Skoči na vsebino

Priporočene objave

Vsem motosvetovcem posıljava lepe pozdrave ız Avalyka (zahodna Turcıja). Za nama je ze 4.000 km ın pocası jo mahava protı Grcıjı, kjer bova po 5.500 km koncala potovanje. Zaenkrat je razen pocene gume ın prebavnıh tezav vse O.K. Nadaljne porocanje sledı ob slıkah ın turskem çayu.

P.S. :Zelıva vam uspesen preostanek pocıtnıc!!

Cıao, by Pero ın Natasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

]....#=&&)305;n#$$/6;*!%".... :shock: :wink: :twisted: :D 8)

Ooooo... lepo da sta se ogla$#70;$($!=

Prejmita lepe Pozdr#70;$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol:

Pa saj ni tko grozn, samo namesto "i"-jev piše "ı". Najbrž kak čuden turški character encoding. Kaj bi šele bilo, če bi s šumniki poskušala...:twisted: :twisted: :twisted:

Pero in Nataša, uživajta še naprej, pa srečen povratek domov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva dni pa konc lušnega. :( Dej javta se ko prideta domov.

Vceraj sem se z obema srecal na 3M. Izgledata izvrstno in slisati sta bila zadovoljno.

Pa se baje sta mela sonce zastonj na pretek. Mi v Lj pa polno dežja. :roll:

O barvi koze, da ne govorim saj je bila bolj tema - crno se pa v temi bolj skrije tko da o tem ko ju srecam po dnevu :wink: :lol: :lol: :twisted: :arrow:

Pa sta tudi neki slikic nardila sam jih bosta naprej se poslihtala in uredila pol pa bo. :D

Komi cakamo 8) :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turčijo doživela in preživela in bilo je nepozabno!!

No slikice sva že uredila in sedaj čakajo da jih pokaževa vsem motosvetovcem!Mislim da vas bodo navdušile in skoraj sigurno je vaša naslednja destinacija Turčija!Namreč tam so ljudje in cene izjemno prijazni do turistov-torej kaj si lahko želiš več!Gumi defekt sva doživela in morem reč da s polnonatovorjenim motorjem na avtocesti to sploh ni zabavna zadeva! :D :shock: :?

No danes pridem v Londona in tam bodo slike na ogled z obsrežno razlago in demonstracijo TOREJ VABLJENI!!!

No za tiste ki ne boste utegnili pa bom zadevo najverjetneje pripravil v video tehniki za hladne jesenske dni da bomo vsi skupaj podoživeli poletno vročino in radosti potovanj!!!

Ps: se vidimo danes okoli 21.00 h v Londonu!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turčijo doživela in preživela in bilo je nepozabno!!

No slikice sva že uredila in sedaj čakajo da jih pokaževa vsem motosvetovcem!Mislim da vas bodo navdušile in skoraj sigurno je vaša naslednja destinacija Turčija!Namreč tam so ljudje in cene izjemno prijazni do turistov-torej kaj si lahko želiš več!Gumi defekt sva doživela in morem reč da s polnonatovorjenim motorjem na avtocesti to sploh ni zabavna zadeva! :D :shock: :?

No danes pridem v Londona in tam bodo slike na ogled z obsrežno razlago in demonstracijo TOREJ VABLJENI!!!

No za tiste ki ne boste utegnili pa bom zadevo najverjetneje pripravil v video tehniki za hladne jesenske dni da bomo vsi skupaj podoživeli poletno vročino in radosti potovanj!!!

Ps: se vidimo danes okoli 21.00 h v Londonu!

Ciao,by Pero

A na 3M vaju ne bo?

