Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

@Dante: Bi se ti dalo mogoče ta tvoj izpuh malo poslikat (iz več kotov) da se točno vidi kolk lepo sede na motor. Če se ti ne da na forum limat slikce mi lahko tut na mejl pošlješ (je v profilu).

Kar pa se mene tiče...pred kratkim sem (z veliiiiiiiko pomočjo bolhe- HVALAAAAAAAA :winkiss: ) dobil stranske torbe GIVI za mojega er6...torbe pašejo gor kot ulite, jih ni boljših za ta motor, zdi pa se mi, da bi kufer pokvaru izgled motorja...zato sem se odloču za torbe...poleg tega tut pri višjih hitrostih skoraj popolnoma nič ne motjo aerodinamike motorja, belanca se nič trese...vse je oh in sploh super...nebi se mogu za boljše odločt :kva2:

Slikce še pridejo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm imu mal preveč cajta in sem se odloču kar koj poslikat najprej samo z nosilci, potem pa še s torbam.

Nosilci so drgač ful diskretni in tut bolha je rekla da so se ji zdeli na slik grdi, sam u živo pa ful lepo pašejo na motor in se jih sploh ne opazi :)

No da nam preveč nakladu...klele so slikce:

Najprej nosilci:

[attachmentid=75455][attachmentid=75456][attachmentid=75457][attachmentid=75458]

...pa še s torbami

[attachmentid=75459][attachmentid=75460][attachmentid=75461][attachmentid=75462][attachmentid=75463]

...mnenja? ...men so noro lepe

p.s.: @jax: če kej bereš tole temo...da te mal podražm...100× lepše so kot tvoje od oxforda :kva2: :D :lol:

post-2272-1152787880_thumb.jpg

post-2272-1152787909_thumb.jpg

post-2272-1152787924_thumb.jpg

post-2272-1152787934_thumb.jpg

post-2272-1152788052_thumb.jpg

post-2272-1152788063_thumb.jpg

post-2272-1152788076_thumb.jpg

post-2272-1152788086_thumb.jpg

post-2272-1152788098_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da dobiti rabljenega za dobro ceno?

dobra cena pa je... ? cca.

...mnenja?

@jax: 100× lepše so kot tvoje od oxforda :kva2: :D :lol:

itaq da so hude.. pameten nakup s stilom :K jax se je pač zaj*** :grim

@Dante: slikce mi lahko tut na mejl pošlješ

@Zeus: Bom poslikal ob prvi priliki... ti pošljem na PM.

ow ow ow fanta, stop!

vsem ali nič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no potem pa tako no...da bo vsem zadoščeno...posebej bolhi k je tkoooo prjazna dečva :grim :worship:

@Dante: ko boš limal slikce...alpa tut že prej če lahko...zanima me, kje si izpuh kupil in za koliko te je olajšal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no potem pa tako no...da bo vsem zadoščeno...posebej bolhi k je tkoooo prjazna dečva :grim :worship:

@Dante: ko boš limal slikce...alpa tut že prej če lahko...zanima me, kje si izpuh kupil in za koliko te je olajšal?

S poštnino iz italije je stal natanko 406€.

Vzel pa sem ga direktno pri njih, tako da sem poslal povpraševanje na mail, oni so poslali predračun, ki sem ga nato plačal preko bančnega nakazila v tujino, ter jim faksiral potordilo o plačilu.

Izpuh je bil nato v 4h dneh pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bolha: ka pa je to zaen auspuh zgorj?...tut gg? Ixilov zvok pa...brez db killerja...UBIJALSKI...sam to loh rečem...sam a kej veš (k čekiraš italijanske forume pto :)) če kej velik zgubi na navoru...ker g&g ma očitno zelo lep prirastek navora med 4000 pa 7000 (tko k je dante reku), za ixil pa ni grafa. Poleg tega je ixil verjetno dražji :hmm:

@dante: hvala za info, bom šel mal pogledat na njihovo stran :)

