Skoči na vsebino

Športni filter


AXi0N`

Priporočene objave

Torej zanima me kaksen sportni filter kupit in kako ga namontirat? Prilagam slike... Kot prvo sem odstranil box, zdaj pa se je ostala tista crna guma. Ali lahko dam kar na to gumo gor filter? :unsure:

Prosim ce mi lahko kdo pomaga kako in kaj!

Hvala in LP :OK:

post-7585-1118140220_thumb.jpg

post-7585-1118140233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zanima me kaksen sportni filter kupit in kako ga namontirat? Prilagam slike... Kot prvo sem odstranil box, zdaj pa se je ostala tista crna guma. Ali lahko dam kar na to gumo gor filter? :unsure:

Prosim ce mi lahko kdo pomaga kako in kaj!

Hvala in LP :OK:

Glej za športn filtr moreš met večji fergi da se ti bo sploh kej poznal čene ja lahka sam še slabš ko z original filtrom.

Če daš športn filtr gor moreš nastavit zrak in dat večjo dizo.

Če tega ne nardiš ti motor lahko zariba.

Drgač pa lahka daš šprtn filtr gor na tisto gumo,ki je na fergiju sam moreš dat dve šelne gor da ti nov dol padu.

Priporočam ti da si nabaviš Malossi E5 športni filtr kr je najbolši za nepredelane scooterje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za odgovor. Torej, ce dam na to kr sportni filter bo frka? Rabim samo zaradi zvoka, nic drugega!!! Oziroma ne jaz ampak punca, ker je njen skuter. Tako da kaj mislis... lahko dam tega Malossija kar na to ali ne?

Hvala se enkrat!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaribu ne bo kr tk..

Zariba lahka sam če je ditech.

Glej kup, en športn filter, lahk tud kr RMS žičnati filter, ga lepo dej gor, da bo koker tolk fiksn, potem pa imaš zraven tega filtra en šravfek, tega moreš nastavit..

Ampak s tem se boš potem obremenjeval.

Ampak verjemi da se boš ti ali tvoja punca hitro naveliala tega zvoka...ker je totalno brez vezn :D :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

zaradi filtra ti lahko zariba ja, ce mas tunan AC skut, pa potem hoces da ti gre vec, zaradi filtra dobi vec lufta, posledicno se bolj greje in ti lahko zato ribne (ce se prav spomnim, je ravno oki mel taki problem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad filtra...never.... :nono:  :lol1:

Vredu, ko si tk pametn, si pa kup ditecha pa dej gor šp. filter, al pa še bolš, kr dol ga dej..

Sporoč potem rezultat :D

Mogoče pa boš prvi ki mu ne bo ribnu :)

Drgač lahk pa ribne zarad prešvohne mešance kot je djeZo reku..

Popravljeno . Popravil TiCkO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu, ko si tk pametn, si pa kup ditecha pa dej gor šp. filter, al pa še bolš, kr dol ga dej..

Sporoč potem rezultat :D

Mogoče pa boš prvi ki mu ne bo ribnu :)

Drgač lahk pa ribne zarad prešvohne mešance kot je djeZo reku..

Prvo, da se seznanimo...ima purejeta, ki ima enak način "dovajanje bencina v izgorevanje" kot ditech, zato mi ne neki tlele pametovat...drugo...ditech ali purejet ne obstaja AC... :lol1: :lol1: :lol1: ...tretje pa...imam malossi e5 na svojmu, mi še ni ribnu, pa mam z njem gor narjenih 14 000 km. Tak, da jst na vašem mestu ne bi mene učil, ampak bi sam sebe kj bolj pametnga nauču...

...vem!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waa!

Pa ka ti misliš da ko maš nekega skuterja pa da ko znaš valčke zamenjat da vse veš..

Ne bit preveč pametn pa skoz bit glasn, ker ne boš daleč prišu!

Pa prvo kot prvo.

Ditech je aprilia, purejet je gilera in piaggio..

Nikjer nisem napisu da to ni isto..

Pač direkten vbrizg goriva!

