Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

..da malček zasmetim temo :devil:

dodajam Fabbri šipico

IPB Slika

ter 'nekaj' :devil: auspuhov

1. akrapovič

IPB Slika

2. arata

IPB Slika

3. arrow

IPB Slika

4. barracuda

IPB Slika

5. bos

klik

6. devil

klik

7. g&g

IPB Slika

8. gianelli

IPB Slika

9. gpr

IPB Slika

10. ixil

IPB Slika

11. laser

IPB Slika

12. leovince

klik

13. micron

klik

14. mivv

IPB Slika

še en

15. remus

/

16. scorpion

klik

17. shark

IPB Slika

18. telco

IPB Slika

19. two brother racing

klik

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zgledajo kar hudo, ampak tole mi deluje tako blizu gume, ne vem ce je ne bo pregrevalo ( samo po eni strani)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepi (za pogledat in da pašejo gor-ber:ne pokvarjo tok izgleda motorja) so mi devil,g&g,gpr,laser in micron. Mogoče je micronov celo najlepši. Kar se pa akrapota tiče, bi ga pa meu že zato k je akrapo, pa čeprov izgleda ful velk v sorazmerju z motorjm.

Kje bi pa dobil recimo te auspuhe (v SLO) ? micron,devil,gpr,laser?

p.s.:estetsko je najlepši original. Tuki je vprašanje zvoka in mogoče rahel prirastek moči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, ja, pri mivvu sem se spomnila na dve različici, pri micronu pa ne .)

meni je ta prvi za :SS :D

Kje bi pa dobil recimo te auspuhe (v SLO) ? micron,devil,gpr,laser?

Laserja dobiš lahko tudi v Kopru (zelo poceni), G.p.r.ja pa verjetno čez mejo (IT), saj je italjanska firma in dobiš zato lahko tam tudi kakšen popust..

Bi bilo treba vprašat :blush:

p.s. Gprja si lahko celo na dom naročiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je še najlepši devil, ker je najbolj podoben originalu, gpr mi je pa zmer manj všeč. itak mam pa motor šele 3 tedne tko da tut še nam menou :P. Saj verjetno bo akrapovič še kakšno bolj detajlirano slikco dal, ampak se mi še vseeno zdi dokaj velik.

laser je pa tut všečen ja, sam je iz inoxa nrjen. bi raj vidu kkšn titan namest tega...

če pa tko pogledam je pa akrapo tut serija SP :glare: . Ma da ven pošle še titan pa carbon, pa mo poj vidl.

ma navem sej bo še cajt.

no če bi ti dajala gor, kaj bi dala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če bi ti dajala gor, kaj bi dala?

Trenutno bi prišli v ožji izbor shark, arrow in laser predvsem zaradi dostopnosti.

Sta mi pa ixil in two brother racing tudi zelo lepa..

Je potrebno malček pogledat grafe ter cene, pa se na podlagi tega odločit :D

..nekoč, ko bodo dinarčki :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam ER-6n, sem ga pa vozil v avtošoli.

Ne vem zakaj bi menjavali original auspuh saj zvok je zakon že z originalom, pa še najlepše mi deluje v primerjavi s temi aftermarket.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bolha: ja ixil je ful lep ja...sam nikjer ne dajejo zraven grafov...zasledu sm ga samo pr laser, pa še to samo za moč. Kar se tega tiče je akrapo najbolj dosleden, ker čisto k vsem modelom doda graf moči IN NAVORA, brez da bi mogu nevemkako iskat.

@TBoxer: je res da je original najlepši, ampak če pogledaš devilovega malo bolj podrobno (shema na njihovi strani www.devil.fr) vidiš, da je zelo zelo podoben originalu (spodaj ovalni lonec čez cel trebušček-nizek, pa pristrani dejanski izpuh). Aftermarket izpuhi imajo vedno globji glas kot original, če pa vzameš ven še dušilec (kar je pri večini možno) pa nastane poezija :) . Se pa strinjam da, glede na to kakšen je original izpuh, ima zelo vredu zvok (sem pričakoval slabšega), tako da me je er-6 tut v tej smeri pozitivno presenetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi pa dobil recimo te auspuhe (v SLO) ? micron,devil,gpr,laser?

GPR se dobi verjetno v italiji marsikje, drugač pa ga lahko naročiš tudi pri hein gericke. Ni mi pa logično to, da so cene na strani proizvajalca...GPR.it, večje kot pri hein gericke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodajam še en auspuh :D

20. hurric

IPB Slika

Ne vem zakaj bi menjavali original auspuh saj zvok je zakon že z originalom, pa še najlepše mi deluje v primerjavi s temi aftermarket.

