Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Predlagam, da bi se jutri tudi dogovorili o kakem odseku ceste na našem koncu, ki bi jo lahko popisali, da ne bomo štajerci še tu zviseli. Jaz imam naslednji teden dopust in veliiiiiiiiiiiiko časa, pa bi lahko izvedla eno ali dve akciji, samo ne poznam dobro cest na 'našem koncu'.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da bi se jutri tudi dogovorili o kakem odseku ceste na našem koncu, ki bi jo lahko popisali, da ne bomo štajerci še tu zviseli. Jaz imam naslednji teden dopust in veliiiiiiiiiiiiko časa, pa bi lahko izvedla eno ali dve akciji, samo ne poznam dobro cest na 'našem koncu'.

To bi bilo fino, ceprav mi zdajle ne pade noben odsek kjer bi bilo dosti zascitnih ograj.

Mogoce na relaciji Ptuj-Maribor pred Staršami in v Loki (al Rošnji) in pa Ptuj-Ormož za Spuhljo (Vila Monde) in za Cvetkovci. Pa relacija Ormož - Središče ob Dravi kjer sta dva ovinka, z zaščitnimi ogradami, skoraj vedno posuta s peskom oz. drobnim kamenjem.

No pa saj bi se našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je priponka zravn ... ni šlo bolje karta pa je še izpred časa podvoza in oni ovinek v levo je na semaforjih če bo komu kaj pomagalo če ne se pa dogovarjajte kot se dogovarjate!

POridem enkrat oko 21h in naj povem da čeprav me je dost skup ne bom nikogar v breg nosla B)

ptuj.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli, a tej Ptujčani res obstajajo.

Virtualni motoristi?

Ne vem.

No, eden je prišel celo z motorciklom.

Je bilo tam več Ormožanov, Korošcev in nas drugih, razseljenih, kot pa Ptujčanov.

:P

Da ne bo kdo mislil, da je Ptuj zabačena, vantrendovska luknja.

Imajo tudi enega, ki se vozi na kvazičoperju s kromirano wermacht čelado.

In to večkrat mimo.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še slikovna podkrepitev, da smo res bli! Eni so celo bli peš :slap: Lepo ste se potrudli prit :OK: .)

post-1328-1121501478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, folk super ste. Res je bilo fajn z vami. Upam, da se v petek spet vidimo v čim večjem številu.

Brrrm, tja je prišla polovica ptujčanov z motorji, druga polovica pa peš oz. kot sovoznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri strani modrovanj o tem, kje bi se dobili.. :hmm:

c.o.m.e. o.n. B)

jebi ga, Ptuj je pač taaaaaaaaako veeeeeelik, da se je težko odločiti med temi 978 lokali in pajzli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste se te začeli zbirat? Sva bila s kolegom ob 1915 pa do 2000 tam pa ni bilo nikogar.

Ja pa celo z motorji sva prišla.

Žal je moral kolega hitro odrinit, ker se je odpravljal na morje, meni pa se tudi samemu ni dalo sedet tam, pa sem šel.

Drugače pa je plac ok .... najbolj se mi dopade da je terasa v senci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še slikovna podkrepitev, da smo res bli! Eni so celo bli peš  :slap:  Lepo ste se potrudli prit  :OK:  .)

Kje sem pa jaz na tej sliki?? Shit, nobenega slikovnega dokaza ni, da sem res bil...

Ampak bloje fajn, naslednji petek spet pridem... Upam da pridemo vsi ptujcani naslednjic z motorji.. Tokrat sma bila samo dva na mopedih, ostali pa pesaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste se te začeli zbirat? Sva bila s kolegom ob 1915 pa do 2000 tam pa ni bilo nikogar.

Midva sva prišla ob 20.10, pirrulz pa je že čakal. Saj smo bli zmenjeni ob osmih ne ob sedmih. Jaz se ne bi čudila, da ob sedmih še nobenega ni bilo. V petek smo spet zmenjeni. Vabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem pa jaz na tej sliki?? Shit, nobenega slikovnega dokaza ni, da sem res bil...

Je, je slikovni dokaz. Samo jaz moram priti do tehničnih sredstev, da zadevo pretočim s telefona na računalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo tudi enega, ki se vozi na kvazičoperju s kromirano wermacht čelado.

In to večkrat mimo.

:yea1:

v japonkah. :slap: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še kdo jutri k mariborčanom?

če ne bo scalo pa če na šihtu ne bo prevlke jebe, se zna zgodit. :grim

(blagortebimačicakimašdopustpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Danči, v petek si omenil, da je nekje proti Radljam vas, z imenom Vas.

A veš, da je v tej vasi z imenom Vas, gostilna z imenom Vas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, je slikovni dokaz. Samo jaz moram priti do tehničnih sredstev, da zadevo pretočim s telefona na računalo.

Kako napredujes? :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabim... HVALA tistemu, ki je pijačo plačal- saj vem keri si samo ne vem kak se ti reče .) onim ki pa ste dnare dali za pijačo za katero nismo vedeli da je že plačana pa vam sporočam da smo jih kot se za prave štajerce spodobi, zapili :beer2:

(saj ne mačica si jih je dala v žep z izgovorom da bomo enkratpitnik meli .) )

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem plačal prve tri runde,ko smo ormožanci odšli.Baje pa vam je pustl 3k sit še počasi se daleč pride,tako da se razsušili glih niste :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako napredujes? :surrender:

Ahm.........

Kabl in notebook s software-om je v Kranju. Tak, da bo treba do naslednjega tedna počakat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!