:?: :?: :arrow: Zarad zaprtja centra nas je tam skos manj. :cry: :x :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdravo pero!

ker si bil pred mano v turčiji saj sta moja prijatla padla ze v grčiji :cry:

bi te prosil da mi das nekaj vec infor. o sami turčiji! kje si bil, kaj se splača videt, kje prenočit, hrana,.... cene?? komplet stroški, itd...

lahko mi tud po mailu pošlješ !

odpotujem namreš 13.9. !!! tako, da se ze zdaj norčujem iz njiju, da če pridemo na dan "petek 13-ga" do trsta na trajekt smo že naredli pol poti :D :D

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome back PERO&Natasa!!! :smilecolros:

Sama pa naslednji teden, a zal z letalom.

A me vzameš s seboj ?

Obljubim da ne bom priden !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem tut magari še enkrat saj sem bil prvič čist navdušen!Torej kdaj gremo!!??Ti bom kufre nosu če treba!! :D :lol: :o

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

fantje in dekleta en lep pozdrav z grcije iz patrasa kjer cakam na trajekt za trst po prevozenih 3.900 km po turciji! blo zelo dosti za videt vendar premalo casa!!!

pero hvala za mail, vendar nisem mel casa da bi se kaj oglasi glede info. o turciji! boma pa kdaj drugic ko pridem obujala spomine :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če bo vse posreči bom morda naslednje leto naredil eno turo po turčiji. Ker bo to moja prva večja tura z motorjem bi vas prosil za nasvete in potek poti. Šel bi pa po najcenejši možni poti. V katerem mesecu se najbolj splača tja?

Moja zamišljena pot je čez Hrvaško, Yug, Bolgarijo - Turčija in isto nazaj. Ali priporočate kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem tut magari še enkrat saj sem bil prvič čist navdušen!Torej kdaj gremo!!??Ti bom kufre nosu če treba!! :D :lol: :o

Ciao,by Pero

Pero, ali lahko malo bolj natančno opišeš stroške in pot.

Kaj si pa naredil ko ti je guma počila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zamišljena pot je čez Hrvaško, Yug, Bolgarijo - Turčija in isto nazaj. Ali priporočate kaj drugega.

Jaz bi šla na trajekt do Igumenitse in čez Grčijo v Turčijo. Pravzaprav to sploh ni tko švoh ideja. Mogoče drugo leto za 1. maj. Hmmmmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par motoristov je šlo letos iz kluba moto guzzi v Turčijo in so šli iz Igumenitse. Povedali so, da so v Turčiji med samimi kraji velike razdalje kjer nimaš kaj videt in se samo voziš. Pravijo, da bi bila najboljša varianta, če bi se dalo pridet z ladjo do Patrasa in potem z drugo manjšo nekje do sredine Turčije, kjer imaš možnost potem na sever ali jug in se veliko manj voziš brezveze. Jaz bom šel za prvomajske za tri tedne. Verjetno bo treba vzet s seboj malo več kakor 130000,00 sit. Čeprav je poceni si pa malo več privoščiš in denar kar kopni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par motoristov je šlo letos iz kluba moto guzzi v Turčijo in so šli iz Igumenitse. Povedali so, da so v Turčiji med samimi kraji velike razdalje kjer nimaš kaj videt in se samo voziš. Pravijo, da bi bila najboljša varianta, če bi se dalo pridet z ladjo do Patrasa in potem z drugo manjšo nekje do sredine Turčije, kjer imaš možnost potem na sever ali jug in se veliko manj voziš brezveze. Jaz bom šel za prvomajske za tri tedne. Verjetno bo treba vzet s seboj malo več kakor 130000,00 sit. Čeprav je poceni si pa malo več privoščiš in denar kar kopni.

Preberi si malo nazaj, kjer sem pisala o ladijskih prevozih med Grćijo in Turčijo. NI POCENI. Pa tudi ni trajektov. Vsaj med Rodosom in Marmarisom ne. Me prav zanima, kako bi kaj zgledala varianta prek Cipra. Greš iz Aten na grški del Cipra, po kopnem greš v turški del in pol z ladjo v Turčijo. Hm, bo treba kake turške ciprčane najdit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!