če že ne zaradi večje moči (ki mi čisto po resnici povedano ne rabi :D ), pa zaradi glasnosti in tega, da me v prometu prej opazijo (pa čeprav se grdo sliši .) )

@bolha: sam nikjer ne dajejo zraven grafov...zasledu sm ga samo pr laser, pa še to samo za moč. Kar se tega tiče je akrapo najbolj dosleden, ker čisto k vsem modelom doda graf moči IN NAVORA

imaš prav..

še nekaj grafov, že ki te zanimajo:

remus, laser v pdf, micron

oni so slo zastopniki za scorpion in leovince

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam ER-6n, sem ga pa vozil v avtošoli.

Ne vem zakaj bi menjavali original auspuh saj zvok je zakon že z originalom, pa še najlepše mi deluje v primerjavi s temi aftermarket.

lp

za dušo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bolha: hvala za vse te grafe :) če že ponujaš, od g&g bi pa res kakšno slikco. Lohk mi na PM pošlješ alpa na email, mam tut v profilu. Hvala šenkrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zafrknila :D s slikicami sem mislila na grafe :D tako da sem takoj zatem napisala nov post z linki in zato ne bo nič iz tega :D

od g&g imam samo dve slikici: 1

in še druga

post-5182-1150539088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no too sm hotu...detajl :)...si več kot izpolnila mojo željo :kva2: . Ne zgleda slabo :OK: Hvala šeenkrat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je kdo že zmontiral kakšen novi izpuh?

Jaz se nameravam lotiti zamenjave pa sem mal v dilemi, najraj bi imel original, sam da bi imel globok zvok, se mi zdi da mu original najbolj paše.

lp

pier

p.s. a je kdo v slo z zamenjanim loncem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne poznam nobenega, sem pa od Italijanov slišala ogromno pripomb nad malenkostno izgubo moči na nižjih obratih (pri kar nekaj različnih loncih).. Btw, katerega imaš v mislih ?

še enkrat akrapo... na n verziji :D

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ga no srat s temi auspuhi,če imate že preveč denarja si raje kupite kakšno dobro čelado,da po kakšnem slučajnem padcu še kaj v glavi ostane, kakšno dobro opremo(po možnosti z veliko Kevlarja)pa za kakšen servis prišparajte ker pri novejših motorjih se nebo dalo več veliko sam popravljat ,ampak hočeš nočeš bo treba na pooblaščen servis zapeljat in dobro zavarovanje.Enostavno dober motorist lahko denar mnogo bolje naloži kot v AUSPUH!!!!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne poznam nobenega, sem pa od Italijanov slišala ogromno pripomb nad malenkostno izgubo moči na nižjih obratih (pri kar nekaj različnih loncih).. Btw, katerega imaš v mislih ?

še enkrat akrapo... na n verziji :D

IPB Slika

Sam sem čakal na Akrapoviča, vendar sem bil, ko je bil predstavljen razočaran nad izgledomi in velikostjo izpušnega sistema (pričakoval sem izpuh z novim dizajnom). Mi deluje nekako mi pre-velik za ta motor.

O performansah izpuha sploh ne dvomim, razočaral me je le izgled.

Tako sem zmontiral G&G izpuh in sem z njim zelo zadovoljen.

Je vizuelno skladen z izgledom motorja, lepo diskreten, tudi glas je lepo globok (tudi z DB killerjem) :OK:

IPB Slika

Kar pa se tiče performans, pa je nekako tako kot se lahko vidi na grafu:

IPB Slika

Motor med 4000 in 7000 obrati dobesedno zadiha, to se tudi dost dobro občuti in dost hitreje pride v obrate kot z originalnim izpuhom.

Kar pa se tiče zvoka pa se mi zdi, da je od vseh ki sem jih imel preko interneta možnost čut bil ta še najlepši - lepo globok.

Tu pa je povezava do posneka ki me je nekako prepričal v nakup :)

G&G sound - brez dušilca

Na posnetku je DB killer odstranjen tako, da je zvok še globji :)

...a morem rečt, da je sound v živo še bolj hud :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ga no srat s temi auspuhi,če imate že preveč denarja si raje kupite kakšno dobro čelado,da po kakšnem slučajnem padcu še kaj v glavi ostane, kakšno dobro opremo(po možnosti z veliko Kevlarja)pa za kakšen servis prišparajte ker pri novejših motorjih se nebo dalo več veliko sam popravljat ,ampak hočeš nočeš bo treba na pooblaščen servis zapeljat in dobro zavarovanje.Enostavno dober motorist lahko denar mnogo bolje naloži kot v AUSPUH!!!!!!!!! :OK: :OK:

:grim :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci hvalijo in ne morejo prehvalit ixil in pa laser. Ima kdo v Slo Laser?

lp

pier

p.s. najlepši mi je pa devil, mogoče kdo ve kje se ga da dobit in kakšen njegov graf ter zvok?

Dante od kod si? Se da videti tvojo novo pridobitev v živo?

lp

pier

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!