Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

No, si le prišla. Smo se že spraševali kje hodiš. A tole je zanalašč tak napisano al se je ponesrečilo? From: "Veliko selo" pod Hazolami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo, imamo... Naslednjic ko prideta, se prej tu najavita, da vama pokazemo..  :kva2:

Aja, pa da nisi pomotoma prestavil Ptuja v prekumrje?  :krneki:

Deal! Naslednjič se najavimo za ogled... (čeprav tukajšnji motoristi baje niso ravno zainteresirani ker je na zemljevidu tam vse zeleno - zgleda kot ravnina :krneki:) Ampak če (ko) pridemo, se najavimo sigurno! :D

Aja in ne nism pomotoma prestavila Ptuja v prekmurje... sm jih že fasala od ptujčanke par let nazaj in tako dobila svojo lekcijo :whistle: :slap: :blush:

prestavil-a  ;)

:worship: hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja, pa jaz sem tudi tu negi okoli Ptuja doma.......

Čez vikend pa direktno na Ptuju...... :kva2:

Če dobro da si se javil, če ne bi na tebe čisto pozabili ;) :004 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, si le prišla. Smo se že spraševali kje hodiš. A tole je zanalašč tak napisano al se je ponesrečilo?  From: "Veliko selo" pod Hazolami

Bla na morju, se pravi na soncu in se javljam prvi trenutek kar sem v civilizaciji ker vem da brez mene ne gre .) B)

Haloze pa odkar sem prvič slišala mi je bolj všeč izraz Hazole in ga uporabljam brez opravičila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deal! Naslednjič se najavimo za ogled... (čeprav tukajšnji motoristi baje niso ravno zainteresirani ker je na zemljevidu tam vse zeleno - zgleda kot ravnina :krneki:) Ampak če (ko) pridemo, se najavimo sigurno! :D

Pol pa bomo dali kako kuliso gor pa skalivje narisali, če je preveč zeleno .) samo prej javi da zorganiziramo :OK: al pa je druga varianta da mate slabe zemljevide (ker jih ni narisal lokalni kmet, ki pozna vse t.i ceste ali pa poti "gi so nekda kravice na pašo gonili") al pa tretja da se na zemljevide ne spoznate :hmm:

Ni sama ravnica je pa res da Alpe niso niti pljunle po nas tak da ni podobnosti, je pa res da v Hazolah še noben grozd ni na ravnici zraso :whistle:

V glavnem silli vas nemo, lahko pa prijete .) :naughty:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... (čeprav tukajšnji motoristi baje niso ravno zainteresirani ker je na zemljevidu tam vse zeleno - zgleda kot ravnina :krneki:) Ampak če (ko) pridemo, se najavimo sigurno! :D

Ja, zemljevide je treba znati brati (pa še rima se malo.... )

Sicer pa so Haloze glih prav hribovite, pa so tudi zelene na zemljevidu. Pa Pohorje tudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, imamo par lepih ovinkov tu.. Pa se asfalt ni taka "poledica", kot na, recimo, primorskem... :P

Drugace pa trenutno brojim sitno do morja (na zalost samo cez vikend), naslednji petek! Pula in Jamiroquai!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem se vam opravičujem za ignoranco in ko bo čas in volja, se oglasimo pri vas in seveda najavimo za ogled! :yes:

Do takrat pa vam želim veliko varnih km na vaših dvokolesnikih (spredaj ali zadaj, nima veze .))

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kaj pa pravite na to, da se dobimo naslednjo soboto 25.6. pri Pomaranči in se uradno konstituiramo. Upam, da nimate vsi za naslednji vikend kakih hudih planov kam it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kaj pa pravite na to, da se dobimo naslednjo soboto 25.6. pri Pomaranči in se uradno konstituiramo. Upam, da nimate vsi za naslednji vikend kakih hudih planov kam it.

24.,25. in 26. 6. sem v Puli... Sem ze zgoraj napisal... :kva2:

Ta teden, ali pa naslednji bi meni pasalo... Seveda tudi kak dan med tednom prav pride, vendar ne vem, kako je z ostalimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.,25. in 26. 6. sem v Puli... Sem ze zgoraj napisal... :kva2:

Ta teden, ali pa naslednji bi meni pasalo... Seveda tudi kak dan med tednom prav pride, vendar ne vem, kako je z ostalimi...

