Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

pred 14 minutami, Snečer pravi:

za koliko si dobil? to zna biti kar zasoljeno, ima pa enake sx1000, če se ne motim

ali boš dal zadnji kufer dol? ker sicer se lahko sopotnica primer za nosilce kovčka na strani, moja s tem ni imela težav, ko se je vozila, ni ročk pogrešala, mislim pa da ima @Rogerg drugačno rešitev, da ima montirano oboje, eno preko drugega :) 

drugače je pa razlog bolj vizualne narave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, tewz187 pravi:

drugače je pa razlog bolj vizualne narave :)

ja, saj na začetku shajaš brez kufra itd. če pa se želiš kam "zapeljat" pa hitro uvidiš, da je bolj biti praktičen kot "lep" :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

ja, saj na začetku shajaš brez kufra itd. če pa se želiš kam "zapeljat" pa hitro uvidiš, da je bolj biti praktičen kot "lep" :) 

Nabavil sem tale nahrbtnik, za malo prakticnosti. Kapaciteta 24L

IMG_20190719_131245.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

za koliko si dobil? to zna biti kar zasoljeno, ima pa enake sx1000, če se ne motim

ali boš dal zadnji kufer dol? ker sicer se lahko sopotnica primer za nosilce kovčka na strani, moja s tem ni imela težav, ko se je vozila, ni ročk pogrešala, mislim pa da ima @Rogerg drugačno rešitev, da ima montirano oboje, eno preko drugega :) 

sx je ime do 2014, nosilec kufra, preko pa ročke. Mislim, da so res enake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, tewz187 pravi:

Nabavil sem tale nahrbtnik, za malo prakticnosti. Kapaciteta 24L

IMG_20190719_131245.jpg

saj si napisal, da si še bolj frišen :) 

raje si kupi kakšno boršo (roll pack, so poceni) in lepo zvežeš na zadnji sedež, er6n ima iz vsake strani dva kavlja, da lahko s pajkom pripneš, če se še nisi zavzel

rukzak je nerodna zadeva, teža na hrbtu, slabša gibljivost (moje mnenje)

mogoče bo tebi ustrezalo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje, vse kar je navešeno na telo je moteče. Raje kot centralni kovček imam 2 ozka stranska ali torbe. Seveda se kalkulacija podere, če imaš sopotnico. V tem primeru je centralc obvezen. 

Mislim, da obstaja opcija, ko na obstoječi nosilec centralca, montiraš distančnike mehkih torb, na katere pa lahko vpneš poltrde givijeve tph01 oziroma novejše, tako kot ima @Snečer

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam stranske  ročke čez nosilec, a kontra obrnjene kot so original..( leva desna) zato da pridejo potem mal višje da lažje drži sopotnica....in ji je super, zgleda ok in praktične so, ga pa poširajo malo.... najboljs ji je pa ko se drzi zadaj na homemade nosilcu....

ps. bel er je tud lep ,2009+ sploh :)

 

IMG_20190825_193603.jpg

IMG_20190825_193653.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Snečer said:

rukzak je nerodna zadeva, teža na hrbtu, slabša gibljivost (moje mnenje)

Sploh tisti rukzaki v obliki trde skatle v primeru padca na hrbet... ...juuuj. Ne, hvala. Ce imas smolo si en dva tri hrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z nahrbtnikom vozim glih enako, kot brez.

Razen, ko grem v trgovino in imam v njem veliko težo.

Drugače, karkoli za obleč in obut, nima nobene teže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz z nahrbtnikom vozim glih enako, kot brez.

Razen, ko grem v trgovino in imam v njem veliko težo.

