Jump to content

Motosvet sekcija Ptuj

Recommended Posts

Mam en predlog! O:-)

Kaj če bi se dobli na "kurentih"? Vem da je to dolgoročno (in mislim da me celo ne bo O:-) ) pa vseeno. Enkrat do konca mesca se lahko pol zmenimo al v pet al v sob itd... .)

L.P.

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• wind

405

• Lobo

392

• stigmata

366

• pirrulz

304

Top Posters In This Topic

Popular Posts

z drugimi besedami, nič novega...

Super, se bo vsaj število brezposelnih kurentov zmanjšalo. Bojo vsak svoj s.p. odprli, ob cesto kulnkišto postavli, pa mimovozečim prodajali svežo limonado pa japke...

Ptujčani kot Ptujčani.....

Posted Images

Mam en predlog!  O:-)

Kaj če bi se dobli na "kurentih"? Vem da je to dolgoročno (in mislim da me celo ne bo  O:-) ) pa vseeno. Enkrat do konca mesca se lahko pol zmenimo al v pet al v sob itd...  .)

L.P.

Khmm... kaj so to kurenti? :ninja:

29.07. - 31.07.

10. Srečanje motoristov

Športno igrišče Žamenci MK Kurent - Ptuj

Info. :Slavo Bezjak: 041-757-217, Andrej Flajs: 041-504-583

Evo Wind, specially for you. Short notice.

V petek pridem domov z motorjem, ki bo sicer samo za silo skup zabit ampak bo spet vozen. Tako, da se dajmo dobit v petek ob 19.00 v Evropi.

Seveda vabljeni tudi vsi ostali, ki bi se želeli zapeljati skozi najbolj srčkano slovensko mesto (Mariborčani included).

Zaradi mene se ne rabite niti prijavljati. Jaz bom v petek tam spila eno kavo. Če bo kdo tam lepo vabljen, da se mi pridruži.

Evo Wind, specially for you. Short notice.

V petek pridem domov z motorjem, ki bo sicer samo za silo skup zabit ampak bo spet vozen. Tako, da se dajmo dobit v petek ob 19.00 v Evropi.

Seveda vabljeni tudi vsi ostali, ki bi se želeli zapeljati skozi najbolj srčkano slovensko mesto (Mariborčani included).

Zaradi mene se ne rabite niti prijavljati. Jaz bom v petek tam spila eno kavo. Če bo kdo tam lepo vabljen, da se mi pridruži.

Pridem definitvno! Da ne bom ispadel kot neki spilferderber... :huh:

Jaz bom spil en pir...

:whistle:

Špilferderber

Jaz bom spil en pir...

watch your mouth... :devil:

:lol1:

Jaz bom spil en pir...

okej okej jaz tudi vletim. ampak jaz bom spil dva pira. :beer1: :grim

watch your mouth... :devil:

O, pa res mariborčani čitajo ta topic. No, upam, da se res kdo od vas prikaže v petek.

Aja, da ne bo pomote: petek 8.7.2005

Grdo :fight2: ki si zmislite tako uro!?!?!?!?!? Jaz do 21h delam!!!!!!!!!!!! :fight2:

Mogoče pošljem "zastopnika" :hmm:

Edited by stigmata

Da ne pozabim :slap: od Pomaranče ste presedlali na Evropo? :slap: a je sploh lahko slabše???? :SS :slap: :SS :slap: :rolleyes:

:whistle: O:-) :whistle: O:-)

Kaj če bi ti šla ob 20h na kofe, mogoče jaz lahko malo prej spi**** s šihta pa te še ki dobim :blush:

Da ne pozabim  :slap: od Pomaranče ste presedlali na Evropo?  :slap:  a je sploh lahko slabše????  :SS  :slap:  :SS  :slap:  :rolleyes:

:whistle:  O:-)  :whistle:  O:-)

Je... Če bi se dobili v Realu... :whistle:

Kaj če bi ti šla ob 20h na kofe, mogoče jaz lahko malo prej spi**** s šihta pa te še ki dobim  :blush:

Glede na to, da se je fokl nekaj prijavljal za pir, mislim da ne bo tezav... Tudi ce koncas ob 24.00 bo nekdo se vedno tam... :grim

Špilferderber

:topic:

O, pa res mariborčani čitajo ta topic...

Watch your mouth... :devil:

da citiram lokalnega kantavtorja Jenkija

"...jaz sem doma iz slovenskega Teksasa,

jaz sem rojen na Kozjanskem..."

p.s. brez zamere... bi prišel, pa je petek rezerviran za metek na eni tridesetletnici..

Da ne pozabim  :slap: od Pomaranče ste presedlali na Evropo?  :slap:  a je sploh lahko slabše????  :SS  :slap:  :SS  :slap:  :rolleyes:

:whistle:  O:-)  :whistle:  O:-)

Draga Stigmata. Ti kar pošlji zastopnika. Mi ne bo treba kupovat Cosmopolitana, da bi te lahko počakala do 20ih.

V Evropi smo malo bolj podobni Ljubljančanom, ki se na 3M razkazujejo. Mi se bomo pa pač pred Evropo :D

V Evropi smo malo bolj podobni Ljubljančanom, ki se na 3M razkazujejo. Mi se bomo pa pač pred Evropo :D

U, mater, te pa moram spucat moped... :krneki: