Skoči na vsebino

Pa kaj mislijo, da smo vsi divjaki?


Mačica

Priporočene objave

Zgodilo se je v četrtek. Peljem se iz Trzina proti tomačevskem rondoju. Na Križišču z Brnčičevo prehitim kolono, ki je stala za naravnost po pasu za levo. Ko je zelena luč speljem. Moški v rdeči Toyoti pritisne po gasu in je očitno odločen, da ga jaz pa že ne bom prehitela. No nekako mi je le uspelo in v slovo sem slišala še besno trobljenje od ta istega šoferja. Nič. Prehitim še par avtov in pozabim na budalo v Toyoti. Pripeljem do rondoja in upočasnim vožnjo (bila sem na levem pasu). Ko sem videla, da se na rondoju približuje en avto z dokaj veliko hitrostjo, sem še bolj stopila po bremzi in takrat BUUUUMMM. Od zadaj se je vame zaletela točno ista Toyota, ki sem jo prehitela že eno križišče prej. Kako se je znašel za mano ne vem. Kaže, da je dirkal za mano. Po poku sem najprej malo poletela potem pa sem nekako ujela motor in kmalu bi mi ga uspelo rešit pred padcem, vendar pa se je Toyota še enkrat zabila vame, saj se zaradi blokiranih gum ni ustavil temveč zdrsel še enkrat vame. Po padcu se je avto ustavil šele, ko se je ukleščil v moj motor.

Najboljše od vsega pa šele pride. Oni ata je bil zgleda nekaj živčen in prva stvar, ki me jo je vprašal zakaj, da sem se ustavila? Saj bi vendar lahko potegnila pred tisto Corso? ???!!!??? V tem trenutku mi pa ni bilo nič več jasno. :blink: Ponavadi nas vsi po vrsti obtožujejo zakaj da divjamo in ne pazimo in izsiljujemo in ne vem kaj zdaj pa tako. Mislim halooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je nekdo o mojih poznanih enkrat nekaj podobnega kasiral.... :doze:

stric v avtu je mel za izgovor : "sem mislu da bos hitrejsi s temi tvojimi jetri."...

moder stric....

...vse dokler voznik motocikla ni razjahal..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muce in njihovih 9 življenj..

:SS za japonca, :cry: za tebe, :nono: kot opozorilo za druge, in predvsem :worship: za tvoje zdravje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze 10x se mi je zgodilo, da so kaki nadobudni dirkaci testirali svoj ego z tem, da so se mi lepili na rit. Zgleda so dobli trde ko so videli, da so enako hitri kot motor (stem da sem jaz vozil turisticno..)... Tu gre seveda za razne 20-letnike s crnimi soncnimi ocali in poplnoma urejenimi frizurami... :SS

Kaj ti naj recem? Poskrbi, da ti bo konkretno placal vse, dobi toliko, da si kupis nov motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to, da ti vozijo zadi za ritjo, če se vsaj kolikor toliko voziš po predpisih je itak stara zgodba. srečo si mela, da te ni polomilo! pleh se zaflika al zamenja.

še pizdim ne več ko vidim al doživim kaj takega.... :doze: ljudje smo enostavno nori včasih. sem pa tudi (oh kaka sreča in nacionalistično veselje... :afro1: )enemu italijanu u križišču odlomil špegu na avtu, ker me je izsilil, skoraj zgazil in še pizdil, ko je naredili najmanj 500 prekrškov :angry2: dobro (zanj), da je mel zaprto šipo... :krneki:

čimmanj takih dogodivščin si in vam želim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz opažam vse več nestrpnosti voznikov do motoristov...ravno pred kratkim sem imel primer, ko je nasproti vozeče vozilo kar zapeljalo proti meni, ko sem prehiteval šleparja :kva2:

na srečo sem imel pokvarjen samo dan in ne še kaj drugega... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor: Da.