...čeprov me ixil še vedno ful mika... (poleg tega je zj killroy...moj dobri kolega...na svojega sv650s namontiral leovince sport izpuh in zveni božansko...tko da bom probu kar čimprej sputit iz duše tak zvok kot se zagre :kva2: :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dante: hvala za info, bom šel mal pogledat na njihovo stran :)

...čeprov me ixil še vedno ful mika... (poleg tega je zj killroy...moj dobri kolega...na svojega sv650s namontiral leovince sport izpuh in zveni božansko...tko da bom probu kar čimprej sputit iz duše tak zvok kot se zagre :kva2: :grim )

hehe, te matra zdej a :naughty:

PS: You iz di bestest of pals of me to,also B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ga no srat s temi auspuhi,če imate že preveč denarja si raje kupite kakšno dobro čelado,da po kakšnem slučajnem padcu še kaj v glavi ostane, kakšno dobro opremo(po možnosti z veliko Kevlarja)pa za kakšen servis prišparajte ker pri novejših motorjih se nebo dalo več veliko sam popravljat ,ampak hočeš nočeš bo treba na pooblaščen servis zapeljat in dobro zavarovanje.Enostavno dober motorist lahko denar mnogo bolje naloži kot v AUSPUH!!!!!!!!! :OK: :OK:

:worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno dober motorist lahko denar mnogo bolje naloži kot v AUSPUH!!!!!!!!! :OK: :OK:

Imaš prav. Toda za dobrega pozerja je avspuh še kako pomemben .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ga no srat s temi auspuhi,če imate že preveč denarja si raje kupite kakšno dobro čelado,da po kakšnem slučajnem padcu še kaj v glavi ostane, kakšno dobro opremo(po možnosti z veliko Kevlarja)pa za kakšen servis prišparajte ker pri novejših motorjih se nebo dalo več veliko sam popravljat ,ampak hočeš nočeš bo treba na pooblaščen servis zapeljat in dobro zavarovanje.Enostavno dober motorist lahko denar mnogo bolje naloži kot v AUSPUH!!!!!!!!!

ampak nekateri smo na to mislili že prej, in si vrhunsko opremo za na motor kupili še preden smo kupili motor! pod vrhunsko opremo pa mislim da lahko štejem svoj dainese dvodelni kombinezon, dainese rokavice, dainese hrbteničnik, oxtar sport škornji in pa nolan n101 :ninja:

vse to sem kupil SAM (ni mi kupil fotr, čeprov sm šele slabih 19 :glare: )

sedaj mi pa naštej še kakega motorista, ki je VSO opremo ki jo potrebuje motorist kupil preden je kupil resen motor.

Enostavno ne vidim razloga, zakaj ne bi investiral v dodatno opremo motorja, ko pa sam skoraj nebi mogel biti bolje zaščiten kot sem...in če se motorja kolikor toliko paziš tudi servisi niso 100k...

toliko o tem, sedaj pa dovolj pričkanja o auspuhih, če mi bo pasalo ga bom kupil in PIKA ! :glare:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nekateri smo na to mislili že prej, in si vrhunsko opremo za na motor kupili še preden smo kupili motor! pod vrhunsko opremo pa mislim da lahko štejem svoj dainese dvodelni kombinezon, dainese rokavice, dainese hrbteničnik, oxtar sport škornji in pa nolan n101 :ninja:

vse to sem kupil SAM (ni mi kupil fotr, čeprov sm šele slabih 19 :glare: )

sedaj mi pa naštej še kakega motorista, ki je VSO opremo ki jo potrebuje motorist kupil preden je kupil resen motor.

