Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
pred 14 minutami, Rogerg pravi:

je er 6n in er6 f  čisto isto po okvirju? pač  en ima oklep drugi ne....  ostalo isto?  al je sedenje  drugačno itd...

pri er6n-f je "vse" isto ja, f ima oklep in drugačno armaturko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če kdo rabi kakšno ročico sklopke/zavore, nožko (L in D),  levo ogledalo, zajlo za sklopko ali gas oz original balanco naj mi javi. 

 

LP, Staš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je kdo montiral kakšne fog light - tamale sprednje lučke na er6n

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 2. 2019 ob 15:28, Stasky pravi:

Če kdo rabi kakšno ročico sklopke/zavore, nožko (L in D),  levo ogledalo, zajlo za sklopko ali gas oz original balanco naj mi javi. 

 

LP, Staš

Kaj pa original izpušni lonec?

Po neki normalni ceni, ne zlatarski !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 18. 12. 2018 ob 19:54, Snečer pravi:

pri er6n-f je "vse" isto ja, f ima oklep in drugačno armaturko

ti si vozil er6 pred versotom... kaj te je najbolj motilo? za krajse relacije je ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Rogerg said:

ti si vozil er6 pred versotom... kaj te je najbolj motilo? za krajse relacije je ok?

Najdi keiko, pa poglej kaj vse je gospodicna prefurala z er6f, predno je letos presedla na tracerja. Fotkala je ful in pisala dobre in natancne poste. Pele cist po moško. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rogerg pravi:

ti si vozil er6 pred versotom... kaj te je najbolj motilo? za krajse relacije je ok?

na daljše relacije sem se vozil tudi, korzika, dolomiti, grčija... 

nič me ni motilo, še bolj gre kot versys

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Rogerg pravi:

ti si vozil er6 pred versotom... kaj te je najbolj motilo? za krajse relacije je ok?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/motor/testi-motorjev/ekskluzivno-test-kawasaki-er-6n tega sem mel, oranžnega

za ostalo pa še malo v gostilni vprašaj :)

Citiraj

Vožnja je prijetna, nad 7000 v/min pa športna. Zelo športna. Tako športna, da mu športni bratranec na cestah, po katerih smo ga priganjali, ne bi mogel slediti. Predvsem zaradi boljše pozicije, ki je na tem motociklu veliko bolj pregledna kot na bolj športnih oblikah. Ob pretikanju v zgornjih mejah vrtljajev sprednje kolo nehote privzdigne in tako nazorno pokaže, kakšna dvoživka je lahko ta motocikel. Zanimiva je tudi ciklistika ter obraba pnevmatik po robu. Tako ob pretiranih nagibih sprednje kolo pride do samega roba, med tem ko ima zadnje kolo še nekaj malega prostora za nagib, kar je v nasprotju z večino drugih motociklov.

ti pravim, da ima vrhunsko vodljivost

aja, je pa res samo 650 pa le kakšni 72ps ima pa v avtošolah je (le zakaj, verjetno ker je nevodljiv), pa poceni je itd...

raje glej kaj nad 100ps in 1000cm :) 

še to

Citiraj

Prav lahkotnost in skromne mere so se v nekaj letih obstoja modela izkazale za nekoliko mačehovske – vsaj na našem trgu, kjer kupci več kot očitno nad tehnološko dovršenostjo in odličnim zmogljivim agregatom odločno preferirajo »frajerski izgled« in mnogo raje posegajo po na videz resnejšem Z750, čeprav ta ne ponuja toliko užitka, vsestranskosti in odličnih performans kot ER6 ter je slednji cenovno izrazito ugoden. Menimo, da so odlične vozne lastnosti modela ER6 vse premalo poudarjene v primerjavi z njegovo praktičnostjo in nezahtevnostjo. Izrazito prožen in po potrebi tudi športen agregat, odličen zavorni sistem in ciklistika, ki si zasluži vse pohvale, so značilnosti športno nastrojenega malega dirkača, ki bo na zaprtih cestah za seboj pustil vse tekmece in večino super športnih raket. (Bor Logar) 

seveda pa boš v gostilni deležen posmeha, to moraš vzeti v zakup

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sem vse prebral brezskrbi...a najvec mi pomeni kaj rece en k je dejansko vozu vec mopedov in loh da primerjave.... zato sm prasu ...

ker za cbf500 pise da je odlicen , dober navor, kvaliteten in vodljiv...sam men se ni zdel, precej bolj storast v  ovinkih od versota, precejj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga vozila v avtošoli.

Takšen majhen, preprost motorček, z njim prideš prav povsod.

Lepo se pelje, ni zahteven....

Jaz sem mojega rumenčka v avtošoli trikrat vrgla na tla, ves je bil podrsan in potumban, pa je še kar lepo šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Rogerg said:

precej bolj storast v  ovinkih od versota, precejj

Stare in shojene gume so hud faktor.

 

A nisi mel er5? Er6 je millenium falcon. Res raketa napram er5. V vseh pogledih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj so iz njega naredili Ninjo 650 in Z 650. 

Ne vem, koliko se prodajata, Ninja je zelo lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Sedaj so iz njega naredili Ninjo 650 in Z 650. 

Ne vem, koliko se prodajata, Ninja je zelo lepa.

Ja, vendar pa Ninja in z650 nista več evolucija er6, ampak so naredili kar preskok, ok isti agregat, a ostalo niso več samo popravki.

Recimo pri z650 so se kar potrudili in znižali težo za cirka 20kg, kar pa ni več zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja recmo da je... ceprav sem v tej temi med prebiranjem zasledil da je en napisu da mu je pri malo km ..(kupil novega, vozila žena u izi)... motor na furi crknu... pol pa na servis kjer so mu rekli da je sel ventil...1500€    nič ni ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, KARMEN1 pravi:

Ja, agregat so obdržali, očitno je dober in trpežen.

Ali pa nimajo denarja za razvoj...malo se hecam. Saj dobri in trpežni so večinoma vsi agregati?...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Rogerg pravi:

ja recmo da je... ceprav sem v tej temi med prebiranjem zasledil da je en napisu da mu je pri malo km ..(kupil novega, vozila žena u izi)... motor na furi crknu... pol pa na servis kjer so mu rekli da je sel ventil...1500€    nič ni ziher

če je žena vozila, potem je na dlani

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 36 minutami, Rogerg pravi:

se je kr lepo spucalo,  cist mal se vid 

IMG_20190601_160913.jpg

A si se ga naveličal?

Jaz ga bi rabil sam zarad 6te prestave, skoz rinem v 7mo! ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!