Oziroma, še več: večina ne misli samo, da smo divjaki, ampak tudi samomorilski iracionalni bedaki. Ravno zadnjič to slišal. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se res ne znajo obnašat misljo če majo dobr avto da nas lahk zlahka prehtijo, ko pa ostanejo zadi pa se začnejo pizdit. Maš srečo da je stabo vse vredu!!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da pol tipo ni ravno z lahkim srcem priznau da je bil on kriv... kako sta se zmenla glede zavarovalnice? a sta klicala policijo in kaj so oni rekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst najmanj enkrat tedensko slišm da smo vsi motoristi samomorilski kreteni in imbecili... najboljša pa je ena moja sodelavka k pravi da bi mogl motorje prepovedat ker niso nič drugega kot morilsko orodje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odnos do motoristov je res neverjetno slab. Zadnjič sem bral komentarje na članek o tisti prometni nesreči pri Kamnici, pa je blo :SS . Mislim, taki komentarji, da ne moreš verjet. Sej ne rečem, tudi med motoristi s(m)o izjeme, ki včasih nepremišljeno dirka(m)jo po cesti, a vseeno. Kultura in zlasti način vožnje avtomobilistov je na neverjetno nizkem nivoju, zlasti vozniki srednje starostne kategorije so nemogoči. Da povem o primeru, ko sem se peljal na Grobnik in nazaj. Šel sem gledat AA dirko, ki je bila ravno tisti vikend, ko je bila v Sloveniji napovedana množična racija policistov z radarji itd. Pa sem si reku, ne se hecat, pa po omejitvah vozi (vsaj približno). In res, tako počasi se redko vozim, čeprav ne norim po cestah. No, in tako se jaz lepo vozim v koloni z ostalimi vozili (beri ti naši opevani avtomobilisti). Tolko sranja, kot ga naredijo vozniki(ce) avtomobilov po cesti, še nisem vidu od nobenga motorista :SS . Me je parkrat prijelo, da bi ustavil ob cesti in poklical kombi, da me pride iskat. Kaj vse počnejo ljudje za volanom :( . Ne mi potem govorit, da spregledaš motorista, ker je prehitro vozu. Nehaj telefonirat za volanom, se šminkat, jest, obračat na zadnjo klop, ko se pogovarjaš s sopotnikom, ...

No, mal sem moral tud js povedat. Vozim avto in motor in se je moj način vožnje v avtu zelo spremenil, odkar sem motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor vsak dan se srečujem z avtodebili, ki se v službo vozijo po eden v vsakem, telefonirajo, se mažejo, spijo, kadijo, pijejo, pa še kej bi se najdl. Zadnič sem bil na Vrhniki prvi pred semaforjem, tip, je peljal sina domov, je zavijal levo in me pri štartu na zeleno izsilil :slap: Peljal sem se za njima do dvorišča in mu razložil, da koji mu q..., če je slep al kaj, pa mi je rekel: "Le od kje si prišel, sploh te nisem videl." Ni me videl na nasprotno stran semaforja kot prvega v vrsti :angry2:

Mačica, me veseli, da ti nič ni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ata v Toyoti bo pokasiral najprej položnice (premajhna varnostna razdalja, vožna s tako hitrostjo, da ni mogel pravočasno ustavit pred oviro na cesti, povzročitev prometne nesreče,...) potem ga lahko Mačica obtoži, da to naredil zanalašč - se pravi pokus umora. Tko, da si bo ata zapomnil, kdaj se je po cesti zajebaval z motoristi. Pa še kuponček bo dal.

Potem pride veseli del za Mačico. Šla bo do odvetnice (pošlji mi PM), s seboj bo imela zajetno dokumentacijo zdravniških potrdil in čez kakih 8 mesecev bo naredilo čin čin in $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ bo k dreka.

Če pa je bil ata še pod gasom, bo zavarovalnica tisti $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ izterjela od njega, saj v zakonu o zavarovalicah lepo piše, da ne krijejo škode, ki jo naredi vinjena oseba.