Direkten vbrizg so začeli delat, ker ima boljši izkoristek pri manjši porabi! In tuki zraven je že elektronika da uravnava mešanico bencina, olja in zraka!

Če daš na ditecha/purejeta športn filter, moreš nastavit zrak.. Če daš pa kr tk to gor pa ne bo dolgo delalo!

Pa ko boš prešravfu pa prebral tolk o skuterjih ko js pol se mi jav pa se deli pametnega!

Pa tud nikjer nisem napisu da je AC ditech, ampak problem zakaj zariba je probližno isti!

Na tvojmu mestu bi se mal zamislu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waa!

Pa ka ti misliš da ko maš nekega skuterja pa da ko znaš valčke zamenjat da vse veš..

Ne bit preveč pametn pa skoz bit glasn, ker ne boš daleč prišu!

Pa prvo kot prvo.

Ditech je aprilia, purejet je gilera in piaggio..

Nikjer nisem napisu da to ni isto..

Pač direkten vbrizg goriva!

Direkten vbrizg so začeli delat, ker ima boljši izkoristek pri manjši porabi! In tuki zraven je že elektronika da uravnava mešanico bencina, olja in zraka!

Če daš na ditecha/purejeta športn filter, moreš nastavit zrak.. Če daš pa kr tk to gor pa ne bo dolgo delalo!

Pa ko boš prešravfu pa prebral tolk o skuterjih ko js pol se mi jav pa se deli pametnega!

Pa tud nikjer nisem napisu da je AC ditech, ampak problem zakaj zariba je probližno isti!

Na tvojmu mestu bi se mal zamislu!

na tvojem mestu, bi se jst raj mal zamislu, pa ne mi tlele neki pametvat...jst sm sam povedu svoje, sicer ti pa nism nč žalga naredu, ali pač? a boš mamici teku jokcat?

sicer pa...mx50...dj mi ne več pametvat, ka te mam poln k....na tem forumu...

pozdrav :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, poštudiri mal! Ka pa če ma folk tebe poun kurac?

Pa js nič ne pametujem, boš reku da kar sem reku ni res?

Če kdo pametuje si to ti!

In tud ti si obudil to temo, zakaj? ker si TI pametoval!

Žalega mi nisi nič naredu, js sm ti pač povedu, ti si pa začel bluzit pa bit pametn!

Pa še enkrat omen mojo mamo pa ti ne bo fajn!!

Pa sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Arrow sicer pa ko bos mel ''malo'' vec postov kot 88 pol ti lahko gre kdo na qrac, mislim pa da si priso pred mescom dni in si ze car :? :BUA: :fredy: go to sleep :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

mene zanima kaj morem naredit če si hočem not dat športni filter v runnera?a morma kakšno večjo dizo not dat da mi neb pol ribnu.

pa kakšni športni filtri so najbolši?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp kaj lahko se meni malo pomagate :D jas si zai mislim dat tui sportni filteer gor na yamaho aerox(ker bom izpuh tui menjal pa valcke ):) kaj tui treba dat vecjo dizo al je vredu kar je ker ko bom mel "keš" si mislim novi ferg kupit :D sam ni dnara zai :D ker je skuter novi pa bi si dal na prvem servisu (zai mam 700km) pri 1000 pa bi dal gor izpuh pa filter.. pa se kake drobnarije :D LP hvala za odgovore ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='31 Jul 2006 @ 09:34' post='759609']

Diza te pride 600 SIT in ja je potrebna menjava razen ce hoces da ti ga mori :)

ja sam kak vlko dizo????pa ki se bi jo dalo dobit jo majo v stupitu ce ves ki je to :D lp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kak vlko dizo????pa ki se bi jo dalo dobit jo majo v stupitu ce ves ki je to :D lp :P

Majo tam ja, pride pa te 1380 menda.. Probaš z 80 pa vidiš kak je.. Potem pa kupiš al večjo al manjšo, odvisno od delovanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa kaj dizo ti lahko not dajo na servisu prvem pa da placas delo? lp ker mam garancijo ne eno leto pa se mati pizdi ce bi kaj sraufal ! te pa :P :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!