Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Jaz sem plačal prve tri runde,ko smo ormožanci odšli.Baje pa vam je pustl 3k sit še počasi se daleč pride,tako da se razsušili glih niste :lol1:

Jaz, zdaj morte čim prej spet prit, da jih bomo zapili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm.........

Kabl in notebook s software-om je v Kranju. Tak, da bo treba do naslednjega tedna počakat  :blush:

notebooka premorem jaz, ce ima tvoj telefon kak IR izhod, pa ce software obstaja kje na netu, lahko to jaz spravim gor...

Torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Danči, v petek si omenil, da je nekje proti Radljam vas, z imenom Vas.

A veš, da je v tej vasi z imenom Vas, gostilna z imenom  Vas??

Haha, tega nisem vedel, me pa ne preseneča. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notebooka premorem jaz, ce ima tvoj telefon kak IR izhod, pa ce software obstaja kje na netu, lahko to jaz spravim gor...

Torej?

Zakaj pa bi ti na vsak način svojo sliko rad gor prlimal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic, kar tak, ker sem narcis...  :wub:

Ma, računalnik mam jaz tudi doma, pa CD s SWjem tudi. Problem je kabel za pretočit. Če pa maš na notebooku bluetooth, se bi pa tudi dalo kaj naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri Maratonu ne bo stregel Mirko, ker je šel švicat v Edmonton :wacko: (Svetovne športne igre oldtajmerjev).

Upam da je nabavil kako kvalificirano kelnarco (dobro zgleda + pir zna točit). :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri Maratonu ne bo stregel Mirko, ker je šel švicat v Edmonton  :wacko:  (Svetovne športne igre oldtajmerjev).

Upam da je nabavil kako kvalificirano kelnarco (dobro zgleda + pir zna točit).  :devil:

Preveril vceraj situacijo, pa je delala ena nova studentka... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveril vceraj situacijo, pa je delala ena nova studentka... .)

Ja kaj čakaš?!? Standardne parametre podaj! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica se je danes skozi bistrico nekam gužvala tako da je zgleda nebo :devil: , če pa pravočasno znosim ploščice se mogoče oglasim. kje je že ta maraton?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica se je danes skozi bistrico nekam gužvala tako da je zgleda nebo  :devil: , če pa pravočasno znosim ploščice se mogoče oglasim. kje je že ta maraton?

Zadnja objava na 12. strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja objava na 12. strani.

12. stran??????????? če pa je to 11. stran teme :hmm: :blink:

a je to tam blizu orfeja? ma saj ni važno bom najdu pa magari vse gostilne na ptuju prej preverim :grim

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazila oz. zvedela, da je ene par Ptujčanov tle gor. Dajte se malo oglasit, pa da vidimo oliko nas sploh je.

Veljajo vsi iz Ptuja in bližnje okolice

Evo št. 1: Mačica

MA PTUJ RULSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

PTUJ TI JE GLAVNO MESTO EVROPE JEBOTE :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

12. stran??????????? če pa je to 11. stran teme  :hmm:  :blink:

a je to tam blizu orfeja? ma saj ni važno bom najdu pa magari vse gostilne na ptuju prej preverim  :grim

Bo to bolje?

post-5440-1122031938.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej praktično pri ribiču :P OK ni panike gostilno najdem še v večjem mestu kot je Ptuj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica se je danes skozi bistrico nekam gužvala tako da je zgleda nebo  :devil: , če pa pravočasno znosim ploščice se mogoče oglasim. kje je že ta maraton?

Pa kje ti mene vedno najdeš?

A je razen pirrulz-a in Jaše sploh kdo bil tam? Jaz sem se skozi Bistrico gužvala na morje in bila skoraj še pravi čas nazaj, samo moj dragi je moral v službo, meni pa je samo motor ostal kot prevozno sredstvo. In po 100 km vožnje po dežju sem imela poln kufer. Tak da me res ni bilo. Se posipam s pepelom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej praktično pri ribiču  :P  OK ni panike gostilno najdem še v večjem mestu kot je Ptuj  :OK:

Samo čez cesto greš in si že v Maratonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!