Ata pripravi se :devil: :devil: :devil: :devil:

Glavno pa je, da je Mačica živa in zdrava.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moj prispevek k terapiji: črni kal, lani, sredocestno polžje prehitevanje kolone, nasproti vozeči kombi je odprl šipco in že njega je pogledala roka, ki se je v želji, da me butne, stegnila proti meni :blink:

na srečo je kiksnil..

kriv sem za sredocestno bedarijo, a kazen bi bila nesorazmerna.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravnica pri kateri sem naredu zdravniškega za izpit je imenovala vse motoriste

"prostovoljni darovalci ledvic" (oz. neki podobnega) :SS :SS :SS

Drugač pa rajš samomorilec kukr morilec, kakor bi lahko imenovali avtomobiliste :wacko: :xx: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moj prispevek k terapiji: črni kal, lani, sredocestno polžje prehitevanje kolone, nasproti vozeči kombi je odprl šipco in že njega je pogledala roka, ki se je v želji, da me butne, stegnila proti meni :blink:

uff, če bi men to naredu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jaz.

Mislim, da nam eni avtomobilisti zavidajo bolj hitro in svobodno vožnjo.

J... jih, ker morajo stat v koloni, pol pa keri pošizi pa maš tak kak Mačica-hvala bogu da ni kaj hujšega.

Mene je zadnjič lovil en butl z kadetom GSi, ker sem ga pač prehitel, pol pa mi je vozo tak za ritjo da sem ga mel skoz v mrtvem kotu, dok mu nisem pokazal nekaj krepkih, pol pa se je umiril. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja avtomobilisti so fuuuuuuuuuuul fovšljivi ker gremo lahko z motorjem mimo kolone.

Včeri sem šel iz službe po Tavčarjevi. Nekje okol 15:30. Valjda da z motorjem. Pred mano iz enega dvorišča pripelje en črn KTM in se zdrenja med avtomobili do semaforja. Kakšni pogledi in kazanje s prsom ven iz avtomobilov.

Pol se še jaz zgužvam mimo avtomobilov in mi en ata in mama nekaj žugata. In v prvi vrsti vidim Tedi, ki čaka na zeleno. Pripeljem ob njo in jo mal potrepljam po napeti ritki v kavojkah in pogledam v špegle unega ata in mamo ki sta mi prej žugala. Ata kar poskoči, sune mamo s komolcem v glavo v stilu poglej kaj se dogaja!!!! Potem obadva kažeta s prstom proti meni in nekaj govorita in se držita za glavo.

Ma prav zanima kaj sta si mislila in kakšno je zdaj njuno mnenje o motoristih.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sranje! Sem pa dozivela ze veliko podobnih prigod, vcasih se vprasas ce je polovica primerkov v avtih kandidatov za psihiatricno zdravljenje. Al jim je pa sonce scvrlo tiste uborne ostanke mozganov...

Najboljs da vozis tko da cimbolj racunas na kksne sovrazne reakcije in neugodne situacije, pa se poskusas cimbolj hitro znebit norcev.

Hja, ata naj placa da bo crn!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moj prispevek k terapiji: črni kal, lani, sredocestno polžje prehitevanje kolone, nasproti vozeči kombi je odprl šipco in že njega je pogledala roka, ki se je v želji, da me butne, stegnila proti meni :blink:

na srečo je kiksnil..

kriv sem za sredocestno bedarijo, a kazen bi bila nesorazmerna.. :doze:

ej rečte da sm vročekrven pa nasilen al nevemkva... lepo bi se prpravu in ga po roki useku da mu jo polomim, če bi situacija dovoljevala...

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej rečte da sm vročekrven pa nasilen al nevemkva... lepo bi se prpravu in ga po roki useku da mu jo polomim, če bi situacija dovoljevala...

vročekrven pa nasilen pa nevemkva si! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjao, važno da Ni nobenmu nič, ja najbolje bi blo da mu tisto roko tko lepo zmaličiš, alpa čelado nastaviš da ga bo roka fejst bolela...

Špilferderber, zdej si me pa nasmejal do solz :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!