Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

A mi zna kdo povedat kje konkretno bi lahko nabavil ploščice za nastavitev ventilov, razen na uradnem servisu?

Aja, gre za monstra (l. 2000).

LP in hvala

probi pri gradbenem programu v merkurju...išči pod keramiko..

Ti je ze kagiva napisal - preveri pri Dacarju ali Gasperju...

Drugac je verjetno v tujini dosti takih strani Ricambi , sam se nekoga , ki zna italijansko... :D

Lp!

che ti serve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat kje konkretno bi lahko nabavil ploščice za nastavitev ventilov, razen na uradnem servisu?

Aja, gre za monstra (l. 2000).

LP in hvala

Če moreš manjšat lahko tudi brusiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvi motor kupu 750 SS, pa srečen, ko satan. Kaj bo, pa bo... Vzamem v zakup, kot jemljem v zakup dejstvo, da je italijan italijan pri vseh zadevah. (vozim fiat). Ampak je pa dejstvo, da imajo italijani karizmo, ki je pa japonec ne bo imel nikoli in nikdar, pa če grejo s svetlobno hitrostjo naprej...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že omenil, sem novopočeni lastnik ducatija in morem povedat, da, glede na to, da sem, kar se motociklizma tiče, še popoln začetnik, vendar vseeno uživam rešpekt tako pri motoristih, kot tudi popolnih laikih.. Rešpekt, kot ga ne uživajo lastniki Banditov, CBRk, R1nk... Saj se obračajo glave za vsakim dvokolesnikom, ampak je pa poseben občutek, ko sedim na pijači s kolegi, poleg nas pa Varadero, R1, CBR 1000, GsxR 750 in drag star, ter moj SS in slišiš... WooooW... Ducati.... :naughty: :naughty: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že omenil, sem novopočeni lastnik ducatija in morem povedat, da, glede na to, da sem, kar se motociklizma tiče, še popoln začetnik, vendar vseeno uživam rešpekt tako pri motoristih, kot tudi popolnih laikih.. Rešpekt, kot ga ne uživajo lastniki Banditov, CBRk, R1nk... Saj se obračajo glave za vsakim dvokolesnikom, ampak je pa poseben občutek, ko sedim na pijači s kolegi, poleg nas pa Varadero, R1, CBR 1000, GsxR 750 in drag star, ter moj SS in slišiš... WooooW... Ducati.... :naughty: :naughty: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

No, daj, pretiravati pa ni treba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že omenil, sem novopočeni lastnik ducatija in morem povedat, da, glede na to, da sem, kar se motociklizma tiče, še popoln začetnik, vendar vseeno uživam rešpekt tako pri motoristih, kot tudi popolnih laikih.. Rešpekt, kot ga ne uživajo lastniki Banditov, CBRk, R1nk... Saj se obračajo glave za vsakim dvokolesnikom, ampak je pa poseben občutek, ko sedim na pijači s kolegi, poleg nas pa Varadero, R1, CBR 1000, GsxR 750 in drag star, ter moj SS in slišiš... WooooW... Ducati.... :naughty: :naughty: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja se bi strinjal ,da Ducati zbuja malo zavisti in spoštovanja. Samo mali detaljček.. To velja za verzije 1098 ali mogoče 999. Ostala roba je pa :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin 2 dukatija sta mi res lepa:

848:

ducati_848_lato.jpg

in 1098:

ducati-1098.jpg

sam kaj ko ni penezov! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že omenil, sem novopočeni lastnik ducatija in morem povedat, da, glede na to, da sem, kar se motociklizma tiče, še popoln začetnik, vendar vseeno uživam rešpekt tako pri motoristih, kot tudi popolnih laikih.. Rešpekt, kot ga ne uživajo lastniki Banditov, CBRk, R1nk... Saj se obračajo glave za vsakim dvokolesnikom, ampak je pa poseben občutek, ko sedim na pijači s kolegi, poleg nas pa Varadero, R1, CBR 1000, GsxR 750 in drag star, ter moj SS in slišiš... WooooW... Ducati.... :naughty: :naughty: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: :worship: :worship: :worship: :worship:

