Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Na žalost ti ne znam pomagat, me pa fascinira pijav, ne vem kako bi zadnje kolo v neutral vplivali na elektroniko. 

Ampak vseeno bom dodal še par idej, kaj ko ugadneš sveti le lučka za nwutral al brli tudi še kakšna pozicija? Če je bil motor na kakšnem džju\vlagi morda kje prebija, ali pa kakšno srikalo za zadnjo zavoro prebija.

Če veš kako deluje multimeter, ga vzemi v roke in začni "špikat" po motorju.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob ‎20‎.‎6‎.‎2017 ob 14:34, Bozjaroka pravi:

Zanima me kaksen je strosek odstranitve blokade za er6n in kje to delajo v blizini Koroske?

 

Lp

Jaz sem kupil zablokiranega A2. Odstranitev blokade ti mora požegnati serviser, sicer odstraniš jo lahko tudi sam. Potem greš z tem papirjem na homologacijo. Me je pa odstranitev te blokade prišla cca 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem motoristom, motoristkam in firbcem.

 

Po dolgoletni želji sem končno le prišel do prvega dvokolesnika z malo močnejšim agregatom kot skromnih 49ccm3:panic:

Sicer je sam vozniški izpit še v "nastajanju", ampak ker do konca ni več daleč se že oziram po kakšnem "vikend" izletu:bike:

 

Je mogoče tu gor kakšen mojster/mojstrica, ki si lasti Kawasakija ER-6N l.2009+ in ima v lasti nosilec za zadnji kovček, mogoče celo nosilec za stranske torbe in bi bil/bila zadevo pripravljen/pripravljena malo poslikati?

Prepričan sem namreč, da se da zadevo izdelati v lastni režiji bistveno ceneje kot so cene v veleznanih/velepriznanih trgovinah.

 

Za vsak nasvet, pripombo, komentar (še posebej pa za slike) se že v naprej zahvaljujem (seveda se oddolžim tudi s kakšno kavico ali :beer2:)

 

Lp, RM

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslikali ti bodo lastniki, kolikor vem ima pa GIVI na svoji spletni strani pdf montaže nosilcev, kjer se lepo da videti, kako je zgrajeno, pritrjeno itd

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš orodje, material in predvsem odlično znanje, lahko narediš/kopiraš ... pa puše namesto, ročajev (gumijasti blažilci po meri, tam kjer so bile ročice), daljše vijake, na koncu še plata in nastavki

dvomim, da je računica, razen če se s tem baviš v prostem času

raje po ebayu poglej za rabljene

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

ak1.jpg

ak2.jpg

in to stane nekje 40-50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 in @Snecer: Hvala za info in seveda slikce. 

Sem že malo gledal na GIVI uradni strani, pa vidim da je malo bolj komplicirano ja... en kup različnih puš in gumic... Se bo za cenejšo varianto res potrebno obrniti na ebay. (če bomo kaj našli seveda).

Lp, RM

 

P.S.: Mater je lep tale oranžen ER (mam lih takega:OK:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima a mogoce pozna gdo sifro barve pearl wildfire orange za er6n 2007 al pa ce jo ma mogoce gdo kaj viska za prodat rabim za en manjsi kos stranske plastike.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
pred 14 minutami, Drosa pravi:

a ima kdo izkušnje z povišano bilanco na tem motorju

Samo za info: domač izraz za krmilo na motorju je "balanca". Bilanca je bolj v sferi ekonomije, financ...

Sicer pa komentar na tvoje vprašanje. Bolj boš višal balanco na motorju, manjša bo okretnost manevriranja, večji zračni upor pri bolj vzravnani drži...

So pa tudi izjeme, ki se prav fino tudi s takimi hangerji vozijo...ape7.jpg.c2399bf14138a91e2d3b9c44e1547111.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2018 ob 14:49, izibajker pravi:

ape7.jpg.c2399bf14138a91e2d3b9c44e1547111.jpg

glih kaj takega si nisem umislil ;O)

recimo za 25 mm, aftermarket handlebar risers

s-l1600.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

to še menda gre skozi, da ni treba zajl štuklat :) 

Mislim da bi šlo, vprašanje je samo če kaj dobim s tem...bolj pokončna drža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Drosa pravi:

Mislim da bi šlo, vprašanje je samo če kaj dobim s tem...bolj pokončna drža...

versysa kupi :)

samo res, kaj te matra na er6, men se je zdela solidna drža, kar pokončna, le malenkost pokrčene noge

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

versysa kupi :)

samo res, kaj te matra na er6, men se je zdela solidna drža, kar pokončna, le malenkost pokrčene noge

Popravici nič, le razmišljal sem v smer ali bi bilo lahko še kaj boljše, zato sem vprašal če ima kdo izkušnje s tem.

Bi kupil versysa, samo moram še malo zrasti, sem premajhen za tisto višino sedeža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Drosa pravi:

Mislim da bi šlo, vprašanje je samo če kaj dobim s tem...bolj pokončna drža...

Ne verjamem, da boš s tem povišanim krmilom na er6 kaj bistvenega pridobil. Kot ti je že @Snecer nakazal, raje primerjaj občutek sedenja na er6 nasproti Versysu,. Mogoče je varianta, da znižaš sedež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabis zrasti... js sm tud manjsi in je verso res ql... ko se ga navadis ni nic prevelik... skocis gor in gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

sem malo preletel temo, pa nisem najdel odgovora. Je kje objavljen kak postopek, kako se menja gas zaljo? Namrec stara je kaput in jo je treba menjat. Ce je ze kdo to delal, ga prosim za kak nasvet. 

Hvala in lep pozdrav,

Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanima me kako je z dodatnimi lučmi na motorju ( dnevne led luči ), ali morajo biti homologirane, oz. kupljene nekje v SLO, ali jih lahko nabavimo prek ebaya in montiramo, seveda brez homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Drosa pravi:

Zanima me kako je z dodatnimi lučmi na motorju ( dnevne led luči ), ali morajo biti homologirane, oz. kupljene nekje v SLO, ali jih lahko nabavimo prek ebaya in montiramo, seveda brez homologacije.

nekatere rešitve boš našel v naslednjih temah:

 

Vem, da je imel (ali še ima) @ZivnorcLED trakove na vilicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

a je kdo montiral gear indikator na er6n, po možnosti na 2007 letnik.

Kaj se splača nabaviti in kako je z inštalacijo.

hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!