Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

šele zdele vidim tisto grdo hupo tam zraven izpušnih cevi, a je niso mogli nekam skrit :?

to so prepustili popoldanski hobi dejavnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena za er-6f, torej z oklepom, je znana :)

1.518.576 SIT :OK: :OK:

mislm da sem izbral moj naslednji motor :OK: :OK: :OK:

P.S.: za verzijo z ABS pa je potrebno odšteti nekaj več, in sicer 1.705.872

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa to...a ni to ful pocen :hmm: ER6-N 2005

ja ja natürlich ... to so popusti na modele k so že letos pršli, ker n verzijo so prej začel izdelvt an...zj so pa popusti na 2005 letnike...

ampak je z oklepom šezmer lepš .. pa še piha ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja ja natürlich ... to so popusti na modele k so že letos pršli, ker n verzijo so prej začel izdelvt an...zj so pa popusti na 2005 letnike...

ampak je z oklepom šezmer lepš .. pa še piha ne :)

Tale cena ne en blef če mene vprašaš. Jaz sem se zmenil pri Elisa d.o.o. Domžale pa imam dobre pogoje tam pa ni cena niti blizu tej je pa ugodna in motor dobiš takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale cena ne en blef če mene vprašaš. Jaz sem se zmenil pri Elisa d.o.o. Domžale pa imam dobre pogoje tam pa ni cena niti blizu tej je pa ugodna in motor dobiš takoj.

a si pogledal cenik na starni DKS-a, men se zdijo cene zlo ugodne, ne samo za er6, tud za ve ostele modele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V U.S.A. more pisat samo ''Ninja'' in so že taglavni!!

klik

Isto se je dogajalo z GPZ-jem, če se ne motim :hmm:

Pojma nimam, zakaj se takih prijemov ne poslužujejo v evropi, saj bi sigurno vžgalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga prvič videl v živo pri Borutu v Dragomljah in moram rečt, da je kar luškan. Zgleda kot ena igračka :D

Pozdrav od Roberta

Saj tud je igračka in to igračka s kitajskim poreklom, glede na to da je cca.65 % sestavnih sklopov narejeno na kitajskem, cca 10 % v maleziji in dobrih 20% na tajwanu. No, japonsko je pa le ime in to kranjskim janezom zadostuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale cena ne en blef če mene vprašaš. Jaz sem se zmenil pri Elisa d.o.o. Domžale pa imam dobre pogoje tam pa ni cena niti blizu tej je pa ugodna in motor dobiš takoj.

blef?

uradna cena pri dksu je 1.387.200 sit...za najcenejšo različico - naked brez absa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve o tem, da naj bi probal motor od er-6 poskušal na enduro geštel našraufat?? Je rekel kolega, da je nekje bral, pa se ne spomne kje....

To bi bila zanimiva varianta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve o tem, da naj bi probal motor od er-6 poskušal na enduro geštel našraufat?? Je rekel kolega, da je nekje bral, pa se ne spomne kje....

To bi bila zanimiva varianta :?

ja, najprej so hotl V-strome od suzukija v KLV-je preimenovat, zdaj pa delajo majhno bolj potovalno endurco na bazi ER6...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, najprej so hotl V-strome od suzukija v KLV-je preimenovat, zdaj pa delajo majhno bolj potovalno endurco na bazi ER6...

A to resno??? :kva2:

Any pictures maybe???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tud je igračka in to igračka s kitajskim poreklom, glede na to da je cca.65 % sestavnih sklopov narejeno na kitajskem, cca 10 % v maleziji in dobrih 20% na tajwanu. No, japonsko je pa le ime in to kranjskim janezom zadostuje.

Kar ne pomeni, da je zaradi tega motor slab. Itak se bo pa videlo čez kakšno leto glede na izkušnje bodočih lastnikov. Včasih smo se posmehovali Japoncem, danes se Kitajcem, bomo vidli, če se jim bomo še vedno čez kakšnih deset let .) To je bolj veljalo za avtomobilistično industrijo, vendar vseeno.....

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva igračka, upam da bo nadaljevala tradicijo neuničljivosti predhodnika :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, jaz se zanimam za nakup tega motorja (ER-6N), ali bi mi lahko lastniki le teh povedali pluse in minuse motocikla ? Lastniki kako ste zadovoljni?

Hvala za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da lastnikov še ni prou velik, tko da se boš mogu bl na kšn test v revijah zanašat...

Če pa počakaš še kšn mesc ti bom pa lahko iz lastnih izkušenj kej povedou, ker takrat namreč jest dobim tole mašinco.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da lastnikov še ni prou velik, tko da se boš mogu bl na kšn test v revijah zanašat...

Če pa počakaš še kšn mesc ti bom pa lahko iz lastnih izkušenj kej povedou, ker takrat namreč jest dobim tole mašinco.

lp

:OK: Sej tudi jaz imam namen čez kak mesec nabavit .)

odgovori še vedno dobrodošli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bi mi lahko lastniki povedali pluse in minuse motocikla ? Lastniki kako ste zadovoljni?

Saj bi ti rade volje pomagala, pa vendar po 200km lahko povem bolj malo... poleg tega je to moj prvi motorin :)

Nasplošno pa ful okreten, enakomerno vleče čez vse obrate, ima dobre bremze,...

Igračka pač :D

Zadovoljna ful in še več :OK:

Sem pa šla na testno vožnjo pred nakupom, tako da nisem kupovala mačka v žaklju :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je malce presenetilo le to, da je motor precej majhen. Sem se probal usest gor na letošnjem Imotu, pa sem bil kot žaba.. Zame definitivno premajhen motor (visok sem 1,86m). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rega, rega, kvak?...Kwak?

R-6n je visok 79 cm ,moraš se peljat-boš imel obćutek kamikaze,končna testiran 200 Kmh.zavore enkratne,samo pogled nanje ti vse pove,(motor je namreč od moje boljše polovice). Na mojem pa sem danes sedel visok 82cm ,prevzamem ga naslednji teden. Res,da se na njemu bolje počutiš,samo cena factor 3!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!