Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Da naredim povzetek vaše kracarije... Evropa apsolutno odpade ker mam še zdaj drisko od muzike pa grlo me boli od dretja :BUA: Pomaranča je glih tak za en drek. Orfej- mislim da tisti en ali dva ki se bosta iz maribora na ptuju zgubila da bosta mela plac parkat pr NLB .) O Tigri mi niti ne sanjajte ker mi je prdaleč.

Z mopedi se lahko nastavljate tu ali tam povsod je "na knap" edino pr Čebeli ga je malo več B) sicer pa nismo haklik se bomo malo tišali.

@ Pirrrulz- tebi je tak vse blizu in ti je itak vseeno kam greš, od maratona gor te bomo že na en blatnik zahaklali pa te kdo domov zategne

ostali pa- dokler vas ne vidimo nič ne verjamemo

Da povzamem- prijem (če to ni Tigra) samo bom zamudila .) aja pa lokacijo mi javite :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dvajset let ni na Ptuju poštenega lokala/kluba, da o parkplatzih ne zgubljamo besed ! :zzz:

namig ! .) kadarkoli se lahko prizibate 25 km vzdolž Drave ! kapaciteta kluba je 1000 duš, parkirišča 15 busov, ter 18 m šanka v senci ! :P

posadka unterhunda ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Tigri mi niti ne sanjajte ker mi je prdaleč.

Zadnji cajt, da si mofo omisliš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dvajset let ni na Ptuju poštenega lokala/kluba, da o parkplatzih ne zgubljamo besed !  :zzz:

namig !  .)  kadarkoli se lahko prizibate 25 km vzdolž Drave ! kapaciteta kluba je 1000 duš, parkirišča  15 busov, ter 18 m šanka v senci !  :P

posadka unterhunda !  :devil:

Ti pa toti Ormož povzdiguješ med zvezde pa samo 2x letno se spomniš domov it! In pa tud tam razn unterhunda ni ničesar pametnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če častiš, je lahko že jutri pr meni sparkirana  :OK:

Vem za en motor, ki je dost poceni in bo mogoče v kratkem naprodaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a nismo v grobem zmenjeni za Maratona?  :unsure:

hehe.. v grobem... you like it hard, a? :lol1:

@ Stigmata: mene ne bo nihče na blatnik zahaklal - sem do zdaj vedno brez opaznejših problemov gor po puklu vletel :grim Lahko me pa ti štuporamo neseš, če že hočeš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  ke pa je ta maraton?

Kako to objasnit... Mimo Ribica gres po Cankarjevi ulici proti Presernovi gor (enosmerna ulica), Maraton pa je takoj na zacetku te ulice na desni stranil... Can't miss...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  ke pa je ta maraton?

Kaj še nikoli nisi bila na Kurentih. Na panoramski so se do zdaj še vedno ustavili v Maratonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še vam do sedaj ni prišlo. :lol1: Jaz sem pa mislil, da ste že v ustaljeni formi. Vidim, da sem se zmotil.

Vse dobro na štartu. :OK: Upam, da ga bote v redu zalili. Bi vas človek prišel z veseljem vspodbujat pa moram žal bit v službi.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Maratonu se niti prav obrnit ne moreš. Seveda o kaki terasi ni govora...

"Terasa" naceloma je... Za tistih par, ko pridemo, se prevelika... .)

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Maratonu se niti prav obrnit ne moreš. Seveda o kaki terasi ni govora...

sicer pa jaz ne vem, zakaj bi se moral v gostilni sploh kaj obračat. :hmm: Prideš, se pokneš za šank/mizo, naročiš pir, malo pomodruješ (odvisno od družbe), spiješ pir, postopek ponoviš po želji, plačaš in greš.

pisofkejk. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Maratonu se niti prav obrnit ne moreš. Seveda o kaki terasi ni govora...

Ti samo pridi. Terasa je. Nekaj placa notri tudi. Ga pa ne rabimo za 1000+ ljudi, ker nas tolko ziher ne bo. Če pa bomo ugotovili, da je zadeva premajhna, ker se bomo začeli množično dobivati ob petkih ob 20ih, se bomo pa takrat zmenili za kako drugo lokacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes motor dobim  :D  :D  :OK:

o mater skoraj pozabil: kongratulacije klap klap klap aplavdiram :OK:

(nekdobovpetekrundoplačalpress :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri strani modrovanj o tem, kje bi se dobili.. :hmm:

c.o.m.e. o.n. B)

p.s. ne smem bit' preveč nesramen, ker se lahko zgodi, da vas pridem nekoč nekdaj pogledat...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!