Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

s4 je  s temi kilometri že v drugi polovici življenja, 750tka pa verjetno tudi. Ducati ni BMW in ni za pričakovat da bo šel kaj veliko prek 100.000km razen če ne narediš preventivno revizijo prej. Po vseh tujih forumih imajo max 60.000milj cca 100.000km ko je bil že potreben poseg v motor. Nebi ti ravno priporočal ducatija z veliko kilometri. Je pa servis S4 krat dva od 750. Druga zadeva če kupuješ raje kupi 620, ker je bolj poskočen motor kot 750 in ima 6  prestav, 750 nima. še bolje pa s2r 800, 1000ka je že spet dražja v nekaterih primerih(vsaj kar se sklopke tiče) vse ostalo je tam tam.  Vsekakor pa če že monstra ti svetujem da je oljno zračno haljen. Vodno hlajen je za divjake :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Sem te premaknil, kar v drugo temo, ker ni potrebe po odpiranju nove. Debata se lahko mirno tule nadaljuje, ali pa konkretno postaviš vprašanja v že odprtih temah:

Monster 750

ali

S4.i.e.

Ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Lahko kdo napiše primejavo med 848(evo) in 899 panigale? Ne zanimajo me podatki ampak izkušnje, če je kdo vozil oba. Prebral sem si primerjave na internetu in na yt, če ima kdo informacije iz prve roke bo pa samo v pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hmmm kaki so stroški servisiranja dućeta. Nova multistrada ima servisne intervale na 10kkm ( bi delal na 10kkm) in desmo servis na 30kkm. Na 10kkm olje +filter? Kaj je pa desmo servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mladench pravi:

Hmmm kaki so stroški servisiranja dućeta. Nova multistrada ima servisne intervale na 10kkm ( bi delal na 10kkm) in desmo servis na 30kkm. Na 10kkm olje +filter? Kaj je pa desmo servis?

veliki servis. Jermenčki itd, ventili (najbrž tudi) cifra najbrž tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A kdo ve, kateri Ducatiji vse imajo zadnjo luknjo 40,7 mm? Gre se za stojalo za zadnje kolo. Imam enega novega viška za prodat, pa me zanima na katere modele vse paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 10/24/2018 at 8:59 PM, marincspeedshop said:

Desmo servis je ventili+jermena+rollerji. Na uradnem servisu baje 1k€.

Pri urbancicu naj bi prisel ta desmo servis(na 24k km) cca 350-400e.. naj bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za prijatelja potrebujem izpuh MIVV double gun, za Ducati Scrambler Icon letnik 2018. Seveda homologiranega. Kdo ga ima najceneje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsako leto se vsaj 2x vrtim okoli Bologne pa nikakor ne pride na vrsto. No, letos sva namerno ostala dan dlje in si ogledala Ferrarijev muzej v Maranellu ter Ducatijevega v Bologni, kjer sva si privoščila še ogled proizvodnje. Zanimivo!

Še ena stvar, ki je iz vesolja bodla v oči: Valentino Rossi... Kot da ga ni bilo nikoli na Ducatiju...

Samo par slik, da ne zabijem serverja...:)

 

20190429_123839.jpg

20190429_123907.jpg

20190429_124118.jpg

20190429_124138.jpg

20190429_124413.jpg

20190429_124437.jpg

20190429_125411.jpg

20190429_131941.jpg

20190429_131953.jpg

IMG_20190429_124318.jpg

IMG_20190429_124438.jpg

IMG_20190429_124637.jpg

IMG_20190429_125113.jpg

IMG_20190429_125356.jpg

IMG_20190429_125427.jpg

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

 

Sprašujem, kje kupujete rezervne dele za vaše Ducatije? Mogoče iz tujine ali iz SLO? Za Ducatija 1098 bi rabil prednje luči (nekje sem dobil vlago v leče in bi to rad menjal). Se da to mogoče kako odpravit/odpret in zapret s silikonom ali na kak drug način? Sem klical v AS Domžale - cena 450 evr., pa še delo, pa me pride cca. 500 evr.!! Noro!

 

Hvala za pametne nasvete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi kosi za  motocikle so kar bolano dragi. Sploh za bolj "eksotične" znamke. Za kakšen kos, mogoče bolj ugodno, bi vedel Samo. Ga poznaš? Sigurno eden večjih poznavalcev Dučetov, ker nič drugega ne rihta. Če rabiš, poiščem kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, hy650 pravi:

Novi kosi za  motocikle so kar bolano dragi. Sploh za bolj "eksotične" znamke. Za kakšen kos, mogoče bolj ugodno, bi vedel Samo. Ga poznaš? Sigurno eden večjih poznavalcev Dučetov, ker nič drugega ne rihta. Če rabiš, poiščem kontakt.

Hvala za nasvet! Ne poznam, če bom pa rabil, pa ti napišem zasebno... Se kar strinjam z napisanim, novi rezervni deli (mislim predvsem na originale) so res extremno dragi, tudi za Japonce in Nemce (govorim iz izkušenj), ko pa gre za exotiko, je pa stvar še hujša... Včasih dobim ''preblisk'', da bi nabavil enga Japonca ali Nemca tako bolj za vsakodnevne vožnje, Ducatija bi pa mel zgolj za prestiž in za v vitrino ?

