Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Kaj zaj še vedno ne slišim zvoncev?!?

Kaj bom res mogo še dva meseca samo kurblat v garaži al kaj.

Skačite pubeci :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skačite pubeci :-)

Evo, po pisarni sem skakal ko majmun, pa razn da mi je tajnica banano prinesla, ni blo nekega haska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po pisarni sem skakal ko majmun, pa razn da mi je tajnica banano prinesla, ni blo nekega haska...

To ti je zaradi izgleda, skakanje ni bilo potrebno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...Raje se družim z ljudmi, ki jih poznam že dolga leta, ki se znajo zabavat tudi brez ledraste Helene Blagne na odru, ki uživajo v majhnih dogajanjih, kot so peka jagenčka in "pasje radosti" na ognju, primerjalni testi žganjic, pripovedovanje smešnih zgodb iz pravih ust, pa četudi sem jih že stosedemnajstkrat slišal...

Uhhhh brbotanje na ČEBULI narejenega golaža v kotlu me naravnost vzburja! ..."

Tole sem prevzel od mojega kolega SF-ja, ko je branil cast II.Slončkove ringaraje pred napadi. Mislim, da teh par stavkov popolnoma opise razloge, zakaj bi se clovek sredi zime z motorjem odpravil v Kamniško bistrico 12., 13. in 14. februarja.

http://www.motosvet.com/druga-slonckova-ringaraja.html

Ce se najdes med temi vrsticami tudi ti, potem si iz pravega testa. Ne cakaj pomladi, pridi raje k nam na pravo zimsko MOTO festo!!

Lep pozdrav v upanju, da se vidimo gor!

Jaka

p.s.: Ceprav ne bomo nikogar posiljali domov, ce pridete z avti, moram se enkrat poudarit, da je to vseeno zimski MOTO zbor. Saj se da, verjemite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Saj sen vedo .... kurenti bodo pregnali zimo in so jo :worship::worship:

Dober dan Ptuj :beer2:

:grim :grim :grim , dobro so skakali pubeci letos. Zvonckiii in trobenticeee, Triumphekiii, Yamahiceee,... :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim , dobro so skakali pubeci letos. Zvonckiii in trobenticeee, Triumphekiii, Yamahiceee,... :music1:

:worship:

sen vedo, da je Ptuj center sveta... zdj se bodo pa začel politiki tam zbirat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn vedo, da je Ptuj center sveta... zdj se bodo pa začel politiki tam zbirat :whistle:

...upam, da jih bodo peljali v Qlandijo (Zootic) :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo bajkeri!

4 dni bom preživel v hotelu Primus na Ptuju :naughty: Svetujte mi kaj si naj ogledam v vašem lepem mestu :? Kje se zbirate bajkeri :? Hvala za pomoč,pa pohitite ker v četrtek nastopim dopust pri vas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sen vedo .... kurenti bodo pregnali zimo in so jo :worship::worship:

Ja, res so jo dobro pregnali!!! Aja, mogoče pa nisem opazil, da je leto spet naokoli pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujte mi kaj si naj ogledam v vašem lepem mestu :?

V Qlandiji majo akcijo postrežne pariške. Se ti splača it pogledat, če bi rad videl podivjane Ptujčane v akciji...

Kje se zbirate bajkeri :?

Glej gornji odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo bajkeri!

4 dni bom preživel v hotelu Primus na Ptuju :naughty: Svetujte mi kaj si naj ogledam v vašem lepem mestu :? Kje se zbirate bajkeri :? Hvala za pomoč,pa pohitite ker v četrtek nastopim dopust pri vas :OK:

- grad

- pokrajinski muzej

- staro mestno jedro (orfejev spomenik, mitreje, mestna hiša, stari magistrat, dominikanski samostan, minoritski samostan... )

- mestno vinsko klet .)

- galerije (miheličeva,itd.. )

- knjižnico (nedvomno najlepša v slo)

...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Qlandiji majo akcijo postrežne pariške. Se ti splača it pogledat, če bi rad videl podivjane Ptujčane v akciji...

Stari, zadnjič sem srečal eno par mariborčanov na obisku na Ptuju.. Sem jih slikal... So se kriče razbežali, ko so se električne luči prižgale :P

post-6321-126821341785_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Qlandiji majo akcijo postrežne pariške. Se ti splača it pogledat, če bi rad videl podivjane Ptujčane v akciji...

Glej gornji odgovor...

look who's talking ...

post-19673-126821792501_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, zadnjič sem srečal eno par mariborčanov na obisku na Ptuju.. Sem jih slikal... So se kriče razbežali, ko so se električne luči prižgale :P

po sliki sodeč, to niso kleni mariborčani, ampak čistokrvni prleki oz. z drugimi besedami praptujčani. je pa res, da v vseh teh letih, kao napredka, ni prišlo glih do nekih opaznih sprememb... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sliki sodeč, to niso kleni mariborčani, ampak čistokrvni prleki oz. z drugimi besedami praptujčani. je pa res, da v vseh teh letih, kao napredka, ni prišlo glih do nekih opaznih sprememb... :P

Ko so na Ptuju z zlatimi žlicami in vilcami jedl, so se pod podpohodrska bitja z lesenimi kiji pretepala za koščke hrane, ki so jih ptujčani frcali čez obzidje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

look who's talking ...

post-19673-126821792501_thumb.jpg

Upam, da si pogledal... :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so na Ptuju z zlatimi žlicami in vilcami jedl

Mislim, da se ti je zaradi prebiranje ZF zgodb malo sfuzlalo. Ptujčani še danes ne znajo z vilcami jest. Je pa res, da so se pred kratkim naučili vsaj žlico uporabljat.....za več stvari. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ojlala, sosedje!

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212706845_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hmmm, se nam nic ne dogaja na ptujskem? :hmm: :yawn: :hmm:

Pa se! :grim :grim :grim

Danes pomahal nekomu na modrem Speedu. :yea2: :yea2: :yea2: Sva se videla. :eek: Dobil pomah nazaj in dan je bil se lepsi... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, se nam nic ne dogaja na ptujskem? :hmm: :yawn: :hmm:

Pa se! :grim :grim :grim

Danes pomahal nekomu na modrem Speedu. :yea2: :yea2: :yea2: Sva se videla. :eek: Dobil pomah nazaj in dan je bil se lepsi... :lol: :lol: :lol:

Potrudi se in nas povabi na bograč?

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!