Enostavno ne vidim razloga, zakaj ne bi investiral v dodatno opremo motorja, ko pa sam skoraj nebi mogel biti bolje zaščiten kot sem...in če se motorja kolikor toliko paziš tudi servisi niso 100k...

toliko o tem, sedaj pa dovolj pričkanja o auspuhih, če mi bo pasalo ga bom kupil in PIKA ! :glare:

To je pravilno,da investiraš v najboljšo opremo in da opremo nabaviš predno kupiš motor,saj je povsem razumljivo,da ga boš vozil že prvi dan. Kar se tiče auspuha pa obvezno nalepko gor in ceno da ne pozabiš nalepit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer:

Tej tvoji komentarji so res eno suho figo vredni...predvsem za človeka tvojih let bi pričakoval malo bolj zrele komentarje. Sej vidiš da ti jih moderatorji brišejo, ne vem zakaj je treba temo še naprej smetit...žalostno res. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dante: vem, da si rekel, da je iz 'temnega' aluminija, ampak tukaj piše, da je iz titana, kar se mi glede na ceno tudi zdi bolj verjetno .) Ali ne ? :D

@bolha: ka pa je to zaen auspuh zgorj?...tut gg?

Ja. In še vedno ne vem ničesar glede navora in moči.. Italjani si ga še niso montirali, francozov pa ne razumem .)

Ixil pa itaq trga gate :blush: Jaz ga hočem! :D

Leovincija lahko dobiš že za okoli 200€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Ixil pa itaq trga gate :blush: Jaz ga hočem!

Jst ti pa to naredim za pol cene :) ,

ker si domačinka, naj ti bo za 30%.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če vržemo pozerstvo na stran, ima "aftermarket" izpuh dve poglavitni prednosti. Prvič, do neke mere se poveča navor&moč in drugič, zvok se močno spremeni...kar ni pomembno le za poziranje, pač pa tudi za lastno dušo, saj grmenje nudi svojevrsten užitek med (solo) vožnjo. V bistvu je menjava avspuha pri novem motorju res na nek način metanje denarja stran - enim to pač ni problem - , ampak vseeno, od vseh (nesmiselnih) predelav je ta med najboljšimi. Sam bom čez nekaj let vsekakor menjal izpušni sistem, delno zaradi rjavenja obstoječega, delno zaradi prirastka moči, navora in zvoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagam obljubljene slike...

...prvo kar je slo dol z izpuha je bila nalepka ;)

Ko se odočaš za izpuh je važno da ti je všeč, predvsem tudi zvok, ker se ga boš sigurno naposušal če imaš namen delati daljše ture...

lp

D.

@Dante: vem, da si rekel, da je iz 'temnega' aluminija, ampak tukaj piše, da je iz titana, kar se mi glede na ceno tudi zdi bolj verjetno .) Ali ne ? :D

Ceno dokaj zviša pakiranje, poštnina in zavarovanje same pošiljke (se splača če jih vzame več skupaj).

Spodaj v priponki prilagam še cenik G&G za Kawasaki.

post-8826-1153143062_thumb.jpg

post-8826-1153143095_thumb.jpg

post-8826-1153143129_thumb.jpg

Kawasaki.doc

Popravljeno . Popravil Dante
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dante: res fletno paše na motor...je v mojem ožjem izboru, predvsem zato ker je cenejši (skor zihr) od ixila. Poleg tega za ixil ni grafa, tako da nevem če je kje kakšna luknja v navoru zaradi njega (gg je očitno nima :))

@bolha: hvala za cene sam leovince mi je grd :grrr ... js sm ga pač samo zato omenu ker ga ma killroy gor, ampak on ma normaln stranski izpuh :grim

....bomo še tuhtali...sam najprej bo treba do $$$ prist :) (oziroma €€€, da nau kdo reku da nisem zaveden evropejec :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu edn ma pa slabe živčke :kva2:

...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...

should i be afraid? :krneki: :D

...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...

...ok ok sj bom nehu...lol

...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...ixil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ne rečem da mene pa ne matra...ampak useen ne zganjam take histerije kot ti :D

p.s.: si opazila enormno količino besed ixil v prejšnjem postu :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda :) ...ko so prispele do poslednje celice v moji buči, je bilo njihovo število že podvojeno .)

deeej, si ga naročiva oba, pa deliva potne, ha ? :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!