No, saj načeloma sem jaz tisti vikend na Ptuju do 28., torej torka. Tak, da lahko zaradi mene tudi takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj načeloma sem jaz tisti vikend na Ptuju do 28., torej torka. Tak, da lahko zaradi mene tudi takrat.

Ja, potem pa se zmenimo za en nehvalezen dan, ponedeljek 27.

Lokacija: Pomaranca

Datum: 27.6.2005

Ura: 19:00 :hmm:

Anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, potem pa se zmenimo za en nehvalezen dan, ponedeljek 27.

Lokacija:        Pomaranca

Datum:          27.6.2005

Ura:                19:00 :hmm:

Anyone?

Na bo me, vsak dan delam do 22h :D

A smem pripomnit da sta na Ptuju dva Pomaranča bara? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem pripomnit da sta na Ptuju dva Pomaranča bara? :whistle:

Jaz v onem pri Eurospinu sploh še nisem bila. In točno tistega sem imela v mislih. Upam, da wind tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v onem pri Eurospinu sploh še nisem bila. In točno tistega sem imela v mislih. Upam, da wind tudi.

Tocno tega sem imel v mislih... Pomaranca pri Dravi. Ogromen parking, mizice veni, krasne kelnarce... :kva2:

Pa malo lahko naredimo konkurenco onim sminkerckom z porihtanimi mazdami, ne? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa malo lahko naredimo konkurenco onim sminkerckom z porihtanimi mazdami, ne?  :krneki:

NEEE mi pa že ne. Mi pa res nismo pozerji, da bi se tam nekaj kazali in delali konkurenco šminkerčkom :P :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEEE mi pa že ne. Mi pa res nismo pozerji, da bi se tam nekaj kazali in delali konkurenco šminkerčkom  :P  :lol1:  :lol1:

Jaz sem baje pozer, ker imam spucan motor... :blush: :?

Ok, termin je okvirno potrjen:

Pomaranca (ob Dravi)

27.6. 2005 -> ponedeljek

ura 19:00

Prisotnost najavli:

1. wind

2. macica

3. pirrulz

4. ...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem baje pozer, ker imam spucan motor...  :blush:  :?

Dobro, te pa se bom jaz celi ponedeljek ganjala po kakih blatnih gozdovih, da bom dobra protiutež bleščečemu trumfu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bo me, vsak dan delam do 22h  :D

A smem pripomnit da sta na Ptuju dva Pomaranča bara? :whistle:

Heh, lahko pa svojga poverjenika pošlješ tja :naughty: :P :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tega sem imel v mislih... Pomaranca pri Dravi. Ogromen parking, mizice veni, krasne kelnarce... :kva2:

Pa malo lahko naredimo konkurenco onim sminkerckom z porihtanimi mazdami, ne?  :krneki:

Samo res niste mogli kake boljše lokacije najti???

pomaranča :SS

je samo za one šminkerčke :SS

mi gre res na :SS ko jih z mosta gledam, kako z zobnimi ščetkami pucajo felne na svojih avtih.......

To mi je mačica namerno namestla.

Se bova doma pogovarjala :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res niste mogli kake boljše lokacije najti???

pomaranča  :SS

je samo za one šminkerčke :SS

mi gre res na  :SS  ko jih z mosta gledam, kako z zobnimi ščetkami pucajo felne na svojih avtih.......

To mi je mačica namerno namestla.

Se bova doma pogovarjala  :fight2:

A tek da vidis kako neusmiljeno preganjajo vsako muho ali musico, ki si drzne sesti na njihov avto....

Ja pa predlagaj neki drugi plac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še en Ptujčan(pravzaprav Haložan :OK:) se javlja....

Komaj zdaj sem videl, da je ta tema na forumu

Lepo bi bilo, da se Ptujčani kdaj dobimo in spoznamo :)

Vi se kar dogovorite za en termin. Če bom prost pa se vsekakor vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res niste mogli kake boljše lokacije najti???

Končno!!!!! Stari se strinjam s tabo! Zaj pa reda doma naredi pa Mačico prepričaj o boljši lokaciji .) !!!!!!! Itak jo boš moral ti prpelat če če z motorom prit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!