Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

ja sem ga gledal pa je zlo slab pa še štrihan je bil tko,da ne vem.

Bom še mal pogledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kar držalo ... zakaj pa nebi raje mojega M750 kupil ... ;) ...

Mislim,da bi s svojimi 190 cm mal smešen gor na M750 zgledal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm saj tud hočkotu ne manjka zelo veliko do 190cm, ap se mini zdel kaj zelo čuden na M750, prevozil je pa tudi brez večjih naporov okoli 4kkm v približno 10 dneh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da bi s svojimi 190 cm mal smešen gor na M750 zgledal :hmm:

jaz jih imam 190 pa se sam sebi nič ne zdim smešen! go for monster!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hola!

Novička iz novega Motorrada (8/2004), zgolj v vednost in ravnanje:

Ducati je v letu 2003 izdelal 38.417 motorčkov, okoli 1000 manj kot leta 2002. Močno so zmanjšali proizvodno SS-motorčkov, torej 999 in 748, in sicer iz 16.000 na 12.000 enot. Nasprotno pa je Multistrada prišla praktično iz nič na več kot 6000 kosov in tako postala Ducatijev najbolj množični model. Ducatijev promet se je nekoliko zmanjšal in je lani znašal 388 MEUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmanjšali proizvodno SS-motorčkov, torej 999 in 748, in sicer iz 16.000 na 12.000 enot.

SS ali Superbike ... ?

999 in 749 so po njihovem poimenovanju Superbike motorji, SS pa so nekaj drugega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Sorry kletar, sem šel še enkrat pogledat original in videl, da bi moral namesto "torej" za jasnost uporabiti "SS in tudi". Se opravičujem.

(pa še originalni stavek: "Das Sportsegment, also die SS-Baureihen sowie 999 und 749, wurde stark eingedampft.")

Govora je IMHO samo o serijskih motorjih, ki se prodajajo v trgovinah. SS modeli so, kolikor jest vem o špagetih, tisti ki imajo poloklepe ali pa cele plastike in jim zdaj rečejo Sport (620 in 800ccm) ali Supersport (800 in 1000ccm), oboji v verzijah verzijah Nuda in Carenata, pa niso superšportni kot 999 ali toliko touring kot STji ampak nekaj vmes. Lahko si jih pogledaš na Motorradovem katalogu na http://www.motorradonline.de/d/87341

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je že kdo peljal svojega Dučija na servis v Claas?

a si avanturist ... :devil: :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že... :?

ah ... nič ... malo zbadam, če kdo to iz Claasa bere ... mogoče je pa vse res ... :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih danes sem videl enega modela, kako se po Lj pelje z Multistrado (rdečo, s kestlom). Ni kaj, kar lep motor, a je lastniški al testen od Claasa.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih danes sem videl enega modela, kako se po Lj pelje z Multistrado (rdečo, s kestlom).

Tudi jaz sem ga videla (pod svojim oknom, huhh - me je prav razveselil ta pogled .) ) ... zapeljal je od EF do PF in kmalu nazaj :OK: ... radovedna sem, ce bo se veckrat pripeljal mimo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to isti, kot sem ga včeraj popoldne videl na Ižanki, mu priporočam, da si kupi spodobno čelado za ta motor. Čoperska kibla s šipco nekak ne sede na Dučeta. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... jzst nisem bil ... nekako barva ne ustreza ... se mi pa zdi, da gre povsod za isti motor, saj jo v Claasu dajejo za testne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih danes sem videl enega modela, kako se po Lj pelje z Multistrado (rdečo, s kestlom). Ni kaj, kar lep motor, a je lastniški al testen od Claasa.

nekdo je zagotovo njegov lastnik. saj veš, ni, da bi motor sam, brez lastnika, po svetu taval ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je zagotovo njegov lastnik. saj veš, ni, da bi motor sam, brez lastnika, po svetu taval ... :lol1:

Ga lahko še kakšen norc povozi in pusti v grabnu za cesto počasi boleče umirati... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene je pa tale žverca začela matrat, škoda, ker sem vsaj 1,5 let premlad(izpit) in za kake 2,2 mio SIT prekratek. Ampak človek lahko sanja, ali že tudi to dandanes zaračunajo :unsure: ...

f01.jpg.jpe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa tale žverca začela matrat, škoda, ker sem vsaj 1,5 let premlad(izpit) in za kake 2,2 mio SIT prekratek. Ampak človek lahko sanja, ali že tudi to dandanes zaračunajo :unsure: ...

ST3; tut moj favorit! :OK:

Jaz sicer nisem premlad, mičkeno prekratek pa! :cry: Someday...

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ga ima. Ti pošljem njegov email na PM pa vprašaj kar te zanima, ti bo z veseljem odgovoril.

Gec

Hvala Gec! Sanje o ST2 so mimo, ker sem v nedeljo šel gledat M600 in mi je bil tako všeč, da sem ga kupil:

L.p Monstrum :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:lol1: :lol1: :lol1:

citirano.......

Ducati in presenečenja

Prihodnost italijanskega motocikla ni v športnikih tipa 999. Veliki Ducati se v domišljiji Marka Savoryja podaja na pot izdelovalca customov in križark - Ducati Super-Sport-Cruiser.

Savory bo namreč na prihajajoči Losa Angeles Calendar Motorcycle Show pripeljal zanimive prototipe. Vsi izvirajo iz Ducatijevega hleva, osnova je namreč Monster 1000 DS. Savory si je namreč sposodil nekaj Ducatijevih modelov in jim pritaknil daljše vilice, pod drugačnim kotom, novo vzmetenje, izpuh, sedež in zadek. Motocikli imajo okus po Harley – Davidsonu in ne Ducatiju. Morda sploh ni slaba ideja!

pa še link

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).com/Novosti/default....hod=page&id=204

:hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če mi je všeč ali ne :) Vsekakor pa zanimivo za pogledat.

post-4-1084260472.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!