Uf, še eden k je kupil Ducatija samo zato, da je Ducati :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mineva 50 let od prvega nastopa Ducati motocikla na legendarni dirki Isle of Man TT in 30 let od velike zmage Mike Hailwood-a :worship: , v počastitev tega jubileja bo tovarna na letošnjo dirko pripeljala na ogled 8 dirkalnikov iz njihovega muzeja :

The following sensational bikes will be exhibited at the Tourist Trophy 2008:

125 Gran Sport “Marianna” 1956, the first bike designed by Fabio Taglioni

125 Gran Prix Desmo 1959, the first Ducati fitted with the Desmodromic system

250 Twin Cylinder Gran Prix Desmo 1960, one of the first racing bikes used by Mike Hailwood

900 SS IOM TT 1978, the bike that Mike Hailwood rode to TT victory

888 SBK 1991, one of the first 4-valve twin cylinder bikes ridden by American legend Doug Polen

916 SBK 1994, the first SBK used by Fogarty to win his first World Title

999 SBK 2006, the latest Ducati to have earned the SBK World Championship Title with Troy Bayliss

Desmosedici MotoGP 2007, the bike ridden by young Australian Casey Stoner to win the MotoGP World Championship.

These will be on show alongside other Ducatis from private British collections. There will also be a parade of vintage Ducati bikes on the track and special guest appearances by Ducati personalities such as Carl Fogarty, Paul Smart, Tony Rutter, Michael Rutter, Sammy Miller, Trevor Nation, James “Jamie” Whitham and Dave Hailwood, son of the great British champion.

post-1406-1212508308.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
Kolekcija, da dol padeš :blink:

STOJ PA GLEJ !!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Aaaaaaaaaaaa, a tkole je v nebesih :worship: :blink: :blink: :blink:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolekcija, da dol padeš :blink:

STOJ PA GLEJ !!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

:eek: :eek: :eek:

who the F... is Tony O'Neill :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: jej jej jej jej....ta je pa norc, pa premožen tud :)

veze mora pa tud dobre met, da dobi te fabrške specialke :rolleyes:

no sam un srebrn INFOSTRADA 996 s katerim je en let Bayliss vozu pa nima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidm zakaj bi blo to res, sej so bli vsi na pisti tko da najbrš grejo :)

Če maš tolk keša da jih dejansko maš tolk si lahk prvoščeš pa tud da kašenga po tleh počeš pa da ga vzdržuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidm zakaj bi blo to res, sej so bli vsi na pisti tko da najbrš grejo :)

Če maš tolk keša da jih dejansko maš tolk si lahk prvoščeš pa tud da kašenga po tleh počeš pa da ga vzdržuješ.

Sej problem je ker tega denarja nimam . In prav zarad tega me tak motor ne gane, ker tudi če mi ga nekdo šenka nimam osnovnih možnosti da ga imam sploh... drugač pa kot sem lahko videl od fogarty-a nima nobene replike, prav tako ne od stonerja... Se pravi nima dejanko od nobenega prav velikga moža moped doma :) ima replice ampak ne od tistih res top dirkačev,... sicer odličnih ampak ne zvezdnih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej problem je ker tega denarja nimam . In prav zarad tega me tak motor ne gane, ker tudi če mi ga nekdo šenka nimam osnovnih možnosti da ga imam sploh... drugač pa kot sem lahko videl od fogarty-a nima nobene replike, prav tako ne od stonerja... Se pravi nima dejanko od nobenega prav velikga moža moped doma :) ima replice ampak ne od tistih res top dirkačev,... sicer odličnih ampak ne zvezdnih :)

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kawl - tudi od Foggya ima repliko, tisto na kateri je zaključil kariero. Dec ma vse, ni da ni. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!