Moram pa rečt, da sem v svoji moto karieri naredil že veliko kilometrine in si lastil sve i svašta, sicer nočem sedaj bit nek snob, ampak takega občutka ob pogledu na 1098, sploh pa vožnje z njim, pa mi ni nudil še noben motocikel prej - jebi ga, tak je...

Še1x hvala!

Popravljeno . Popravil abcč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 9. 2019 ob 12:58, abcč pravi:

Pozdravljeni!

 

Sprašujem, kje kupujete rezervne dele za vaše Ducatije? Mogoče iz tujine ali iz SLO? Za Ducatija 1098 bi rabil prednje luči (nekje sem dobil vlago v leče in bi to rad menjal). Se da to mogoče kako odpravit/odpret in zapret s silikonom ali na kak drug način? Sem klical v AS Domžale - cena 450 evr., pa še delo, pa me pride cca. 500 evr.!! Noro!

 

Hvala za pametne nasvete?

Mogoče tule, če je to to kar iščeš? 

https://avdb-moto.fr/shop/en/headlight/1151-front-headlight-ducati-848-1098-1198-3701208804021.html

Sicer iz Francije, spletna stran je videti ok, so tudi na FB...

Pa piše, da je poštnina pri nakupu nad 100 eur zastonj?

Mal prečekiraj...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, abcč pravi:

Hvala za nasvet! Ne poznam, če bom pa rabil, pa ti napišem zasebno... Se kar strinjam z napisanim, novi rezervni deli (mislim predvsem na originale) so res extremno dragi, tudi za Japonce in Nemce (govorim iz izkušenj), ko pa gre za exotiko, je pa stvar še hujša... Včasih dobim ''preblisk'', da bi nabavil enga Japonca ali Nemca tako bolj za vsakodnevne vožnje, Ducatija bi pa mel zgolj za prestiž in za v vitrino ?

Moram pa rečt, da sem v svoji moto karieri naredil že veliko kilometrine in si lastil sve i svašta, sicer nočem sedaj bit nek snob, ampak takega občutka ob pogledu na 1098, sploh pa vožnje z njim, pa mi ni nudil še noben motocikel prej - jebi ga, tak je...

Še1x hvala!

Se kr strinjam z vsem kar si napisov ? sicer imam Hypermotard 821 ampak ravno tako nima konkurence zame :D 

Glede delov poglej še na italijanski moto.it ali ebay.it kakšen pošlje tudi po pošti v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlago v luci se da resit. Cez zimo idealen cas za projekt. 

Odmontiraj luc in jo daj v pecico...(nekje 130°C za ene par minut), da silikon popusti. Vendar pazi, da jo ne pustis predolgo....zapeces :)

ocistis luc in nato nazaj sestavis in dobro zasilikoniras.....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, linoldi pravi:

Se kr strinjam z vsem kar si napisov ? sicer imam Hypermotard 821 ampak ravno tako nima konkurence zame :D 

Glede delov poglej še na italijanski moto.it ali ebay.it kakšen pošlje tudi po pošti v SLO.

tu res še nisem iskal... bom pogledal. Hvala ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roger G. Jagger pravi:

Vlago v luci se da resit. Cez zimo idealen cas za projekt. 

Odmontiraj luc in jo daj v pecico...(nekje 130°C za ene par minut), da silikon popusti. Vendar pazi, da jo ne pustis predolgo....zapeces :)

ocistis luc in nato nazaj sestavis in dobro zasilikoniras.....

 

lp

Ideja logična, ne vem pa, kak bi bil končen rezultat (pečen krompir ?). Mogoče bi raje kakem majstru, ki se je s tem že srečal, odnesel zrihtat, če se sploh da to zrihtat... Nisem še nič reševal ta problem, samo opazil sem ga... Kak domač serviser bi se s tem še poigral, na uradnem servisu ziher ne... tam samo naročajo nove dele z astronomsko ceno ?

pred 1 minuto, abcč pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil abcč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, abcč said:

Ideja logična, ne vem pa, kak bi bil končen rezultat (pečen krompir ?). Mogoče bi raje kakem majstru, ki se je s tem že srečal, odnesel zrihtat, če se sploh da to zrihtat... Nisem še nič reševal ta problem, samo opazil sem ga... Kak domač serviser bi se s tem še poigral, na uradnem servisu ziher ne... tam samo naročajo nove dele z astronomsko ceno ?

 

To je cist DIY zadeva....!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je 60°C več kot dovol, da silikon popusti in ne narediš še kakšne dodatne škode. Vsaj sam sem tako delal pred leti na avomobilu.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom videl, kolk se bom upal to sam delat. Je pa verjetno treba ven vzet luči in odlepit izolacijsko obrobo, da potegneš vlago ven, ne bi šlo samo s fenom direkt na luč par minut pihat? nism še nič probal, sedaj samo ''zbiram'' ideje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!