Drugače, karkoli za obleč in obut, nima nobene teže.

govora je, ko se "nekam" pelješ in pelješ zraven prtljago

dlje ko greš, bolj je nahrbtnik neprimeren

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

govora je, ko se "nekam" pelješ in pelješ zraven prtljago

dlje ko greš, bolj je nahrbtnik neprimeren

 

se strinjam za spremembo s snečerjem ... ajde ... 200 km v eno stran in 200 km v drugo stran .. so pa redki, ki gredo na daljšo pot (cca 3000-5000 km) s kovčki, tank torbo in nahrbtnikom :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Rogerg pravi:

js mam stranske  ročke čez nosilec, a kontra obrnjene kot so original..( leva desna) zato da pridejo potem mal višje da lažje drži sopotnica....in ji je super, zgleda ok in praktične so, ga pa poširajo malo.... najboljs ji je pa ko se drzi zadaj na homemade nosilcu....

ps. bel er je tud lep ,2009+ sploh :)

 

IMG_20190825_193603.jpg

IMG_20190825_193653.jpg

wau bravo rogerg, dober si tole zrihtal

Popravljeno . Popravil tewz187
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

se strinjam za spremembo s snečerjem ... ajde ... 200 km v eno stran in 200 km v drugo stran .. so pa redki, ki gredo na daljšo pot (cca 3000-5000 km) s kovčki, tank torbo in nahrbtnikom :huh: 

Če bom šla kam dlje, bom lažje stvari dala v nahrbtnik, ostalim, ki bi šli zraven, pa vsakemu eno tenisko v torbo ali kovček, pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Če bom šla kam dlje, bom lažje stvari dala v nahrbtnik, ostalim, ki bi šli zraven, pa vsakemu eno tenisko v torbo ali kovček, pa bo!

če imaš ščitnike na ramenih, zna malo težji nahrbtnik tiščat ravno na ta ščitnik ramena ;) 

preverjeno ;)

p.s.

zato pa jaz ne bom šu nikamor s tabo :ras: 

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

moderatorja @DAMI34 in @Snečer sta začela :ras: 

 

nekaj je v povezavi z opremo dotičnega motorja, potem pa kot ponavadi razglabljanje v detajle.

ampak ker sem začel, bom tudi končal:

dovolj filozofiranja v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

moderatorja @DAMI34 in @Snečer sta začela :ras: 

 

Prav na er6n se je nanašalo, kako se je začela prtljaga povečevati z oddaljenostjo od hiše, res pa je tematika tudi malo širša

Za dnevni izlet je prvotno zadoščala mala magnetna tank torbica

nato je sledil zadnji kovček

nato so se dodale še mehke stranske torbe

ko sem pa šel sam za malo dlje pa stranske torbe dol in rollpack

HJUF3vvhBbQElPRXVUg1acSWAiJalcCxegI66oe6ZA18Cd3RrR40vxAaasfOdOQ-ux58zo_831Y0HSnp1xS_MpO4RQHe0nxPowNAzB34G0MQT5-CI6Ndu2qr2KtbFjD6Bf2QOnoabQZGiAogv4Ku7zQ0cQfpExwyqGaE5f94HTuhMqyocAN_AnmLhzWQiji0ryNGuVvDr0I5Ow2BwofMpEKLBrpFqTjJhCh8hxtW8-JF2vQmv411sImXzpyldMkLWYTNFXDA6zvU7NG_BsyndeP8yHMX1ONEODmMjQIARupsLEnmN6o06RO42WTxNz-lg3PoiQqc6NZ1eqJ9K_mwxX0up5PQVftDNvoMR2o2rgCRJp8GbN_dnmEIab3Eq1UcA0V2hfrFVGRJWIISN5ZcUikwWIwXpl8OOE2axY1YAu08NrsrgwGFlyxLM_Y-vDsJasLWMFPkfFPiP_1m18-X45e6KgXxS9scgYr9TnVwp8XtsZPL3c-x5p2zc9oCDImwVzPIE-lc5OGpf_535-Sx0BL-L3XEZQZAJZ-qN38pqgxRhNcJesdcKsmRk-j2536x9P_CbQLqLbrIl3xBl1KwXmIdhBkbfdqr0xNNk2el7WP65S8YUTeIrP5lreeoFsjBaI13kr_nf7MmpNN5pK2raCfEblVF73xAwqWryyp04x34TukY6EpuPlL7UtUjcl7DQOEgnJ1r5fNNZEpOg-hSJiSOEg=w847-h635-no

brez nervoze

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 11. 11. 2019 ob 12:27, sunnygirl pravi:

Imas distancnike, ali kar brez?

Imam distančnike homemade izvedba, lahko ti poslikam in vidiš kako sem rašil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!