Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo ve kje bi lahko dobil kakšen senzor za nivo goriva (plovec) za ducati monster.

Lahko je nov ali rabljen.

Za pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Mene pa zanima, če je možno zablokirati motor ducati monster letnik 2001, ki ima 40kW na 35 kW, da ga lahko vozi voznik z izpitom A2.

hvala za odgovor. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo ve kje bi lahko dobil kakšen senzor za nivo goriva (plovec) za ducati monster.

Lahko je nov ali rabljen.

Za pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem.

lp

ebay te zna rešit, drugače pa AC Kondor, ti pa predlagam da si potegneš dol iz Ducatijeve strani katalog delov in prideš tja že z številko dela

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni, sem zacetnik in me zanima, ce je ducati monster 600 letnik 2000 primeren zame. Visok sem 175 cm, do sedaj vozil apn 4, 125 ccm krosa in nekaj krogov z mitotom. Zanima me ce letnik 2000 ze ima injection goriva. Lp

Popravljeno . Popravil Bago47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj velik za tvojo velikost, je primeren za začetnika, ima fergazarje - samo to ni nobena ovira... Še lažje pa ceneje se zrihta če gre kaj narobe.

Poraba pa tud ne verjamem da je nad 6 litri . Prej po 5 litri.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem se bal da je prevelik.... Drugace pa, klko kilometrov zdrzijo monsterji? Je letnik 2000 z 44k km za 1900€ dober nakup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 Monster ni neki problematičen motor, če so bili servisi opravljani redno potem mora delat brez težav. Pri teh kilometrih se menjajo jermeni, to verjetno ni naredil pred prodajo, pa mal ventile pogledat, kaj drugega pa razen rednih stvari-potrošnega materiala ne bi smelo biti.

Za tvojo višino je idealen motor, jaz sem žal z mojimi 192cm prevelik zanj, čeprav mi je všeč :) poraba je tam okol 5 litrov ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem se bal da je prevelik.... Drugace pa, klko kilometrov zdrzijo monsterji? Je letnik 2000 z 44k km za 1900€ dober nakup?

Hej, tega ne poznam,ima pa prijatelj naprodaj 620 is , tisti za 3600,ful karbon, Bos izpuhi, čist nova ketna,naštelani ventili, realni kilometri, gume nekje na 60_%, nikol na tleh.....res da mal velik hoče, samo mislim da se splača,....

Popravljeno . Popravil monsterogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, tega ne poznam,ima pa prijatelj naprodaj 620 is , tisti za 3600,ful karbon, Bos izpuhi, čist nova ketna,naštelani ventili, realni kilometri, gume nekje na 60_%, nikol na tleh.....res da mal velik hoče, samo mislim da se splača,....

Za tak denar ali pa še kakšen euro manj mu jaz prodam svojega 900ss-a. Pri katerem je bilo zamenjano pa čist vse. Agregat ima 0KM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pisuka men se zdi de semering puša...

Raj poglej se kerga druzga :)

U mater pa res !!!

Hvala, sm še prav cajt storneru B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Ali ima kdo mere za kavljasti ključ / C-spanner za nastavljanje verige (eccentric hub) pri Ducati Monster s2r? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče kdo pozna kakega Monsterja, ki se zdajle prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ? :whistle: V temi sem razbral, da se splača po nakupu peljat pregledat ventile...kateri mehanik bi bil najboljši za ducatije v okolici Ljubljane? :mellow: A je mogoče kakšna razlika med monsterjem 2001 letnik ter 99 ? Zanimam se za nakup v kratkem, samo še na plačo bo treba najprej počakat :rolleyes::D

Hvala za odgovore.

Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče kdo pozna kakega Monsterja, ki se zdajle prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ? :whistle: V temi sem razbral, da se splača po nakupu peljat pregledat ventile...kateri mehanik bi bil najboljši za ducatije v okolici Ljubljane? :mellow: A je mogoče kakšna razlika med monsterjem 2001 letnik ter 99 ? Zanimam se za nakup v kratkem, samo še na plačo bo treba najprej počakat :rolleyes::D

Hvala za odgovore.

Lp Matej

V Ljubljani imaš firmo Motorist d.o.o. ki je generalni uvoznik za Ducati v Sloveniji in imajo serviserje, ki so opravili šolanje v Ducatijevi tovarni v Bologni, tako da bolj specializiranih mehanikov za Ducati v Sloveniji verjetno ne boš našel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče kdo pozna kakega Monsterja, ki se zdajle prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ? :whistle: V temi sem razbral, da se splača po nakupu peljat pregledat ventile...kateri mehanik bi bil najboljši za ducatije v okolici Ljubljane? :mellow: A je mogoče kakšna razlika med monsterjem 2001 letnik ter 99 ? Zanimam se za nakup v kratkem, samo še na plačo bo treba najprej počakat :rolleyes::D

Hvala za odgovore.

Lp Matej

Ne vem če je najboljši, zame osebno je :grim Mehanik za Ducatije je Boštjan Urbančič. Pokliči ga na telefon 041-510-993. Boško je bil 10 let glavni mehanik za Ducati pri bivšem uvozniku, sedaj ima svojo delavnico v Tomačevem v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za zelo hiter odgovor :OK: Zdej moram pa samo še zvedet kej o zgodovini monsterjev na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!