Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Zakaj  :BUA: ?? Tako boš lahko vsaj mirno spil tista 2 ali 3 pire.

ne, ne, jaz bom spil samo enega italijančka. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora šparat za dunlopko...ups  :whistle: ...pirellko

ja, pa skladiščenje bo treba plačat vama dvema (idon'tdosadomazopress :lol: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tokratna udeležba je bila malo bolj številčna. Celih pet. Imela pa sem se fajn. Fantje in punca hvala za družbo :D

Upam, da čimprej še kdaj.

Aja, pa predloge za naslednjo lokacijo prosim, da nem vedno samo jaz kriva za take šminkerske lokacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tokratna udeležba je bila malo bolj številčna. Celih pet. Imela pa sem se fajn. Fantje in punca hvala za družbo :D

Upam, da čimprej še kdaj.

Aja, pa predloge za naslednjo lokacijo prosim, da nem vedno samo jaz kriva za take šminkerske lokacije.

tupc tupc tupc... bzzzz...tupc tupc tupc.... :wacko: ... me še zdaj glava od tega boli... si že celo jutro zdravim glavobol s povečano dozo hard stuffa (ojštre muzike, da ne bo pomote).

drugač pa predlagam kakšen grill party odprtega tipa (tudi za ostale sodržavljane) - čevapi + pir rulz (+ pirrulz :grim :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tupc tupc tupc... bzzzz...tupc tupc tupc.... :wacko:  ... me še zdaj glava od tega boli... si že celo jutro zdravim glavobol s povečano dozo hard stuffa (ojštre muzike, da ne bo pomote).

drugač pa predlagam kakšen grill party odprtega tipa (tudi za ostale sodržavljane) - čevapi + pir rulz (+ pirrulz :grim  :lol:  )

Saj to pa lahko organiziraš. Povej kdaj pa kje, pa pridemo, pojemo in se odpeljemo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasljednič pa ne v petek ker bi se tudi midva z Andrejem Hondo prikotala pa vsak drugi teden delava popoldan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam celo, da pridem...  :blush:  :blush:

Smo se že zmenili, da nič več ne verjamemo, dokler ne vidimo.

BTW, kaj imaš ti rdeči oz. rdečesrebrni motor? Včeraj sem namreč enega videla na Prešernovi, pa nisem bila ziher al si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasljednič pa ne v petek ker bi se tudi midva z Andrejem Hondo prikotala pa vsak drugi  teden delava popoldan

Se bomo potrudili upoštevat čim več želja, ampak žal je tako, da katerikoli termin izbereš, nekomu ziher ne ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se že zmenili, da nič več ne verjamemo, dokler ne vidimo.

BTW, kaj imaš ti rdeči oz. rdečesrebrni motor? Včeraj sem namreč enega videla na Prešernovi, pa nisem bila ziher al si ti.

Rdeci ne, rdecesrebrni pa ja... In bil sem na Presernovi tudi... Vceraj bil kar dober dan, nardil 200 km... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasljednič pa ne v petek ker bi se tudi midva z Andrejem Hondo prikotala pa vsak drugi  teden delava popoldan

ta tedn mene v soboto ni, ker grem v Kranj na zbor na pljeskavic pa na par pirov. Samo upam, da bodo gorenjci tokrat škrti z dežjem in ne s soncem. :grim

Tako da (če kdo mene kaj vpraša) gre skoz petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tedn mene v soboto ni, ker grem v Kranj na zbor na pljeskavic pa na par pirov. Samo upam, da bodo gorenjci tokrat škrti z dežjem in ne s soncem.  :grim

Tako da (če kdo mene kaj vpraša) gre skoz petek.

Kaj če bi res določili petek za tak redni termin? Samo lokacijo je še treba zbrat. Kaj pa če bi se tokrat v Tigri dobili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi res določili petek za tak redni termin? Samo lokacijo je še treba zbrat. Kaj pa če bi se tokrat v Tigri dobili?

jaz glasujem za. Petek, namreč.

