Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Sem opazila oz. zvedela, da je ene par Ptujčanov tle gor. Dajte se malo oglasit, pa da vidimo oliko nas sploh je.

Veljajo vsi iz Ptuja in bližnje okolice

Evo št. 1: Mačica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi mene!

Si odprla temo, ki sem jo ze sam htel pred cajtom...

No, da vidimo koliko nas je iz najlepsega mesta... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo tolko nas je? :o

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ste že vi trije preveč, da bi se lahko uskladili glede primernega prostega termina za skupno vožnjo.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da vidimo koliko nas je iz najlepsega mesta...  :blush:

ŠENTJURČANI!!

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zgleda, da bomo kar mi trije morali sami nekak oživit to ptujsko motosvetovsko sceno.

Mogoče pa so ostali samo preveč sramežljivi, da bi se tukaj javljali. Pa se mormo za kaki spoznavni miting v živo zmenit. Pa bo pol še kdo zraven prišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistrca ne šteje, ha?  :?  :whistle:

Hm, saj ne, da ne bi štela, ampak večina bistričanov je v mariborskem krožku.

Ma, ko se bomo dobili ali se šli pelat, si valjda toplo vabljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bomo zdaj po novem razglasili: PTUJ DO PARIZA :D  :OK:

...pa do Budimpešte, da bomo tudi mi not padli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa do Budimpešte, da bomo tudi mi not padli  :whistle:

Kake Budimpeste, do TOKIA!! :yea1:

dobricacosic.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zgleda, da bomo kar mi trije morali sami nekak oživit to ptujsko motosvetovsko sceno.

Mogoče pa so ostali samo preveč sramežljivi, da bi se tukaj javljali. Pa se mormo za kaki spoznavni miting v živo zmenit. Pa bo pol še kdo zraven prišo.

Absolutno! Pa saj vem, da jih je se nekaj, samo vprasanje, zakaj se ne javljajo...

Stigmata, npr?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno! Pa saj vem, da jih je se nekaj, samo vprasanje, zakaj se ne javljajo...

Stigmata, npr?!

Se mi zdi, da je nekaj govorila, da gre nekam na počitnice. Samo sem že pozabila kdaj pa kam :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: Da skočimo primorci malo umes, primorca natančneje :) Sva bla danes na vaših koncih, pa se sprašavamo kaj delate tam motoristi ko pa so vse ceste takoooo ravne :yawn: :zzz: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

:krneki: Da skočimo primorci malo umes, primorca natančneje :) Sva bla danes na vaših koncih, pa se sprašavamo kaj delate tam motoristi ko pa so vse ceste takoooo ravne :yawn: :zzz: :krneki:

Hja, nisi se vozil po pravih cestah ima toga mnogo kod nas u Ptuj....he he :slap: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: Da skočimo primorci malo umes, primorca natančneje :) Sva bla danes na vaših koncih, pa se sprašavamo kaj delate tam motoristi ko pa so vse ceste takoooo ravne :yawn: :zzz: :krneki:

Imamo, imamo... Naslednjic ko prideta, se prej tu najavita, da vama pokazemo.. :kva2:

Aja, pa da nisi pomotoma prestavil Ptuja v prekumrje? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo, imamo... Naslednjic ko prideta, se prej tu najavita, da vama pokazemo..  :kva2:

Aja, pa da nisi pomotoma prestavil Ptuja v prekumrje?  :krneki:

prestavil-a ;)

je pa res, da je asfalt v primerjavi z zahodom večinoma fkurcu :BUA:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prestavil-a  ;)

je pa res, da je asfalt v primerjavi z zahodom večinoma fkurcu  :BUA:

jebiga, je pač tako, da ves denar tja na zahod porivajo.....

Pri nas pa se vozijo od Šentilja proti hrvaški meji kolone tovornjakov po lokalnih cestah, avtocesto pa planirajo za 2013. Ampak mislim, da bodo prej še en obroč okoli Ljubljane naredili, preden nam bodo kaki kos avtoceste privoščili.

Do takrat pa bodo naše ceste razrite....

Ah, ja, pa jaz sem tudi tu negi okoli Ptuja doma.......

Čez vikend pa direktno na Ptuju...... :kva2:

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo javljam se na dužnost da s ponosom branim naše malo selo ki ste ga nekateri že popljuvali! Bila na morju pa ni šlo prej :oops: (ne bom več! blubim!!!!!), sicer pa mačica ve da rabim malo več cajta da se javim ko sem bolj sramežljiva .)

(al pa me ma samo grdo ko se fijakam na zadnjem zicu? :hmm: )

In z županom imamo že zmenjeno da postavimo ene par ovinkov za izbirčne in ene par bregof za tečne in šume, eh šume si pa kr sami postrežite na kak način čete samo ne mi pljuvat po ptuju, ker ste se o njem (če niste špricali) učili že v šoli (poetovio- za tiste ki so špricali) medtem ko o vaših selih nihče niti ni pomislil!

P.S. vedela sem da je le vprašanje časa kdaj bo kdo odprl "to" temo in mačica nisi me razočarala :whistle: :004

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!