatija.

Z japonci nisem imel nobenih problemov, na italijanu pa ti poči kakšna plastika, starejšim Ducatijem je puščalo olje, na Aprilii moram prezračevati zadnjo zavoro in sklopko, zamenjal sem že lambda sondo in en injektor...

Vendar ko se vsedem nanjo, ne morem misliti na noben drug motor! Zlita je z mano! Če se tako počutiš ti na Ducatiju, ga kupi - ciklistika je super, vzmetenje tudi, motor poezija (mi na ciljni na Grobniku dosežemo okrog 260km/h s serijskimi motorji, prijatelj s 1098 276km/h s serijskim).

Jaz bi trpel na Suzukiju K5 ali novejšem, ker mi že položaj telesa na njem ne ustreza, četudi je lahko boljše kvalitete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnica, pa ja :lol1:

Ti, jaz sem povedal le, kako je pri naši klapi. DEJSTVO JE, da del klape, ki imamo italijanske motorje, imamo več nevšečnosti, kot pa tisti del z japonskimi motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenih!!! gre za vrhunski izdelek... vožnja z njim je pa tudi nekaj posebnega....ne grem več na japonca !

tadejz

kolk km-jev si natolku z ducejem?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič sem si šel ogledat moj morebitni prihodnji motor. ge za ducatija 900 SS. ob ogledu nisem našel nič pretreslivega. no, akomulator ni imel moči, torej ni vžgal. (vžgal je potem, ko smo ga porinili..) no, motor je delal :worship: . je glasen, kar ni presenetljivo. sklopka ne škriplje in je ravno prav mehka.

ima par napak na laku. bil je tudi na desni strani na tleh, vendar nič kritičnega. malo bolj šlampasta plastika...

bi moral še kaj posebaj pogledati? deli za ducatija so dobavljivi? za približno enak denar je na voljo tudi suzuki sv 650. letnika 99 ali 2000. sem ga imel in bil zelo zadovoljen, vendar sem opazil na ducatiju, da so komponente bistveno boljše. bremze in vzmetenje. zato se nagibam na ducatija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič sem si šel ogledat moj morebitni prihodnji motor. ge za ducatija 900 SS. ob ogledu nisem našel nič pretreslivega. no, akomulator ni imel moči, torej ni vžgal. (vžgal je potem, ko smo ga porinili..)

Tega se lahko kar navadiš, hehe... :P

Za približno enak denar je na voljo tudi suzuki sv 650. letnika 99 ali 2000. sem ga imel in bil zelo zadovoljen, vendar sem opazil na ducatiju, da so komponente bistveno boljše. bremze in vzmetenje. zato se nagibam na ducatija...

Kateri letnik pa je ta Ducati, da ga boš dobil tako poceni kot 99-00 SV650? Pa koliko kilometrov ima?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za letnik 99. no, suzuki pa je tudi isti letnik. cena suzukija je cca 2500 eur, pravtako ducatija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka to primerjaš šunko in krompir?Krompir ni poceni,šunka pa ni predraga.Jaz imam raje šunkko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Po mojem je zplaval malo bolj v "moderne" linije, mi pa zgleda dosti bolj kompakten in še bolj beasty. Verjetno zaradi večjega premera cevnega okvirja, ki je tukaj lapo povdarjen.

Za mene bi bil lepši, če bi bila sprednja lampa bolj klasična, ali pa ne :evilgrin:

M%20696_3_4.jpg

Popravljeno . Popravil iztok66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je zplaval malo bolj v "moderne" linije, mi pa zgleda dosti bolj kompakten in še bolj beasty. Verjetno zaradi večjega premera cevnega okvirja, ki je tukaj lapo povdarjen.

Za mene bi bil lepši, če bi bila sprednja lampa bolj klasična, ali pa ne :evilgrin:

M%20696_3_4.jpg

Totalno so ga zafurali. Škoda. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zivo me je kar malo razocaral - sem upal, da prednja lampa vseeno ne deluje tako plastik fantastik v zivo, je pa se huje kot na sliki.

Pa prasci v Padovi niso pustl, da bi se clovek gor vsedel :rolleyes:

Ne vem, mogoce se bo treba se navadit, ceprov mi ta skuterasko-japonski dizajn, ki se seli na nakede ni prevec vsec...

Ocitno sem ze star in se prepocasi privajam novim trendom... :D

Lp!

Flight

Aja, pa cakam, da vidim crno verzijo - lubici, ki sta stali zraven pojma nista imeli, kdaj bo to - se fotke ni nobene...al jo je kdo ze kje zasledil?

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno so ga zafurali. Škoda. :headbang:

Hm, kaj pa vem nekaj časa mu dajmo.

Predvsem se mi ne dopade zadnja nihajka in tist odlitek na zadnjem koncu.

Tko v živo sem mi zdi da deluje malo plastično :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa lep, glede detajlov je siguro bolj izpopolnjen, zadnja nihajna roka je popolna.Priznam pa

da je sprednja luč res mal zgrešena.Bolje bi bila klasična okrogla kromirana :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihajka NE (preveč superbike)

Sedež NE

Luč sprednja 2× NE

Nosilc stopalk NE

Krivina NE

Tank JA

OKVIR 2× JA

Ostalo je OK...

Starejši je lepši, sploh bel s črtami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!