Tigra? :hmm: eeeee..... meni je v bistvu vseeno. Zgolj kot predlog navržem moj priljubljen lokal Orfej na Prešernovi (parkira se lahko nasproti pri NLB).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi res določili petek za tak redni termin? Samo lokacijo je še treba zbrat. Kaj pa če bi se tokrat v Tigri dobili?

Tigra?!?! :blink:

Meni je petek okej termin, lokacija pa mi je naceloma vseeno... Orfej je tudi moj najljubis plac...

Drugace pa so opcije:

- Orfej

- Maraton (parkiras v ulici)

- Pomaranca

- Evropa

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tigra?!?! :blink:

Meni je petek okej termin, lokacija pa mi je naceloma vseeno... Orfej je tudi moj najljubis plac...

Drugace pa so opcije:

- Orfej

- Maraton (parkiras v ulici)

- Pomaranca

- Evropa

...

Pa mnenju doslej prisotnih sta Pomaranča in Evropa preveč šminkerska lokala in zato nezaželjena.

Moj skromni predlog glede placa je pa ta, da bi bilo fajn, če bi bilo dovolj prostora za parkirat. Predstavljajte si, da pride mariborska delegacija, pol pa bo pred NLB takoj zmanjkalo placa za parkirat. Tak da jaz glasujem proti Orfeju. Maraton pa zaradi mene lahko, mislim, da bi bilo dovolj placa za parkirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mnenju doslej prisotnih sta Pomaranča in Evropa preveč šminkerska lokala in zato nezaželjena.

Moj skromni predlog glede placa je pa ta, da bi bilo fajn, če bi bilo dovolj prostora za parkirat. Predstavljajte si, da pride mariborska delegacija, pol pa bo pred NLB takoj zmanjkalo placa za parkirat. Tak da jaz glasujem proti Orfeju. Maraton pa zaradi mene lahko, mislim, da bi bilo dovolj placa za parkirat.

Maraton je definitvno dovolj placa za parkirat, pa se kelnarca ko dela tam je neka latentna motoristka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mnenju doslej prisotnih sta Pomaranča in Evropa preveč šminkerska lokala in zato nezaželjena.

Moj skromni predlog glede placa je pa ta, da bi bilo fajn, če bi bilo dovolj prostora za parkirat. Predstavljajte si, da pride mariborska delegacija, pol pa bo pred NLB takoj zmanjkalo placa za parkirat. Tak da jaz glasujem proti Orfeju. Maraton pa zaradi mene lahko, mislim, da bi bilo dovolj placa za parkirat.

ja za MB delegacijo je na Prešernovi res premalo placa. Maraton je koolio, majo dobro točeno pivo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za MB delegacijo je na Prešernovi res premalo placa. Maraton je koolio, majo dobro točeno pivo.  :grim

...za kuba-libre pa Mirkota vsak vikend izobrazujem, kako se mesa, pa se ga ne prime najbolj...

Bo treba povecat stevilo vaj... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za kuba-libre pa Mirkota vsak vikend izobrazujem, kako se mesa, pa se ga ne prime najbolj...

Bo treba povecat stevilo vaj...  :kva2:

ne seri. pol še gor v breg tistih sto metrov ne bom mogo prit do doma. :lol:

drugače pa Maraton pozicija: 100 m do doma, 150 m do garaže. Rrrrrulz :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol velja? Petek ob 20.00 v Maratonu?

Sicer ni čist 100%, da bom jaz ta petek tam (odvisno, če se bodo zgodili Dolomiti ali pa kak drug izlet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol velja? Petek ob 20.00 v Maratonu?

Sicer ni čist 100%, da bom jaz ta petek tam (odvisno, če se bodo zgodili Dolomiti ali pa kak drug izlet)

Ja jaz bom tam...

(ce seveda ne vleti kaj vmes... :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ok, vi kar pljuvajte...

Prioritete so, amapk eno so tudi obveznosti, mar ne??

No jaz bom v petek v maratonu... kdor pride, pride, ce pa ne bo nikoga, bom pa z kelnarco debatiral... as usual...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!